Opinie o Pracownia Artystyczna Biżuterii Srebrnej Robert Podbielski w Kołobrzeg

counter
Magda Nowy wpis

Pracownicy maja fajne zniżki?

Aga Nowy wpis
Klient

Goraco polecam, wrocilam coraz kolejny. Po roku noszenia kolczyków nic sie nie dzieje. Bardzo miła obsługa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Jak wygląda podstawa w Pracownia Artystyczna Biżuterii Srebrnej Robert Podbielski?

Tak1Nie
Monika

Slaba jakosc produktow. Niby jest proba srebra 925, ale wyciagnrlam po miesiacu kolczyki z woreczka, w ktory byly zapakowane i sa mocne przebarwienia. Druga rzecz to lancuszek, ktory poluzowal i urwal mi sie po doslownie 3 godzinach noszenia. Nosze srebro z innych firm i nigdy sie nic z nim nie dzialo.

Agnieszka Nowy wpis
@Monika

Ma pani widocznie chore PH gdyż ja kupuję od dawna tam i jest ok a biżuterię należy co jakiś czas wyczyścić jak bieliznę ????????????????

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ktoś z Was pracuje w firmie Pracownia Artystyczna Biżuterii Srebrnej Robert Podbielski w miejscowości Kołobrzeg, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Mamy nadzieję na nowe info odnośnie pracy.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Artystyczna Biżuterii Srebrnej Robert Podbielski - Kołobrzeg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad