Opinie o Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Kasia Nowy wpis
Klient

Ja już chodzę od 7 lat i jestem bardzo zadowolona .. chodź przyznam ze chumorki Michał ma ale jakoś mogę znieść,co do czystości to widze ze dziewczyny dbają o czystość i nie mogę powiedzieć aby było tam brudno,wszyscy narzekają a Michał na brak pracy nie może narzekać

klient
Klient

Gorąco odradzam wizytę w tym salonie. W salonie jest brudno, wisi tabliczka zakaz palenia a pracownicy palą w toalecie do której notabene lepiej nie wchodzić bo można się nabawić bakterii. Myjka jest przy oknie, które przez wzgląd na smród papierosów jest otwarte i nikt nawet nie pomyśli że Klient może się przeziębić. Ceny są ostro wygórowane wręcz nieadekwatne do wykonanej usługi, zresztą cennik to wymyślany jest chyba na poczekaniu i w zależności kto wchodzi do salonu. Język i sposób zachowania się do Klientów właściciela jest wręcz obciachowy a on sam jest tak zaabsorbowany swoją osoba że ciężko mówić o podejściu do Klienta. Dostawowo usłyszałam przekleństwa i byłam świadkiem awantury słownej jaką wywołał właściciel. Generalnie jak potrzebujesz poczuć się zgnojonym z błotem i wyjść od fryzjera totalnie niezadowolonym to jest to właśnie miejsce.

Kate
@klient

Wreszcie się ktoś odważył napisać cała prawdę która powinna być dawno wykrzyczana .Brawo dla tej osoby .

Renata Nowy wpis
@Kate

A co z jakością samych usług? Warto przez to wszystko przebrnąć dla efektu?

Mici Nowy wpis
Klient

Właściciel Michał Palkowski przerost formy nad treścią .Marny talent z średnimi umiejętnościami .Bardzo nie miły .Obgaduje wszystkie klientki .Bardzo pruderyjny , arogancki , brak kultury osobistej .Brudno bardzo w salonie .Cent dopasowuje do wyglądu klientki obserwuje jaka ma torebkę jakiej firmy buty itp.Bardzo negatywna osoba .Apsolutny brak szacunku dla klienta .Nie polecam .

Anna Nowy wpis
@Mici

reklamowałaś fryzurę czy odpuściłaś temat?

Lili
Klient

Właściciel salonu bezczelnie się odnosi do klienta.Wulgarnie się zachowuje obgadując każdego klienta.Ma brak szacunku do każdej osoby .Wszystkim się perfidnie interesuje.Ma brak kultury osobistej .Krytykuje wszystkich a sam siebie brudas nie widzi .

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska w miejscowości Niepołomice-bochnia-brzesko? Każda opinia się liczy, czekamy na Twoją opinie odnośnie pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska - Niepołomice-bochnia-brzesko

Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kazimierza Wielkiego 21 lok. 3
    32-700 Niepołomice-bochnia-brzesko
  • NIP: 8681924375 REGON: 360936659

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Michał Pałkowski Pracownia Fryzjerska