Opinie o Dawid Stremecki Kancelaria Prawna w Szprotawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dawid Stremecki Kancelaria Prawna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dawid Stremecki Kancelaria Prawna o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Stremecki Kancelaria Prawna w Szprotawa

18.06.2024 Nowy wpis

Zgadzam się z przedmówcami co do kompletnego braku profesjonalizmu. Wziąć kasę od razu i z góry to jest pierwszy, później w ogóle się nie stara, miga się od stawiennictwa w Sądzie, podsyła kolegów nie przygotowanych do sprawy bo w tym czasie ogarnia nowego "kasodawce". Kompletnie zawalił moją sprawę brakiem przygotowywania się... a na koniec pozostawił samego sobie. Lubi chwalić się sukcesami, zwłaszcza tymi w gazecie ale to chyba raczej "sukces" z przypadku i na tym opiera swoją reklamę. Wiele niedobrych i nie etycznych rzeczy można by tu napisać... Szczerze odradzam.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nadal nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorstwie Dawid Stremecki Kancelaria Prawna w mieście Szprotawa. Czekamy na Wasze opinie!

Opinia Nowy wpis

. Szczerze polecam usługi mecenasa Dawida Stremeckiego. Jest Świetnym kompetentnym prawnikiem , profesjonalista w każdym calu , o bardzo dużej wiedzy prawniczej . Wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania . Pan Mecenas należy do tych nielicznych Adwokatów , którzy oddzwaniają do klienta i pozostają z nim w kontakcie , poświęcają mu optymalną ilość czasu. POLECAM z pełną odpowiedzialnością !!!Karolona

Piotr Nowy wpis

Korzystałem i korzystam z usług Pana Dawida nie po raz pierwszy (sprawy rodzinne, ubezpieczalnie) - nie było lekko, ale wygrane po naszej stronie. Na przestrzeni kilku lat nie spotkałem radcy, który w pełni dysponuje swoim czasem dla klienta, odbiera telefony w weekend w nagłych sytuacjach, czy odpisuje na wiadomości o każdej porze, na co możesz liczyć ze strony Pana Dawida. Najważniejsze jest to, że spotkałem człowieka, dla którego praca jest pasją, a to jest bardzo ważne. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to uważam, że jest adekwatne do trudności spraw i czasu ich trwania - płacisz za profesjonalizm. Jeśli już się zdecydujesz na Kancelarię Pana Dawida, to zawsze wykonuj to o co Ciebie poprosi w kwestii dodatkowych działań dotyczących toczącej się sprawy, których nikt nie zrobi za Ciebie (dochodzą drobne papiery, opłaty sądowe, udanie się do jakiegoś urzędu po inny papier, skanowanie, kserowanie, maile itd.). Współpracuj i osiągniesz cel z Panem Dawidem. Zdecydowanie polecam!

Piotrek A Nowy wpis

Brak profesjonalizmu nie polecam Dawida Stremeckiego korzystalem z jego usług w bardzo ważnej sprawie, potrafi ździerać tylko pieniądze i to nie małe a przed sądem nie wie co mówić, stanowczo omijajcie tego Gościa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dawid Stremecki Kancelaria Prawna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Wiola

Zdecydowanie odradzam i ostrzegam przed tym panem . Osoba niekompetentna , w ogóle nie przygotowuje się do sprawy , totalny brak zaangażowania .Pięknie obiecuje a na posiedzeniu milczy bo nigdy nie był przygotowany .A kwoty które żąda za swoją usługę są bardzo ale to bardzo wygórowane . W ogóle nie przestrzega zasad etycznych . Pisma , wnioski za które życzy sobie kosmiczne kwoty są w błędach i do poprawy . Nie wspomnę iż wszystko trzeba było samemu przygotowywać i podać Panu na tacy . Pan Dawid dzwoni tylko w kwasu finansowej, to było jego największe zainteresowanie . Najgorsza kancelaria w jakiej byłam !

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Stremecki Kancelaria Prawna - Szprotawa

Dawid Stremecki Kancelaria Prawna