Bologa Construct Company Sp. z o.o.

Adres: Przemysłowa 1, 66-300 Międzyrzecz

NIP: 5961757008 REGON: 369353741 KRS: 0000716178

Bologa Construct Company Sp. z o.o.
0 0 19 5 1

Opinie o Bologa Construct Company Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ewelina
 Opinia

Ty to nawet nie firma haha

Bolo
 Opinia

VEC Zrób im wszystkim loda z technologią w d upie

DAWID
 Opinia

Droga "Paulino" to ci piszesz to sa żarty. Ci ludzie to podle swinie, złodzieje,oszusci... Tyle osób oszukali, wyrządzili krzywde . Sa podlymi ludźmi. Najwidoczniej nie bylas wtajemniczona. Ciekaw jestem dlaczego juz tam nue pracujesz w tej pseudo firmie skoro jest taka cudowna. Współczuję wszystkim ludziom którzy zostali oszukani .a artykuł na 7 stron na temat bologi to wszystko ściema? Nie sadze. Przejrzyjcie ludzie na oczy.

Paulina
 Opinia

Cześć wszystkim, mam na imię Paulina. Pracowalam prawie 4 miesiące w firmie Bologa, byla to moja wymarzona i ulubiona praca. Wszystkie oszczerstwa umieszczone tu sa nie prawdziwe. Pracownicy ktorzy pisza te komentarze pracowali w Fili Belgijskiej i podrabiali dokumenty pracownicze. Zażądali od szefostwa 250 000euro!!! Zachęcam do współpracy wszystkich ktorzy chcą godnie pracować za dobre pieniądze. Pozdrawiam. Lubię atmosferę w Bologa Construct Company Sp. z o.o. za: Praca

Oleksij
 Opinia

Oddajcie piniadze za prace nasza i dokument moje (usunięte przez administratora) Bologa. Prosic to wy umiecie i okradać a oddac już nie ma. swinije i (usunięte przez administratora) . oszukanci wy . Zle ludzie to Bologa . Cigany lepsze jak wy.!!!!!!!!!!.

Okradziony przez Bologa
 Opinia

Właściciele tej patologicznej i chorej firmy BOLOGA CONSTRUCT COMPANY to nie ludzie to nawet nie zwierzęta. Nie zasługują nawet na to zeby ich tak nazywać ponieważ obraziłbym jednych i drugich. Bo jak można nazwać kogoś kto okrada swoją rodzine i ludzi którzy wyciągnęli do nich pomocna dłoń kiedy nie mieli nawet na chleb . To przykre ,ze takie stworzenia chodzą po tym świecie i niszczą ludzią życie. Nigdy jeszcze nie spotkałem takich oszustów i złodzieji.Ostrzegam wszystkich .LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA ŁADNE SŁÓWKA TEJ OBŁĄKANEJ „PANI” I TEGO OBŁUDNIKA JEJ MĘŻA .

Tak1Nie

Alicja
 Opinia

Pracowałam w tym miejscu ,to (usunięte przez administratora) Niestety wszystkie te komentarze mówiące o tym ,jak ta firma okrada ludzi to prawda. Nie chcą zatrudnić pracowników legalnie, lub kłamią, że to robią. Jeśli ktoś siedzi cicho ,wierzy w klamstwa ,ze jest legalnie zatrudniony i pracuje za grosze,tak jak pisali Panowie z Ukrainy ,to dostaje jakieś okrojone wynagrodzenie , niezgodne oczywiscie z jakimi kolwiek normami. Ale jeszcze gorzej kończą osoby które widziały i wiedzą za dużo, wtedy są zastraszane i oczywiście okradane, bo jeśli ktoś jest niewygodny ,to według właścicieli nie zasługuje na swoje wynagrodzenie z kilku miesięcy i trzeba się go pozbyć, najlepiej takiego człowieka zniszczyć. To przykre, że ludzie moga być tak podli. Niestety my na to nie mamy wpływu, jedyne co mogę zrobić, to ostrzegam przed tą firmą. A właścicielom życzę odrobinę refleksji na temat swojego życia i postępowania.

Marco Polo
 Opinia

UWAGA!!!!!! Właściciele firmy Bologa construct teraz również A&M HOLLDING oszukują wszystkich i kradną pieniądze podszywając się pod przyjaciół . Pisze to z calą odpowiedzialnością ponieważ sam zostałem oszukany przez pania Emila Bologa i jej męża cygana o imieniu Ionut i mam na to dowody.Ci ludzie wykorzystują ludzka dobroć i biorą wszystkich na litość zeby później okraść. Taki sobie obrali system na życie . Znam osobiście jeszcze dużo innych osób oszukanych przez NICH , którzy stracili bardzo dużo pieniędzy. Właściciele tej wirmy Udają biznesmenów tylko nie za swoje pieniądze. To nikt więcej jak tylko perfidni i podli (usunięte przez administratora) Zawsze maja ten sam system- Proszą ludzi o pieniądze bo mówią,ze nie maja na wypłaty dla pracowników , jedzenie, mandaty, lekarstwa dla dzieci i wiele innych kłamst używają zeby tylko podejść i okradac ludzi z kasy, etc. Zawsze ten sam system. Ta obłąkana duża pani mówi ,ze jest bardzo wierząca i ze dobro zawsze wraca i takie tam srata-tata a to wszystko po to zeby uśpić czujność ludzi i okraść ich perfidnie. To źli ludzie i radzę wszystkim zeby omijali ich szerokim łukiem jak nie chcą stracić swoich pieniędzy i czasu. Zatrudniają ludzi udając biznesmenów a tak naprawdę nie maja nigdy centa w kieszeni.. nawet na wypłaty . I to jest tutaj chyba najdziwniejsze bo okradli już naprawdę wielu ludzi. Kiedy ktoś się upomni juz o swoje pożyczone dla nich czy zarobione ciężko pieniądze to idą na policję i zeznaja ze sa zastraszani i się boją. Cały czas ta sama śpiewka. Nawet już policja ma ich dosyć . To bardzo źli ludzie Proszę Wszystkich !!!. Uważajcie na tych złodzieji i nie dajcie się oszukać !!!!!! Mam bardzo dużo dowodów na ich oszustwa i złodziejstwa. I policja również prowadzi już dochodzenia w ich sprawie. Ci ludzie wykorzystują i okradają ludzi w najbardziej podły i perfidny sposób jaki tylko można. Tak jak napisał ten gruby pan Nykhola . KARMA ZAWSZE WRACA i wróci ale nie do Pana Adama tylko do tych złodzieji. Puki co Ukraińcy nie mogą legalnie pracować w Belgii. Musimy również rozumieć sytuacje tych pracowników ukraińskich . Ta wirma bo napewno nie firma wykorzystuje Ukraińców i ich zła sytuacje materialna w jakiej się znajdują. Jednym słowem -żerują Oni na ludzkiej krzywdzie i biedzie. Na szczęście Belgowie nie są idiotami i policja ja i prokuratura również. Wiec już niedługo się IM skończy to złodziejskie eldorado. Tego właśnie im wszyscy Życzmy z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Chociaż osobiście wiem ,ze Oni z tym świętem nie maja NIC WSPÓLNEGO .

Tak7Nie

Prawdziwy
 Opinia

Polecam zapoznać się z postem na fb. Pana Sergiu Danuce na grupie Polacy w Belgii z 1 kwietnia 2018. Opisana jest tam cała prawda o tej”pseudo firemce” która działa od 2 lat i i nikt nie jest legalnie zatrudniony. Kradną w biały dzień i oszukują ludzi. Zawsze biorą na litość a później okradają. Poprostu wykorzystują ludzką dobroć . Wszędzie można uzyskać dowody na to co ci (usunięte przez administratora) robią. Kto u nich jeszcze pracuje to radzę Wam ludzie UCIEKAJCIE z tamtąd !!!!!!

Tak6Nie

Adam
 Opinia

Tak więc potwierdza się praca przez wpisy ukraińskie że Panowie Ukraińcy bez ważnych kart pobytu w Polsce rozpoczynali pracę na lewych A1 w Belgii dla Bologa Construct Company !!!! Firma ta powstała na początku 2018 roku więc fizyczną niemożliwością była wpierw praca przez 4 miesiące w Polsce , otrzymanie kart pobytu i dopiero praca delegacyjna w Belgii !!! A ludzie Ci szli do pracy z marszu bez przystanku o nazwie Polska... ciekawe co na to ZUS powie jak się dowie. Jak sobie policzą straty ... a firma ZUS jest państwowa to na dzień dobry z marszu 3 lata a grzywna ponad milion złotych. Ziobro nie odpuszcza , chyba że ta Pani Szefowa jest działaczką PIS to wtedy zamiotą pod dywan. Coś mi się wydaje że KARMA jej wraca powoli ale skutecznie pomimo wypocin ukraińskich...

Tak7Nie

Yurii
 Opinia

Привіт.Мене звати Holub Yurii Працював цього року в фірмі A&M Holding в Бельгії. Взагальному роботою задоволений. Працював на наметах(алюмінєві конструкції).Отримував 10 євро в годину.Отримував зарплатню переважно що два тижні,бували затримки до місяця,але взагальному всі гроші було виплачено! Умови проживання досить не погані, по 3 чоловіки в кімнаті,в них євроремонт,умивальник,кондиціонер,ліжка зручні.270€ в місяць.Роботодавець(Емілія) ділила на 4 тижні і знімала з зарплати. На роботу добирались на автомобілях роботодателя.Заправляв машини теж він.На вихідні кудись поїхати на автомобілі-без проблем,основне повідомити що їдиш.Правда знімали кожного тижня по 20 € на амортизацію. Була така ситуація,що на роботі попав осколок мені в око,воно сльозиться,досить неприємна біль,зайшов в аптеку купив каплі,не допомогли,на другий день на роботу не вийшов,подзвонив до Пані Емелі і сказав що така ситуація.Вона протягом години відправила до мене людину,яка завезла мене до лікаря,витянули осколок,легше стало жити)За це ні копійки не взяла,приємно!! Зараз підтримую звязок з Пані Емелі,на другий сезон планую їхати знову! Дякую.

Serg
 Opinia

Teraz ma też firmę belgijską AM HOLDING. Robi to samo.

Tak11Nie

Mykhola
@Serg 17.11.2018 20:00

Da da kto to spisou speena pioter Co? Cto htial firmu ukras Calo to zlo zwrutsi du ciebiu!!! My zdali calo deklartiu do mecens gaseta klame!!!! Jak wy !

Mykhola
 Opinia

привіт усім, В кінці цього календарного року, хотів би сказати слова вдячності польський фірмі якою керувала пані Емелі Болога і її чоловік Януш де я працював мулярем 6 місяців.Завдяки пані Емелі підчас роботи до мене приїхала моя дружина і мій син, який працював зімною набудівництві, а дружина на ожині , після того як вона і син їхали додому Емелі повністю розрахувалася зними.Проблем великих не було, за винятком як наодній квартирі завилися клопи, зними не можливо було жити, тому нас пересилили в інше житло (кемпинг )там булокласно свіже повітря, тихо адже машин майже не було.на фірмі працювала і моя сестра збирала ожину, вона поїхала додому задоволеною зарплатою .Да скажу честно були не великі затримання в зарплатою, але я розумію адже це був отпуск на будівництві, але коли я їхав додому ізімною також Емелі розрахувалася.Скажу честно мій син (який вчиться в університеті )не може дочекатись літніх канікул аби приїхати в Бельгію до Емілі на роботу.Так склалося що мені прийшлося неділю назад їхати до дому і коли я розповів про причину Емелі зрозумінням віднеслася і відпустиламенедодому тільки запитала чи я зможу приїхати після нового року.Звичайно приїду, просто я впевнений жити буду в нормальних умовах, і пропрацювавши , зімною розрахуються, і я привезу свої гроші додому на Україну.Процвітання вашій фірмі і так тримати

Adam
 Opinia

Oleksandr kto Ci napisał pochwały dla tej całej Szefowej ????? Imię ukraińskie a tak czystą polszczyzną pisze. To chyba cud... jakowyś ? Nie to po prostu Szefowa ma na drugie imię OLEKSANDR. Dziennikarz rozmawiał z ukraińcami i Ci o dziwo mówią wprost w oczy co innego. Macie dowody to dziennikarzowi je dajcie niech pisze SPROSTOWANIE

Oleksandr
 Opinia

Witam Ja i koledzy pracujemy w tej firmie . To co państwo piszą to są bzdury . Ci ludzie pomogli mi w życiowych problemach w prywatnych sprawach pracuje u nich od początku i zawsze mi wypłacają pieniądze moi znajomi z Ukrainy również są zadowoleni . Szefowa jest bardzo dobrym człowiekiem ! Mogę osobiście pokazać dowody wypłat i moi koledzy tez Są ludzie którzy chcą zniszczyć ich imię bo sami są (usunięte przez administratora) Ja i moi znajomi potwierdzamy ze ta firma jest jedna z najlepszych jakich pracowaliśmy . Przykro ze są ludzie którzy kłamią na ich temat Pozdrawiam

Arkadiusz
 Opinia

Darujcie sobie zatrudnienie w tej firmie ! Okrada ludzi na grube pieniądze. Zatrudnia ich i nie płaci.

Tak4Nie

OLEKSANDR
@Arkadiusz 05.11.2018 14:01

(usunięte przez administratora)!!!!

Opinia

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w firmie Bologa Construct Company Sp. z o.o. w miejscowości Międzyrzecz, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Zostaw opinię o Bologa Construct Company Sp. z o.o. - Międzyrzecz