Opinie o WorkFlowPlus.de w Darmstadt

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WorkFlowPlus.de. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WorkFlowPlus.de na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorkFlowPlus.de w Darmstadt

Czy jest możliwość w WorkFlowPlus.de pracy na część etatu?

WorkFlow Plus GmbH Nowy wpis

Firma WorkFlow Plus GmbH W swojej ofercie ma okolo 85/90% ofert pracy tyko na pelny etat . To znaczy ze okolo15 % z naszych ofert jakie posiadamy dla panstwa sa to oferty na czesc etatu. Tak wiec jak najbardziej mamy mozliwosc zatrudnienia pracownikow tez w takiem czasie pracy. UWAGA! - Pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę na część wymiaru etatu musi mieć zapewnione takie same warunki czasu pracy i wynagrodzenia jak pracownicy zatrudnieni w pełnym wymiarze. Oczywiście pomniejszone proporcjonalnie do wymiaru etatu, na jaki są zatrudnieni.

NICK Nowy wpis

Bardzo wysoka jakość usług. Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu.

WorkFlowPlus.de Nowy wpis

Mile jest widziany jezyk Niemiecki. Oferty pracy jakie posiadamy w 95% sa z komunikatywnym jezykiem niemieckim ! W brazach IT dochodzi jeszcze jezyk angielski.

Czy WorkFlowPlus.de zapewnia kartę multisportu?

WorkFlowPlus.de

Tak jest to uwzglednione w jednym z benefitów pracowniczych. Umożliwia Ci wejścia do tysięcy siłowni, basenów i innych obiektów sportowych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w WorkFlowPlus.de się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mariusz Brylewski (pracownik)

Jak najbardziej POLECAM!!! Praca OK, Pieniadze zawsze na czas . Tak jak na umowi tak i potem na koncie bankowym;) . Oby tak dalej WorkFlow Plus GmbH!!!! Ps. Pysznak kawe robia w firmie hehe polecam!:D

Nie natrafiłam na informacje o aktualnie prowadzonych naborach przez WorkFlowPlus.de. Czy posiadacie jakąś wiedzę w tym temacie? Na jakie stanowiska i gdzie poszukiwani są pracownicy? Gdzie można zgłosić swoją ewentualną kandydaturę? Zachęcam osoby zaznajomione w temacie do aktywności na forum, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym skorzystaniem z pośrednictwa firmy.

Martina Korska
@Monika

Wystarczy sprawdzic na stronie strona firmy, codziennie dodaja cos nowego : http://www.workflowplus.de/jobs/

Sabina&Mariusz

Witam czy ma ktos namiar na polskojezycznego Kordynatora/Rekrutera/Managera w firmie WorFlowPus.de ????? . Dzwonilismy tam ale odbieraja tylko w jezyku Niemieckim a wiemy ze w biurze pracuje tez Polak.

Martina Korska
@Sabina&Mariusz

00 49 15 16 16 21 909 Pan Artur, pod tym tel od poniedzialku do piatku. Pozdrawiam.

@Pawel!, a jak oceniasz warunki zakwaterowania zapewnione przez WorkFlowPlus.de? Czy kurs niemieckiego zaoferowany przez firmę spełnia Twoja oczekiwania? Jakie wymagania należy spełnić, aby wziąć w nim udział? Twoja wypowiedź, może okazać się pomocna dla osób zainteresowanych skorzystaniem z pośrednictwa firmy. Zachęcam Ciebie do aktywności na forum.

Pawel!
@Monika

Warunki zakwaterowania sa ok . Z tego co wiemy pracodawca placi za nas po 250 euro za osoba za ta cene nie spodziewam sie luksusow ale jest czysto. dostep do WiFi telewizji , pokoje czyste z lazienka . Co do kursu jak narazie sie ucze i ciezko mi jest troszke pogodzic prace i kursy ale sie staram . Kursy tak jak wspominalem sa online tak wiec moge spokojnie wracac do lekcji ktorych nie zrozumialem. Co do wymagan to wystarczy wyrazic wole pracy w firmie i powiedziec ze z jezykiem nie jest jeszcze ok, automatycznie ktos dostaje login i haslo do kursu i moze zaczac sie uczyc.

Pawel!

Nie moge powiedziec nic zlego firma sie stara , fakt ze na poczatek trafilem na mieszkanie oddalone od miejsca pracy o 25 km i bez alta nie bylo mi latwo dojechac na miejsce pracy . Ale w ciagu tygodnia mielismy juz firmowe auto , a teraz mam nowe mieszkanie oddalone o 8 km od miejsca pracy i busa co 30 minut. Ps. Worto jest zapytac o kursy jezyka niemieckiego, wiem ze przez firme mozna zrobic kurs A1 i A2 za darmo onile z domu nawet w Polsce , a za B1 i B2 firma pokrywa wieksza czensc kosztow . Ja osobiscie wraz z kolegami na mieszkaniu jestesmy na etapie A2 . Pisze to bo nie wszystkie firmy daja tego typu rozwiazania i pomoc dla pracownikow. Jeszcze raz polecam i Pozdrawiam Pawel.

Czy ktoś z obecnych na forum chciałby jeszcze wypowiedzieć się na temat współpracy z WorkFlowPlus.de? A może ktoś jest pracownikiem tej firmy i chciałby ją ocenić jako pracodawcę? Zachęcam do wypowiedzi!

@Kamil., dziękuję za Twoją wypowiedź. A jak oceniasz współpracę z WorkFlowPlus.de? Jak wyglądało jej pośrednictwo? Każda merytoryczna i oparta o własne doświadczenia wypowiedź jest niezwykle cenną wskazówką dla użytkowników forum.

@Monika

Wspolpraca z WorkFlowPlus oceniam pozytywnie, tak jak wspominalem wczesnie . Mysle ze w duzej mierze jest to uzaleznione od danego miejsca pracy i samego pracodawcy, ja jako elektryk przemyslowy z czteroletnim doswiadczeniem i komunikatywnym niemieckim mialem szanse przez WF. dostac sie do jednego z najlepszych pracodawcow w regionie. Staralem sie tam dostac bezposredni przez ponad rok ale zawsze gdy skladalem CV kazali czekac (bez odpowiedzi...) Od znajomego dostalem wizytowke z nr telefonu do jednego z rekruterow w firmie, ktory rozmawia po polsku , umowilem sie na spotkanie i po 2 tygodniach od spotkania bylem juz na rozmowie a na drugi dzien na miejscu pracy z umowa o prace.

@Kamil, a na jakim typie umowie byłeś zatrudniony w WorkFlowPlus? Jaki później został Tobie zaproponowany w firmie docelowej? Zachęcam Cię do aktywności na forum. Pomoże to osobom zainteresowanym współpracą z tą firmą.

@Monika

Witam pani Moniko! Przez pierwsze 6 miesiecy miale umowe probna , Potem po 6 miesiacach umowa zosta automatycznie zmieniona na czas nieokreslony. Po 3 miesiacach na umowie nieokreslonej podpisalem przejecie w firmie docelowej. Tak jak wspominalem kolega zostal przejety zaraz po okresie probnym.

@Kamil.

W firmie docelowej Dostalem umowe na probna i po 6 miesiacach na czas nieokreslony (To znacz na stale:)

Ronaldo

Super Arbeitgeber, wurde schnell in einen guten Job vermittelt. Auch bei Problemen wurde mir sofort geholfen. Geld passt auch, sowie die Arbeitszeiten. Habe bei workflow plus einen unbefristeten Vertrag unterzeichnet und bin sehr zufrieden.

Kamil.

Witam !!! Jak najbardziej polecam firme . Jasne rzetelne i przejrzyste warunki pracy. Najczescie 6 do 9 miesiecy umowa z firma, potem przejecie bezposrednie w firmie docelowej ( W moim przypadku bylo to 9 miesiecy u kolegi 6 miesiecy) Z tego co sie dowiedziale firma robi tez direktvermittlung dla fachowcow.

Pedro

Tylko dobra praca może tłumaczyć tą ciszę.

Zostaw merytoryczną opinię o WorkFlowPlus.de - Darmstadt

WorkFlowPlus.de