Opinie o Bologa Construct Company Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bologa Construct Company Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bologa Construct Company Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bologa Construct Company Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Jaki jest wkład kierownictwa Bologa Construct Company Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

DAWID

Droga "Paulino" to ci piszesz to sa żarty. Ci ludzie to podle swinie, złodzieje,oszusci... Tyle osób oszukali, wyrządzili krzywde . Sa podlymi ludźmi. Najwidoczniej nie bylas wtajemniczona. Ciekaw jestem dlaczego juz tam nue pracujesz w tej pseudo firmie skoro jest taka cudowna. Współczuję wszystkim ludziom którzy zostali oszukani .a artykuł na 7 stron na temat bologi to wszystko ściema? Nie sadze. Przejrzyjcie ludzie na oczy.

Paulina Nowy wpis
@DAWID

Odeszłam z firmy bo szefowa zapominała mi wypłacać wynagrodzenie za pracę. :) Pozdrawiam

Wanda Nowy wpis

Są tu jacyś pracownicy Bologa? Powiedzcie, czy warto tam aplikować. Ile można zarobić w firmie?

P Nowy wpis

Kupa śmiech i rozdaznienia klientów... czy to ważne was wypadku ??? Kupa większa co się pozwalała. Czy to ważne!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bologa Construct Company Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Stefan

Tak niejasno się wypowiadacie, może ktoś podpowie czy firma działa i szukać tu pracy

@Stefan

Unikać jak ognia. Zostaniesz bez pieniędzy a z długami i groźbami. Będziesz zastraszany przez tą pseudo firme

Pawel

Jeżeli ktoś potrzebuje adresu Pani (usunięte przez administratora) prosze o podanie kontaktu w odpowiedzi

Emil
@Pawel

Pewnie adres w poppel

Po co

Nie jestem w temacie Hubcio ale które MASZYNY waszym inteligentnym okiem nie idą ??

Dzbanek

Hej to co ludzie piszą te negatywne opinie to najszczersze prawda. Nie ufajcie pani Emili znam ją bardzo dobrze. I w życiu bym kiedyś nie pomyślała że ona taka no ale, niestety jest taka.

Dzbanek

Ewelina

Ty to nawet nie firma haha

Bolo

VEC Zrób im wszystkim loda z technologią w d upie

Paulina

Cześć wszystkim, mam na imię Paulina. Pracowalam prawie 4 miesiące w firmie Bologa, byla to moja wymarzona i ulubiona praca. Wszystkie oszczerstwa umieszczone tu sa nie prawdziwe. Pracownicy ktorzy pisza te komentarze pracowali w Fili Belgijskiej i podrabiali dokumenty pracownicze. Zażądali od szefostwa 250 000euro!!! Zachęcam do współpracy wszystkich ktorzy chcą godnie pracować za dobre pieniądze. Pozdrawiam. Lubię atmosferę w Bologa Construct Company Sp. z o.o. za: Praca

Oleksij

Oddajcie piniadze za prace nasza i dokument moje (usunięte przez administratora) Bologa. Prosic to wy umiecie i okradać a oddac już nie ma. swinije i (usunięte przez administratora) . oszukanci wy . Zle ludzie to Bologa . Cigany lepsze jak wy.!!!!!!!!!!.

Okradziony przez Bologa

Właściciele tej patologicznej i chorej firmy BOLOGA CONSTRUCT COMPANY to nie ludzie to nawet nie zwierzęta. Nie zasługują nawet na to zeby ich tak nazywać ponieważ obraziłbym jednych i drugich. Bo jak można nazwać kogoś kto okrada swoją rodzine i ludzi którzy wyciągnęli do nich pomocna dłoń kiedy nie mieli nawet na chleb . To przykre ,ze takie stworzenia chodzą po tym świecie i niszczą ludzią życie. Nigdy jeszcze nie spotkałem takich oszustów i złodzieji.Ostrzegam wszystkich .LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA ŁADNE SŁÓWKA TEJ OBŁĄKANEJ „PANI” I TEGO OBŁUDNIKA JEJ MĘŻA .

Alicja

Pracowałam w tym miejscu ,to (usunięte przez administratora) Niestety wszystkie te komentarze mówiące o tym ,jak ta firma okrada ludzi to prawda. Nie chcą zatrudnić pracowników legalnie, lub kłamią, że to robią. Jeśli ktoś siedzi cicho ,wierzy w klamstwa ,ze jest legalnie zatrudniony i pracuje za grosze,tak jak pisali Panowie z Ukrainy ,to dostaje jakieś okrojone wynagrodzenie , niezgodne oczywiscie z jakimi kolwiek normami. Ale jeszcze gorzej kończą osoby które widziały i wiedzą za dużo, wtedy są zastraszane i oczywiście okradane, bo jeśli ktoś jest niewygodny ,to według właścicieli nie zasługuje na swoje wynagrodzenie z kilku miesięcy i trzeba się go pozbyć, najlepiej takiego człowieka zniszczyć. To przykre, że ludzie moga być tak podli. Niestety my na to nie mamy wpływu, jedyne co mogę zrobić, to ostrzegam przed tą firmą. A właścicielom życzę odrobinę refleksji na temat swojego życia i postępowania.

Marco Polo

UWAGA!!!!!! Właściciele firmy Bologa construct teraz również A&M HOLLDING oszukują wszystkich i kradną pieniądze podszywając się pod przyjaciół . Pisze to z calą odpowiedzialnością ponieważ sam zostałem oszukany przez pania Emila Bologa i jej męża cygana o imieniu Ionut i mam na to dowody.Ci ludzie wykorzystują ludzka dobroć i biorą wszystkich na litość zeby później okraść. Taki sobie obrali system na życie . Znam osobiście jeszcze dużo innych osób oszukanych przez NICH , którzy stracili bardzo dużo pieniędzy. Właściciele tej wirmy Udają biznesmenów tylko nie za swoje pieniądze. To nikt więcej jak tylko perfidni i podli (usunięte przez administratora) Zawsze maja ten sam system- Proszą ludzi o pieniądze bo mówią,ze nie maja na wypłaty dla pracowników , jedzenie, mandaty, lekarstwa dla dzieci i wiele innych kłamst używają zeby tylko podejść i okradac ludzi z kasy, etc. Zawsze ten sam system. Ta obłąkana duża pani mówi ,ze jest bardzo wierząca i ze dobro zawsze wraca i takie tam srata-tata a to wszystko po to zeby uśpić czujność ludzi i okraść ich perfidnie. To źli ludzie i radzę wszystkim zeby omijali ich szerokim łukiem jak nie chcą stracić swoich pieniędzy i czasu. Zatrudniają ludzi udając biznesmenów a tak naprawdę nie maja nigdy centa w kieszeni.. nawet na wypłaty . I to jest tutaj chyba najdziwniejsze bo okradli już naprawdę wielu ludzi. Kiedy ktoś się upomni juz o swoje pożyczone dla nich czy zarobione ciężko pieniądze to idą na policję i zeznaja ze sa zastraszani i się boją. Cały czas ta sama śpiewka. Nawet już policja ma ich dosyć . To bardzo źli ludzie Proszę Wszystkich !!!. Uważajcie na tych złodzieji i nie dajcie się oszukać !!!!!! Mam bardzo dużo dowodów na ich oszustwa i złodziejstwa. I policja również prowadzi już dochodzenia w ich sprawie. Ci ludzie wykorzystują i okradają ludzi w najbardziej podły i perfidny sposób jaki tylko można. Tak jak napisał ten gruby pan Nykhola . KARMA ZAWSZE WRACA i wróci ale nie do Pana Adama tylko do tych złodzieji. Puki co Ukraińcy nie mogą legalnie pracować w Belgii. Musimy również rozumieć sytuacje tych pracowników ukraińskich . Ta wirma bo napewno nie firma wykorzystuje Ukraińców i ich zła sytuacje materialna w jakiej się znajdują. Jednym słowem -żerują Oni na ludzkiej krzywdzie i biedzie. Na szczęście Belgowie nie są idiotami i policja ja i prokuratura również. Wiec już niedługo się IM skończy to złodziejskie eldorado. Tego właśnie im wszyscy Życzmy z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Chociaż osobiście wiem ,ze Oni z tym świętem nie maja NIC WSPÓLNEGO .

Prawdziwy

Polecam zapoznać się z postem na fb. Pana Sergiu Danuce na grupie Polacy w Belgii z 1 kwietnia 2018. Opisana jest tam cała prawda o tej”pseudo firemce” która działa od 2 lat i i nikt nie jest legalnie zatrudniony. Kradną w biały dzień i oszukują ludzi. Zawsze biorą na litość a później okradają. Poprostu wykorzystują ludzką dobroć . Wszędzie można uzyskać dowody na to co ci (usunięte przez administratora) robią. Kto u nich jeszcze pracuje to radzę Wam ludzie UCIEKAJCIE z tamtąd !!!!!!

Tak więc potwierdza się praca przez wpisy ukraińskie że Panowie Ukraińcy bez ważnych kart pobytu w Polsce rozpoczynali pracę na lewych A1 w Belgii dla Bologa Construct Company !!!! Firma ta powstała na początku 2018 roku więc fizyczną niemożliwością była wpierw praca przez 4 miesiące w Polsce , otrzymanie kart pobytu i dopiero praca delegacyjna w Belgii !!! A ludzie Ci szli do pracy z marszu bez przystanku o nazwie Polska... ciekawe co na to ZUS powie jak się dowie. Jak sobie policzą straty ... a firma ZUS jest państwowa to na dzień dobry z marszu 3 lata a grzywna ponad milion złotych. Ziobro nie odpuszcza , chyba że ta Pani Szefowa jest działaczką PIS to wtedy zamiotą pod dywan. Coś mi się wydaje że KARMA jej wraca powoli ale skutecznie pomimo wypocin ukraińskich...

Arkadiusz

Darujcie sobie zatrudnienie w tej firmie ! Okrada ludzi na grube pieniądze. Zatrudnia ich i nie płaci.

OLEKSANDR
@Arkadiusz

(usunięte przez administratora)!!!!

Yurii

Привіт.Мене звати Holub Yurii Працював цього року в фірмі A&M Holding в Бельгії. Взагальному роботою задоволений. Працював на наметах(алюмінєві конструкції).Отримував 10 євро в годину.Отримував зарплатню переважно що два тижні,бували затримки до місяця,але взагальному всі гроші було виплачено! Умови проживання досить не погані, по 3 чоловіки в кімнаті,в них євроремонт,умивальник,кондиціонер,ліжка зручні.270€ в місяць.Роботодавець(Емілія) ділила на 4 тижні і знімала з зарплати. На роботу добирались на автомобілях роботодателя.Заправляв машини теж він.На вихідні кудись поїхати на автомобілі-без проблем,основне повідомити що їдиш.Правда знімали кожного тижня по 20 € на амортизацію. Була така ситуація,що на роботі попав осколок мені в око,воно сльозиться,досить неприємна біль,зайшов в аптеку купив каплі,не допомогли,на другий день на роботу не вийшов,подзвонив до Пані Емелі і сказав що така ситуація.Вона протягом години відправила до мене людину,яка завезла мене до лікаря,витянули осколок,легше стало жити)За це ні копійки не взяла,приємно!! Зараз підтримую звязок з Пані Емелі,на другий сезон планую їхати знову! Дякую.

Zostaw merytoryczną opinię o Bologa Construct Company Sp. z o.o. - Międzyrzecz

Bologa Construct Company Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 1
    66-300 Międzyrzecz

Bologa Construct Company Sp. z o.o.