Opinie o Gemuseland w Unterpleichfeld

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gemuseland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gemuseland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemuseland w Unterpleichfeld

Olek

Czy firma wznowiła pracę dla nas? Można już starać się o wyjazd?

Karol23

Możesz coś więcej powiedzieć, bo mam jechać na początku sierpnia, ale nadal się zastanawiam czy warto? Z góry dzięki za info.

Daniel 123 Nowy wpis
@Olek

Kolehlgo jak zatrudnić się w tej firmie

Anonim Nowy wpis
@Karol23

Odradzam :)

Anonim Nowy wpis

Przyjechaliśmy poprzez agencje do pracy zajechaliśmy w danym dniu mial być tłumacz Polsko jezyczny nie było nikogo kazali nam czekać czekaliśmy 2.5h na słońcu 36 stopni nikt nie przyszedł chodziliśmy po 5 razy kazali czekać i czekać więc powiedzieliśmy że jedziemy do domu gdy pojechaliśmy na drugi dzień przeprosili i kazali wrócić z powrotem zajechaliśmy 10.08.2020 o godzinie 11 dostaliśmy klucz od mieszkania kazano nam przyjść o 14 podpisać umowę gdy nadeszła godzina 14 poszliśmy tam kazano nam czekać na panią Doris czekaliśmy do godziny 17 aż agencja zadzwoniła że oni jednak nie chcą z nami podpisać umowy powodem nie podpisania umowy była od nas oosba która miała tatuaże i stwierdzili ze nas nie przyjmą w sumie byliśmy tam 6h gdzie temperatura w aucie pokazywała 41.5 pracuje tam kilku Polaków reszta to same rumuny rumuni tam lepiej traktowani niż polacy nie ład nikt nie umie tam polskiego gdy miał być tłumacz to dostaliśmy tłumacza z Google. Nie polecam firmy naprawdę rozmawiałem z jednym Polakiem to odradzał nam ta prace.

Daniel123 Nowy wpis

Mój mail to kruk76@wp.pl tel 724497150 potrzebuje osoby która wie jak znalesc tam zatrudnienie

Daniel123

Witam jak mogę dostać pracę w tej firmie potrzebuje kontakt

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gemuseland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bimber

Nie polecam firmy jeśli chodzi o pracę wakacyjne, na miejscu okazuje się że jest zupełnie coś innego niż obiecywali, na miejscu może okazać się że płaci się np. za domek więcej niż miało być, mało godzin, obiecywano 60 a zrobiliśmy w tygodniu niecałe 30, odsyłanie ludzi do domków po przepracowaniu połowy dnia, dodatkowo gdy ktoś chce wcześniej wyjechać niż zapisane w umowie (usunięte przez administratora)

Jaka atmosfera jest między działami w Gemuseland?

Maniek

Cześć, Pracowałeś już tam ? Ja planuję wyjechać tam w tym roku ale mało informacji jest na necie odnośnie pracy i szefostwa. Jedziesz bezpośrednio czy przez agencję ?

Programista

Dominik Byłem kilka lat temu w 2015 roku i przetrzepała mnie ta praca konkretnie. Czułem się jak w wojsku, byłem wtedy drobny i wszyscy na mnie krzyczeli z brygadzistów, że jestem słaby i nie daje rady. Jednak nie dam negatywnej opinii o tej pracy. Szefował tam Wtedy Kazik, Adam i Robert z tych, których pamiętam, a na kukurydzy Taki niski przypakowany Rumun. Bardzo miły zresztą człowiek, ale jak sie robiło za wolno to się darł konkretnie. Kilka razy wylądowałem na pauzie za popatrzenie się w oczy "starej" podczas pracy. Musiałem też zapłacić 10 euro za starą suszarke do włosów staremu, ponieważ gdy lepiłem naklejki na tych już kończących sie taśmach z opakowaniami kukurydzy to pomyliłem na komputerze daty ważności i z marketu wróciło przeze mnie kilka palet kukurydzy no to musiałem całą noc je kleić jeszcze raz, a suszarka była mi po to, żeby stare naklejki zedrzeć. Ta praca mnie dużo nauczyła w życiu, dzięki temu mocno się ogarnąłem i teraz jestem programistą po studiach. Gdyby nie ta praca, nie dostałbym takiej motywacji do pracy nad sobą, bo poczułem się jakby służba wojskowa była obowiązkowa i ja ją własnie odbyłem w tym miejscu. Także praca bardzo ciężka dla kogoś kto nie jest przyzwyczajony, a tym bardziej, że jestem z miasta, to mnie przetrzepało.

Puma
@Programista

Mam nadzieję,że po tych studiach bedIziesz miał szacunek do ludzi pracujących fizycznie a nie tak jak większość uważa się za niewiadomo kogo

Programista
@Puma

Mam szacunek do każdego człowieka. Moja narzeczona pracuje jako Pani sprzątająca i ma wykształcenie podstawowe. Szacunek należy się każdemu, a ta praca dla kogoś młodego może być ratunkiem w kwestii ogarnięcia się życiowo.

Ryszard

Przecież za nic firma nie otrzymała dobrej opinii jako pracodawca. Z kolei nikt nie mówił ,że będzie lekko, ja również polecam.

Wiki

Czy tak dobrze dzieje się w firmie i dlatego nie piszecie?

Lukasz

Nie polecam. Bylem kilka lat temu. Jakas paradia. Rano zbiorka jak w wojsku, nr na podlodze, to chyba wymysl tego trepa starego. Zero szacunku, traktuja ludzi jak szmaty. Masa rumunow.

Agata

@farid wspominasz o panujących zasadach w miejscu pracy, do których niektórzy pracownicy nie mogą się dostosować. O jakich zasadach myślisz? Czy mógłbyś je wyjaśnić wszystkim użytkownikom, zainteresowanym pracą w Gemuseland?

nikt89

szef jest kazik, adam i norbert, niema nowego menedżera, nie wiem co to za kolo tam łazi, on tylko ludzi sprawdza i prace, czasem do roboty przydziela, właścicielem był schlereth (dwóch w zasadzie), jest i będzie, i to oni tym wzystkim rządzą, a to że sie pozmieniało to mniemam że od tej pory kiedy chłopak (polak) się utopił w stawie, musieli schlerethom w (usunięte przez administratora) wejść i to wszystko doprowadzić do porządku. Przynajmniej ja od tamtej pory zauważyłem zmiany.

farid
@nikt89

z tego co zauważyłem @nikt 89 to większość ludzi tutaj przychodzących jakoś nie potrafi się podporządkować pod zasady panujace tutaj. To już ich sprawa...

gosc

niepolecam wyjazdu nikomu a szczególnie jesienią tam wogóle się znikim nieliczą pracy b.mało za godz.ok 6euro a jak praca jest to zapierdol do upadłego,z dnuwki odlicza 6euro za nocleg tak wogóle to płacą jak chcą,chociaż pan z Buska zapewnia ze jest 7.40euro godz.i zadnych odcięc,nic bardziej mylnego ontylko patrzy na waszą kase.pozatym tam jest jeden wielki syf.

nikt

ostatnio 6Eur za godzine płaciła, a wypłata jest na końcu pracy, jak się umowa skończy. Poza tym zap***dol i niemożna więcej niż 60h w tygodniu przepracować.

ak
@nikt

a kto tam teraz szef na chali jest? Kazik czy Adam ?

różowyTomek89

nie wiem dlaczego ale nie mogę znaleźć żadnej informacji o firmie Gemuseland w języku polskim, czy to moja wina i mojego braku nieumiejętności czy rzeczywiście firma nie dla o swój polski marketing w internecie? proszę o odpowiedź bo doszły mnie plotki że podobno są teraz u nich jakieś duże przyjęcia noiwych pracowników?

jijij
@różowyTomek89

tak sa przyjecia bo albo sie chłopaki tam topią albo sie rozbijaja lub ucinaja rece w maszynach wiec ludzi potrzebuja;/

sewek
@jijij

topią? rozwiń wątek ktoś się tam utopił? wiem że obcieło komuś rękę - byłem przy tym ale że się topią ? powiedz coś więcej

maniek
@sewek

tak bedzie ze 2 lata temu chlopak 21 lat chyba byl myjkowym i po tygodniu znalezli go w tym duzym stawie kolo placu

AS
@maniek

ale numer tam to sie naprawde dziei - dyscyplina i wyzysk może i płaca dobrze ale za jaką prace

mietek

Witam wybiera sie ktos tam w najblizszym czasie?? okolice pazdziernika/listopada? bardzo ciezko tam jest? jednak niektórzy wracaaja..

JORGE

Czy szefuje teraz za (usunięte przez administratora)

maniek
@JORGE

jeśli chodzi Ci o tego Łukasza co był brygadzistą na majsie i kapuście to chyba nie bo wyrabali go przez rudego w zeszłym roku ,szkoda chłopkoa bo z nim to sie chciało robic a przy rudym to chce sie uciekać;)

CEZAR

Jeśli chodzi o prace to jest tam ona cały rok, ja dziś z tamtad wórciłem, płaci obecnie po ''6 euro'' - 4.5 euro za obiad( jakies rzygo warte 50 centó) odlicza takze hotel 2.5 za dobe, na dodatek są normy które musisz zrobić aby cie nie wywalili na Pauze albo zeby szefowa przy rozliczeniu nie ucieła 200 euro. Praca bardzo cieżka ale jak wszedzie są stanowiska lepsze i gorsze... trafiając na obieranie kapusty zeby wytrzymac trzeba miec bardzo mocne rece oraz byc naprawde szybkim... Nie ma tam Pralki ( pierzesz pod prysznicem albo w zlewie;) rano zbiórka jak na rozszczelanie;0 numerki na podłodze gdzie sie ustawiasz;0 jeśli chodzi o szefostwo to(usunięte przez administratora)( nocka) prze wporzo gość trafiajać na niego bedziecie mieli szczeście,(usunięte przez administratora)

@CEZAR

kolega jakobrygadzista na nocce fajny :) a rudy pewnie w dzien pilnowal bo w nocy by mu ludzie uciekli i po ciemku by ich nie znalazł:))

ZAK
@ja

KTO TAM TERAZ SZEFUJE?(usunięte przez administratora)podobno sa jakies karty czy cos do drzwi? a co z babcia (usunięte przez administratora)jest jeszcze? ja jak byłem to odliczali tylko 1 euro za noc widze ze sie zmieniło? ja mam jechać ale na września na kapuste więc prosze o jakies info a szefostwo sie nie zmieniło? sa te dwa chłopaki czy szefowa?

karol

czy są jakieś szanse na wyjazd jeszcze w tym roku? Mnie facet od września zapewnia że pojadę, ale jak dotąd nic z tego nie wyszło

czarny

z kukurydzom to jest tak 9 ełro za szkrzynie obierasz na hali lub na dworze tam i tak jusz sie praca konczy dla polaków ieszcze z 2 lata i wszystko przejmą rumuni na zupkah robią na marhfi też ciągnikami jusz jeżdzą polaków teraz było 40 a rumunów 160

Zostaw merytoryczną opinię o Gemuseland - Unterpleichfeld

• Jak się pracuje w Gemuseland?

Zobacz opinie na temat firmy Gemuseland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemuseland?

Gemuseland