Opinie o Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior w Białystok

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w firmie Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Budowlany?

Witajcie, wiem ze oferta dla budowlańca od dłuższego czasu jest nieaktualna, a przynajmniej ta, którą udało mi się odszukać, lecz mimo wszystko znane wam są przewidywane widełki placowe na kolejny już rok? Po prostu zauważyłem, że już kiedyś na spokojnie oferowano kwotę do 7,000 zł. jakie mogą być teraz? i czy będzie ktoś wkrótce potrzebny?

Właściciel Nowy wpis

Nie dotyczy tej firmy

Czym w Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Właściciel Nowy wpis

Zgodnie z umowami o pracę , a to jest ustalane z pracownikiem indywidualnie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior na Pracownik Budowlany? 4 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Właściciel

Ogłoszenie nieaktualne ale co do rozliczenia wypłacane są wynagrodzenia miesięczne

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Właściciel

Nie wiem z czym związane jest to pytanie ponieważ jest to wewnętrzna sprawa firmy ale mogę powiedzieć tylko tyle ,że pracownicy nie narzekają. Pozdrawiam

@Właściciel

Możliwe, że chodziło o pewnego rodzaju elastyczność w dogadywaniu się odnośnie warunków? Można tutaj zatrudnić się na część etatu? Jeśli tak to jaki byłby najmniejszy z możliwych?

@Weronika

Pani Weroniko zawsze można się dogadać. Nie widzę przeszkód. Jeżeli tylko będą potrzebni nowi pracownicy na pewno będą indywidualne rozmowy w sprawie pracy

@Właściciel

Dziękuję. A kiedy tak naprawdę jest jakaś perspektywa na przyszłe nabory? Należy czekać na rotację czy planowany będzie rozwój w firmie w najbliższym czasie?

@Weronika

W obecny czasie nie planuję powiększać załogi. Proszę obserwować profil firmy . Jeżeli będą potrzeby będzie rekrutacja i ogłoszenie.

Małgorzata

Jedyna firma serwisowa marki Kostrzewa która poradziła sobie z problemem w moim kotle. Profesjonalne podejście i ogromna wiedza. Firma polecona przez producenta. Gorąco polecam

Basia

Facet niepoważny. Nie polecam. Słaba jakość. Umawiasz się w ramach ofwrty na coś a dostajesz coś innego. Przecież to lipa.

Flwy
@Basia

Tak. Tak. Jeszcze raztak. Bleee

@Basia

Pani Basiu wiecej konkretów poproszę ponieważ nawet nie kojarzę że mam lub mieliśmy klientkę o imieniu Basia, Serdecznie pozdrawiam

Bogu.ddd

Serwis do kitu. Nie polecam. Bierze kasę ale do naprawy jak nie działa nie doprosisz się.

@Bogu.ddd

No tak

@Bogu.ddd

Witam. Nie wiem o jakim serwisie Pan mówi a wystarczy opisać i nie ukrywać się za anonimowym nickiem .

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 4 czerwca

Okres próbny 1 miesiąc i potem umowa i pracę. Na stałe lub czasowa

Lidia

No to spoko. Ile na okresie próbnym się zarabia, a na ile można liczyć potem? Są jakieś możliowści rozwoju? Premie? Jeśli tak, to jak wygląda ogólnie system premiowy? Możesz o przedstawić?

@Lidia

W zależności od umiejętnosći i doświadczenia.

Małgorzata

I jak sprawa potoczyła się dalej, usługa została poprawiona? Albo oddane pieniądze? czy nadal cisza? Ps Pan Andrzej pracował sam, czy ma swoich pracowników?

Można więcej szczegółów bo mnie ta firma uratowała przed problemami związanymi ze źle wykonaną instalacją i montażem kotłów

Iwona

Widzę że odradzacie korzystanie z usług, a co z pracą tutaj? Czy też jest tak negatywnie? Jest tutaj jakiś pracownik, który mógłby się w tym temacie wypowiedzieć? Szukam pracy dla partnera i dobrze byłoby wiedzieć... Czy pracownicy są podobnie traktowani do klientów?

Andrzej Wlasciciel
@Iwona

Wszystkie opinie jakie są na profilu mojej firmy są opiniami dodanymi przez firmę która nie zapłaciła nam za wykonane usługi a po przegranym procesie sądowym zaczęła szkalować wszędzie gdzie się da nie tylko moją firmę w sumie 7 firm jeżeli pani partner zainteresowany jest pracą jak najbardziej zapraszam do rozmowy telefon 503 622 348

Olga

No a czemu? Widzę że kilka osób nie poleca ale niestety nikt nie pisze co konkretnie sprawia że takie zdanie macie.. Poratujesz konkretami?

Weronika

A możesz przybliżyć konkretnie o jakie materiały chodziło a co powstało? Bo aż jestem sama ciekawa jak niby takie coś mogło wyjść

@Olga

Niestety tak jest na niektórych portalach gdzie można wstawić anonimowe opinie. Poniższe negatywne opinie zostały wystawione z jednego adresu IP. Wystawiła to firma która przegrała proces sądowy o zapłatę za wykonane usługi, poza mną ma jeszcze kilkunastu wierzycieli a takie opinie to standard. Sprawa zgłoszona do administratora i złożony pozew o zniesławienie. Oprócz opinii klientów są opinie pracowników i tu moje zdziwienie że od kilku lat nikt z firmy nie odszedł ani nie został zwolniony a wręcz przeciwnie załoga powiększyła się nowych pracowników.

Weronika

Rozumiem, że na niekorzyść samego klienta? O ile podnieśli?

Małgorzata

Co? :P Możesz napisac więcej konkretów? Samo slowo masakra malo mi mówi, i innym czytającym forum pewnie też

Nom

Klaudia

Dokładnie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior - Białystok

Technika Grzewcza i Basenowa Pool-Term Andrzej Kondzior
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wrocławska 67 lok. 11
    15-644 Białystok