Opinie o Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz w Jelenia Góra

Oliwia Nowy wpis

Jestem bradzo zadowolona z uslug firmy sprzatajacej. Srodki wysoka jakosc sprzet tak samo. Bardzo polecam

Xyz Nowy wpis

Nie polecam nauczcie najpierw jeździć swoich kierowców żeby nie wymuszali pierwszeństwa na rondzie.

Julia Nowy wpis

Czy w Piotrusiu Panu są stałe godziny pracy i z góry znane? Czy może jak pojawiają się zlecenia to na bieżąco tworzony jest grafik? Czy praca w firmie jest pełnoetatowa czy raczej dorywcza czy po prostu stała ale na mniejszy etat?

MAM PYTANIE CZY PAN / PANI KTOŚ KTO SPRZATA, NASZ BLOK PRZY K.K.TRZCIŃSKIEGO 2 , MAJĄ ZAKAZ MYCIA SCHODOW DO Xp, I PRZEJSCIA GORA Z KLATKI DO KLATKI, BO OSTATNIO NIKOGO NIE WIDAĆ NA WYŻSZYCH PIETRACH W OGÓLE....... DLACZEGO JEST BRUDNA I NIE DEZYNFEKOWANA WINDA ZGODNIE Z ZALECENIEM SANEPIDU W OKRESIE PANDEMII ORAZ BALUSTRADY OD DOŁU DO GÓRY, NIE MYTE SA KONTAKTY NA KLATKACH, KRATKI POD LICZNIKAMI NA PIETRACH, HYDRANTY, CHYBA ZE KTOS Z WŁASCICIELI JE POOTWIERA ŻEBY BYŁO WIDAC BRUD....MOZE DAJCIE LOKATOROM PŁYNY DO DEZYNFEJCJI I BEDZIEMY ROBILI TO SAMI. W TROSCE O NASZE ZDROWIE.... LOKATORZY NIEKTORZY SPRZATAJA SAMI, BO NIE CHCA ZAWRACAC GŁOWY PANU PREZESOWI, NIE CHCA KOLEJNY RAZ ZWRACAĆ UWAGI TEJ PSNI, ALE TEZ NIE MOGA ZNIESC BRUDU NA SWOICH PIETRACH I TWIERDZA, ŻE WIELOKROTNIE ZWRACAJA UWAGE PANI , KTORA SPRZĄTA , ALE BEZ WIEKSZEGO REZULTATU. LOKATORZY Z DOLNYCH PIETER TWIERDZA, ŻE CIAGLE WIADRO STOI Z WODA ALBO JEŹDZI WINDA, A PANI NIE WIDAĆ...???? OSOBISCIE WIELOKROTNIE ZWRACAŁAM UWAGE PANI SPRZATAJACEJ, ZE JEST BRUDNO, ALE PANI ZAMIAST SPOKOJNIE SIE ODNIEŚĆ DO UWAG, ZACHOWUJE SIE HISTERYCZNIE I PRÓBUJE DZIAŁAC KRZYKIEM, STRASZY ZE SIE ZWOLNI PRZEZ TAKA JEDNA KOBIETE Z TEGO BLOKU, JEDNOCZESNIE TŁUMACZY ZE ONA MA WIELE INNYCH OBIEKTÓW.......CÓZ TAKIE CIEZKIE CZASY, ALE MY WSZYSCY PŁACIMY ZA SPRZATANIE, A NIE ZA KROTKI W PRZELOCIE PANI POBYT W NASZYM BLOKU I CHCEMY MIEĆ CZYSTO....... PAN PREZES O GOŁĘBIM SERCU, WIELOKROTNIE RÓWNIEŻ ZWRACAŁ GRZECZNIE PANI UWAGE, ALE JAK WIDAC NIEWIELE TO DAJE , I NIE NA DŁUGO, WIDOCZNIE NIE MOZNA BYC ŁAGODNYM CZŁOWIEKIEM. .... WIEM ZE PRACA JEST CIEZKA, SAMA WIELE LAT SPRZATAŁAM.W URZEDZIE, TYLKO TAM MUSIAŁO BYC CODZIENNIE WYPUCOWANE, A MY WŁASCICIELE ZA JEŻDŻĄCE WIADRO W WINDZIE NIE MAMY OCHOTY PŁACIĆ....LOKATORZY PŁACA ZA USŁUGE, WIEC UWAGI SA ZASADNE........OSTATNIO ROZMAWIAŁAM POD BLOKIEM Z CHYBA WŁASCICIELEM TEJ FIRMY I ZAPYTAŁAM., DLACZEGO NIE MA DEZYNFEKCJI W KLATKACH I WINDACH, COS MI PAN ODPOWIEDZIAL ALE NIE ZROZUMIAŁAM I MIAŁ DO.KOGOS DZWONIC W TEJ SPRAWIE, CHYBA TO BYŁ PONIEDZIAŁEK ?????....MAM TAKZE PYTANIE, JAKICH ŚRODKOW FIRMA UZYWA DO SPRZATANIA, BO JA ODNOSZE WRAZENIE, TYLKO WODY ., ŚCIEREK I MOPA, GDYZ W NASZYCH KLATKACH NIGDY NI POCZUŁAM.ZAPACHU ŚRODKÓW DO SPRZATANIA.... .

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz?

Usługi Porządkowe Piotruś Pan Aleksandra Urbanowicz
  • Jana Sobieskiego 82B lok. 24