Opinie o Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane w Żary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane w Żary

Cześć, pracowałem kiedyś w budowlance, właściciel ma stałą ekipę czy jest otwarty na nowych pracowników? Jeżeli da się tutaj pracować, to napiszcie, na jakie wynagrodzenie i jaką umowę można liczyć. Z góry dziękuję za wszystkie informacje

załamany Nowy wpis

Szkoda pieniędzy i czasu - 3 letni poślizg w oddaniu inwestycji w Szklarskiej do użytku ! Lekceważenie i kpienie sobie z klientów to ich wizytówka. Firma Kordeusz grasuje między Szklarską Porębą a Karpaczem, siedzibę ma w Żarach. Omijać szerokim łukiem !

Czy w Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zbigniew Nowy wpis

Omijać, unikać, uciekać ! Kupić mieszkanie u każdego dewelopera, ale nigdy w firmie Kordeusz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ola manola

unikać dewelopera Kordeusz ! żadnego kontaktu z biurem i panią pełnomocnik. Absolutne lekceważenie klientów. Żadnej sensownej osoby do kontaktu. To jakaś firma koszmarne widmo. Plac budowy przy kilińskiego w Szklarskiej Porębie trwa nadal i nikt nie wie kiedy podpisanie aktów własności. Arogancja i bezczelność najwyższych lotów...

Justyna
@ola manola

A to nie można jakoś stacjonarnie iść do biura i się dowiedzieć, co się dzieje? Bo telefonów można unikać, ale chyba pracownicy z firmy nie uciekną, muszą jakoś zareagować. Może udało Ci się do tej pory porozmawiać z pełnomocnikiem firmy i uzyskać jakieś wyjaśnienie?

Krzysztof

trzeci rok czekam na oddanie apartamentu w Szklarskiej przy ul. Kilińskiego i niestety końca nie widać. Bardzo się starają i robią co mogą i tak już od trzech lat po terminie. Ostrzegam przed tą firmą

Janek

Zdecydowanie odradzam tę firmę. Ponad 2 lata czekam na zakończenie przez dewelopera inwestycji w Szklarskiej Porębie. Niestety żadnych optymistycznych prognoz na uzyskanie odbioru przez nadzór budowlany i podpisanie aktu notarialnego. Przyszli właściciele biorą sprawy w swoje ręce bo nieudolna firma Kordeusz nie jest w stanie tego dokończyć. Nie ma ani pieniędzy ani pracowników potrzebnych do zakończenia inwestycji a do tego wyjątkowo arogancko lekceważy swoich klientów. Mam tylko nadzieję, że kolejni już się nie nabierają i nie finansują tej piramidy.

klient pb kordeusz

PB KORDEUSZ nie chce dokończyć inwestycji w Szklarskiej Porębie przy ul. Kilińskiego - obok Platinum Mountain. To jakaś piramida...OPRÓCZ rozgrzebanej budowy na ul. Kilińskiego / a minęły już 2 lata od wskazanego i niedotrzymanego terminu podpisania aktów notarialnych/ KORDEUSZ ma również rozgrzebaną inwestycję na ul. Oficerskiej w Szklarskiej oraz dał się już poznać na ul. Okrzei w Szklarskiej Porębie, gdzie również coś nieudolnie rozkopał i ma już nawet wydane pozwolenie na budowę na tę inwestycję. Perfidnie, bezczelnie i w wyrachowany sposób wykiwał około 100 osób na ul. Kilińskiego i nadal grasuje po okolicy a niektóre biura nieruchomości nadal próbują wciskać klientom jego oferty. Brak kontaktu z Kordeuszem oraz jego pełnomocnikiem panią Benią. Gdzie są nasze pieniądze? , za które już dawno powinien zakończyć inwestycję na Kilińskiego. Uciekać, omijać, wystrzegać się tego pseudo dewelopera. Nabiera ludzi a to, co ma napisane na swojej stronie internetowej nie ma nic wspólne z tym jak funkcjonuje ta koszmarna firma.

Adam - rozczarowany klient

Odradzam firmę PB Kordeusz. Niedotrzymane terminy aktów notarialnych, brak chęci dokończenia inwestycji oraz zakupu windy przez dewelopera. Bezsilność klientów dewelopera Kordeusz i zero zainteresowania pełnomocnika oraz włąściciela firmy dokończeniem inwestycji na Kilińskiego w Szklarskiej. Zbywanie, lekceważenie i różne wyrachowane gierki względem wykiwanych okolo 100 klientów z budynków A, B i C. Brak chęci i woli dokończenia inwestycji przez tę firmę.

Grzegorz Pawłowski

Odradzam tą firmę trzy lata czekam.na mieszkanie w Karpaczu omijać wielkim łukiem

Irena
@Grzegorz Pawłowski

Z czego wynika tak długi czas oczekiwania? Jakie jest stanowisko firmy w tym temacie?

klient firmy Kordeusz
@Irena

Warto zadać to pytanie pełnomocnikowi firmy Kordeusz.

klient firmy Kordeusz

U mnie sytuacja wygląda identycznie. Pieniądze utopione w inwestycji na Kilińskiego W Szklarskiej Porębie 4 lata temu. Ponad 2 lata temu miał być podpisany akt własności, ale brak windy i brak odbioru budynku przez nadzór budowlany uniemożliwiają to. Sytuacja jest fatalna. Trudno przewidzieć, jaki będzie finisz tej fatalnej lokaty oszczędności. Firma Kordeusz lekceważy swoich klientów. Brak kompetentnej osoby do współpracy. Maile i telefony pozostają bez echa.

załamana klientka

Szkoda pieniędzy i czasu. Minimum 2 lata poślizgu na ul. Kilińskiego w Szklarskiej Porębie i niestety nic nie wskazuje na to, że firma Kordeusz zamierza tam kończyć. Deweloper nie chce kupić wind - y/ wind i dokończyć inwestycji. Coś okropnego i trudnego do wyobrażenia sobie. Nie i absolutnie nie ! Wszędzie tylko nie u niego.

Grażyna - klient firmy kordeus

deweloper ?? Kordeusz to farsa, żenada i kpina . Nabranych ponad 100 osób - chyba/oby przyszłych właścicieli apartamentów przy ul. Kilińskiego w Szklarskiej. Kordeusz nie chce kończyć inwestycji ani zamontować wind. Kpi sobie z ludzi razem ze swoim pełnomocnikiem - figurantem. Pani Benia telefonów niestety nie odbiera, na maile też nie odpisuje - bo podobno ciągle jest u notariusza. Na budowie przy ul.Kilińskiego nie dzieje się kompletnie nic, bo kordeusz ma w nosie klientów, skoro ich kasę już zagarnął. Odradzam to przedsiębiorstwo budowlane. Nie do wyobrażenia jest, że ten (usunięte przez administratora) nadal nabiera klientów ! Nie jest w stanie uzyskać pozwolenie na użytkowanie dla budynków przy ul. Kilińskiego od 2 lat - bo wtedy minął wskazany w aktach notarialnych termin.W tej koszmarnej firmie nie ma osoby kompetentnej do kontaktu klientów. Wystrzegać się jak zarazy !

wściekły klient firmy KORDEUSZ

Nie polecam ! Kordeusz przedsiębiorstwo budowlane to jakaś koszmarna firma ! Minęły już 2 lata od wskazanego terminu podpisania aktu własności u notariusza, ale niestety nie ma windy i odbioru przez nadzór budowlany budynku przy ul. Kilińskiego w Szklarskiej Porębie a co za tym idzie nie może być podpisany akt własności. Uwaga na tego dewelopera, bo można bardzo żałować tej decyzji. Deweloper krąży między Karpaczem a Szklarską Porębą i taki ma sposób działania. Przykre, ale niestety prawdziwe :(

Zbyszek

Atuty dewelopera Kordeusz to z pewnością: brak terminowości - poślizgi ponad 2 letnie, brak solidności i brak rzetelności. Zgadzamy się z poprzednią opinią. Szans na windy na ul. Kilińskiego w Szklarskiej to już nikt nie widzi - chociaż winda od dwóch lat jechała podobno z Włoch. Kiedy odbiór przez nadzór budowlany to wieelka niewiadoma ? Podpisanie aktów notarialnych to także wielka niewiadoma. Niezakłócony proces budowy, terminowość i dobra jakość to także bajduły. Bardzo przykre i nieprzyjemne doświadczenie z zakupem w tej firmie, a chyba najgorsze, że nadal nabiera ludzi...mimo,że nie jest w stanie od dwóch lat zakończyć inwestycji na ul. Kilińskiego w Szklarskiej to rozpoczyna kolejne.

Nina - zrozpaczona

OMIJAĆ ! UNIKAĆ ! WYSTRZEGAĆ SIĘ ! KoRDEUSZ to prawdziwy koszmarny defeloper ! 2 lata po terminie i nie ma odbioru przez nadzór budowlany budynków w Szklarskiej Porębie przy ul. Kilińskiego. Windy brak i nic nie wskazuje na to, że deweloper ją zakupi i zamontuje. Żałosne historyjki pani beni i pani iwonki dotyczące 2 letnich poślizgów z podpisaniem aktów własności już się wyczerpały...To jest wyrachowany, perfidny (usunięte przez administratora) nabierający ludzi. Nadal prowadzi budowy na ul. Oficerskiej w Szklarskiej Porębie i rozgrzebał już na działce przy ul. Okrzei w Szklarskiej. Nie do pomyślenia, że ludzie nadal dają się nabierać ... :( Mimo około 100 wykiwanych klientów na ul. Kilińskiego w Szklarskiej nadal sprzedaje i funkcjonuje na rynku deweloperskim ... to jest przerażające

Łucja

Czy jeśli pytanie o to czy wypłaty są terminowe czy jednak można spodziewać się poślizgu zostało przemilczane to może wróżyć coś niepokojącego? Dałby ktoś znać tak właściwie jak tu aktualnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem?

Natalia

Nieźle- widzę wpis że minimum rok poślizgu z wypłatami. Serio pracuje tutaj ktoś rok bez wypłat? Zdarzają się jeszcze jakiekolwiek opóźnienia czy pensja na czas?

zbyszek
@Natalia

chciałbym zatrudnic sie w tej firmie. prosze o opinie czy wypłaty są wypłacane terminowo, czy są poślizgi?

Martyna

Na jakiego maila wysłać cv ?

Izabela B

nie polecam omijać z daleka szkoda pieniędzy nie dotrzymana terminy minimum rok poślizgu

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane - Żary

• Jak się pracuje w Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane

Rafał Jan Kordeusz Przedsiębiorstwo Budowlane