Opinie o Marwal Sp. z o.o. w Pław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marwal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marwal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwal Sp. z o.o. w Pław

Jak wygląda sprawa grafiku w Marwal Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Weteran Nowy wpis

Jakie systemy pracy i płacy zgodnie z nakazem Unijnym czy partyzantka.nadal

Magdalena

Jakie stanowiska są obecnie jeszcze do obsadzenia w firmie? Szukam pracy i chętnie się dowiem co firma oferuje

Aga Nowy wpis
@Magdalena

Nie ma żadnych wolnych stanowisk. Wszystkie miejsca są zajęte. z pozdrowieniem

Frz Nowy wpis

Witam, pracowałem w marwal 2.5 miesiąca, o pieniądze trzeba się prosić, dzwonić. Nigdy nie były na czas. Wypłaty w 2 ratach, to norma, a po rozstaniu z firmą brak zaległych pieniędzy. Jeśli chodzi o tankowanie aut, tak jak pisali poprzednicy, totalna porażka cała ta firma, odradzam pracę w tej firmie.

Krzysiek

Jak oceniacie współpracę z biurem?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Marwal Sp. z o.o. na stanowisko DEKARZ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Bożena

Wyszukałam w internecie ogłoszenie na stanowisko Pracownika Biura Obsługi Klienta. Ciekawi mnie czy tutaj można liczyć na jakieś benefity? Pakiety medyczne, owocowe dni czy jakieś paczki na święta? Jest coś?

Olga

Zaniepokoiły mnie poniższe wpisy, mąż szuka pracy, dlatego z ciekawości przeczytałam komentarze. Nie rozumiem sytuacji, gdy kierowca musi prosić o możliwość zatankowania pustego baku. Posiadacie karty flotowe, czy po otrzymaniu zgody musicie podjechać do firmy po gotówkę? Co robicie w sytuacji, gdy nie otrzymaliście odpowiedzi, tankujecie na własną rękę, czy czekacie na postoju, aż otrzymacie pozwolenie?

Agnieszka
@Olga

Dzień dobry. Nie mam pojęcia skąd te wpisy. Firma posiada karty flotowe w dwóch koncernach i wydzielone stacje do tankowań, a zbiornik do Adblue ma na swojej bazie. Pozdrawiam

Gabriela
@Agnieszka

No dobra, a to nie jest tak że może wcześniej nie mieliście tych kart i stąd te opinie?

@Gabriela

Karty posiadamy od wielu już lat, dlatego dziwią mnie te wpisy. Ale cóż, zawsze będą tacy którym coś nie odpowiada, coś nie pasuje i każdy ma prawo mówić co uważa (prawa demokracji). A są też tacy, którzy pracują od kilkunastu lat i jakoś wszystko jest poukładane a zasady jasne i równe dla każdego, i tacy ludzie raczej wpisów nie robią. Na tych portalach z reguły piszą ludzie, którzy ciągle w życiu czegoś szukają a każda firma jest dla nich beznadziejna. Takim osobom życzę założenia i prowadzenia działalności samodzielnie. Tak też można moi drodzy. Nikt nikomu nie zabrania bycia szefem. pozdrawiam

Irena

Już widzę jak założą i będą sobie robić spam na forum jaka to firma super itp., w sumie to będzie śmieszne. ;p A może to nawet nie są pracownicy tylko osoby z zewnątrz, które robią sobie jaja? To by tłumaczyło brak wiedzy na temat tego co tak naprawdę jest w firmie a czego nie ma

Driver
@Irena

Sadzac po godzinie partner mial wyjazd albo powrot...faktycznie smieszne. Dalej pajacujemy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Marwal Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mlody kierowca

W firmie nie ma płynności finansowej. Wyplaty nigdy nie są wyplacane na czas. O wszystko trzeba sie prosic. Kierownnicto jest nie mile i nie kompetentne

Halina
@Mlody kierowca

wypłaty mają opóżnienia maks 2 dniowe czy powiedmzy 30 dniowe, gdy kazdy z nas ma rachunki i kredyt na karku takie info to bardzo ważna rzecz ?

Mlody kierowca
@Halina

Jesli zaczyna sie u nich prace tzn pierwsze 6 miesiecy pieniadze sa na czas a pozniej zaczynaja sie schody i lecenie w (usunięte przez administratora)i gadanie ze pieniadze niby poszly i to z bankiem sa problemy albo ze pol wyplaty dzisiaj a drugie pol za 2 tygodnie. Nie mozna sie ustabilizowac finansowo z ta firma.

Gabriela
@Mlody kierowca

A to czemu po tylu miesiącach zaczynają tak podchodzić do pracowników, nie za bardzo rozumiem jaki w tym sens... Na jakąś inną umowę się wtedy przychodzi czy co?

Jestem zadowolony z pracy w firmie Marwal. - dobry sprzęt - dobre zarobki - powtarzające się trasy - pomocni spedytorzy - weekendy zawsze w domu A te wpisy niżej chyba faktycznie od jakiś nieudaczników którzy skaczą z firmy do firmy bo nic im nie pasuje. To jest transport nie przedszkole!!!

Rozbawiony

To się komuś dowcip udał ????????????. Pomocni spedytorzy ????????????? O sprzęcie poczytać można w innych opiniach. A jakie to są te dobre zarobki? Bo weekendy w domu to w tej firmie zjazd do Polski w sobotę przed południem lub po południu, a powrót do pracy w niedzielę pod wieczór. Tak, weekendy w domu ????

Kiero

Dzieci w przedszkolu wiedzą żeby nie kraść i nie kłamać

Szymon Szelagowski

Naj mnie smieszy jak widze ogloszenia jak (usunięte przez administratora) o omrada kolejnych biedaków. Szukamy osoby uczciwej i kulturalnej...Chyba zeby przyciagmac przeciwieństwa. Odradzam kazdemu szanujacemu sie czlowiekowi wspoprace z tymi zerami.

@Szymon Szelagowski

Kolego a może powiesz ile pracowałeś? 1,5 tygodnia i zniszczyłeś nowe auto. Zniszczona obudowa tłumika, popękane deski aluminiowe w naczepie, kolizja na drodze. Dobre w 1,5 tygodnia pracy takie rzeczy ?? Sam auto sprzątałem i wietrzyłem bo się nie dało jechać. Dramat. pozdrawiam

@kierowca1

"Kolego" chcesz mi powiedzieć ze pracujac w tak fajnej firmie u tak uczciwego i szanujacego pracowników "prezesa" dostałeś brudne auto? Szok moze liczyl ze kolejny pracownik kupi mu srodki czyszczace i w czasie wolnym dla szczęścia szefa bedzie je myl? Tez dostałeś uszkodzone belki ciekawe ile ten lancuszek bedzie trwal? Na prawde jako kierowca zaineresowales siekolizja poprzednika? Moze dlatego ze Tobie tez tlumaczyl grozbami ze nie ma ubezpieczenia;) moze kolejna z Ywpich osobowosci kolego bedzie tez uczciwa i rzetelna. Bo ciezko mi uwoerzyc ze Twpja opinia pojawia sie w tym samym czasie jak kolejne ogloszenie Twojego"szefa". Mam nadzieje ze nie ma od 2 tygodni problemow ze znalezieniem pracownika bo czytakac komentzarze kazdy ma tak pochlebne opinie;) pozdrawiam "kolego"= fun thomasie;d

@Szymon

szanowny kolego skoncz pisac te brednie bo doskonale wszyscy wiedzą w firmie ,bo duza nie jest co narozrabiałeś. Tu pracują kierowcy od kilku do kilkunastu juz lat wiec daruj sobie te wyssane z palca bajki. Każdy kierowca przejmując auto podpisuje protokół odbioru, każde auto ma polise i nie zdażyło się zeby szef kogos obciążył za kolizję na drodze (a zdążały sie) . Tak na marginesie to ponoc w poprzedniej firmie Ci nie zapłacili, ciekawe dlaczego? Takie słuchy chodzą po firmie ze zaliczkę po tygodniu juz brałeś. Zeby zarabiać trzeba pracowac. Pozdrawiam normalnych kierowcown

@kierowca1

Hahahah;d jasne jesli ktos szuka rzetelnej informacji jak to wygląda prosze o kontakt mailowy wysle rozmowe kończąca prace. Szelagowski.sz@gmail.com Moja sprawa jak sie rozliczam kolego ja w Twoje platnosci sie angazuje a przynajmniej podpisuje sie a nie udaje zadowolonego pracownika. Przez rok ani jedna osoba nie napisala pochlebnej opini...szerokosci "kolego". Pracuj dalej bo odnosze wrazenie ze po prostu nie masz porownania z dobrymi firmami. Dla Twojej wiadomosci poprzedni zbankrutowal bo robil uczciwie prowadzil firmę i dlatego teraz biore tygodniowki bo czlowiel trafia na takie firmy jak marwal. Pozdrawiam;)

@Szymon

no oczywiscie bo wszystkie te wpisy to robią osoby które przychodzą i pracują od dwóch tygodni do 3 miesięcy. Kazdy chciałby zarabiac a jezdzic się nie chce. Pravujemy z chłopakami po pare lat , dobrze zarabiamy, mamy zadbany sprzęt, mechanik dostępny 24 na dobę, pieniadze na czas. Nawet z chlopakami czytać nam się nie chce co tu wypisujecie. Przyjdą, popracują tu chwile, pracowac się nie chce a wymagania tylko. Pozdro

@kierowca1

Za prace sie płaci!! Przychodzac do roboty nie mam ochoty pozyczac dziadkom wszytskiego od odziezypo telefon;) podpisz sie a nie pajacuj;d ale do tego trzeba czegos takiego jak odwaga a nie (usunięte przez administratora) pozdow "prezesa"

Szymon

Możesz jak dla mnie ke tankować bo przecież to Ty jezdzisz;) glupich nie sieją;)

Szymon

Kolego jak bys potrzebował swiadka pisz;) sz.szelagowski.@gmail.com takiego dna jak w tej firmie nigdy nie uswiadczylem. Z przyjemnoacia Ci pomoge;) sam niestety jak dostałem dyscyplinarne za kolizje bylem w trasie;( 6500 z frachtow(nielagalne) kabotaze(nielegalne) falszowanie podpisów o odbior odziezy(nielegalne) kradzie...z(nielegalne). Pzdr kolego;)

Bezimienny

Ta firma to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, zarządzająca nie ma w ogóle pojęcia o czasie jazdy a także pracy, szukanie roboty po obcych województwach aby tylko koła się kręciły, już nie wspomnę o tym, że i były przypadki aby to kierowca znalazł jakieś zajęcie aby tylko nie płacić za postojowe, tankowanie auta to też kpina jakaś, kto to widział, żeby pisać SMS z prośbą o możliwość zatankowania skoro pusty zbiornik i zero odzewu, czyli wychodzi na to, że auto jedzie na wodę lub powietrze, albo telefon typu nie jeździłeś cały tydzień więc możesz tyrać do oporu, i to jeszcze z tekstem, że zjazdy ustalają zarządzający, przy piątku, no kpina stulecia, o wypłacaniu należności nie wspomnę, wielokrotnie upominanie się o swoje, po czym i tak to zostaję olane, lub zasłanianie się awariami banku, po czasie gdzie w umowie zapis jest jasny, jak ktoś lubi być oszukiwany to jest to dla niego idealne miejsce.

Szymon Szelagowski

Co sie spodziewasz kolego pracujac u smiecia. (usunięte przez administratora) oszust.mam nadzieje ze BAG sie zajmie kontrola i miedzy innymi kabotazami. Kraść oszukiwac i klamac caly matwal=dziadtras.

Kierowca

Opinie jak najbardziej negatywne robi ludzi w konia i nie płaci pieniędzy

kierowca

Właściciele stosują jeden kodeks uczciwości i moralności-swój własny. Mentalość Kalego...omijać gość nie płaci i okrada pracowników!!

kierowca

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem. Widać, że opinie są na bieżąco kasowane i dzięki temu można łapać kolejnych łatwowiernych i potem ich okradać. Totalne (usunięte przez administratora) brak poszanowania i jakiejkolwiek kultury.

Kierowca

Gościu bardzo miły na rozmowie aby tylko przyjść do pracy potem już tak nie jest odradzam każdemu ta firmę pieniądze winien już trzy miesiące i nie można się doprosić (usunięte przez administratora) nic więcej

Gustaw

Jeśli ktoś nabroił to nic dziwnego, że stracił pracę. Wszyscy są traktowani sprawiedliwie ale grunt , że firma jest dobra.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Marwal Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Szymon

Problem rozwiązywany jest tak, że"prezes" daje dyscyplinarke.

Zostaw merytoryczną opinię o Marwal Sp. z o.o. - Pław

• Jak się pracuje w Marwal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marwal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwal Sp. z o.o.?

Marwal Sp. z o.o.
  • Leśna 21