Opinie o Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik w Podwilk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik w Podwilk

Czy w Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Miś Nowy wpis

To ta firma jesce istnieje ?? :O

Aneta Nowy wpis
@Miś

Nooo... Jeśli z krs mają status aktywny to chyba jeszcze tak? A skąd aż takie zdziwienie? Bo skoro działają to zaczynam się zastanawiać czy poprzednie opinie są w ogóle prawdziwe?

Znajomy Nowy wpis
@Aneta

Nie, firma już nie działa od ponad 2 lat. Szef podobno jest ścigany w niemczech za (usunięte przez administratora) (podobno pobrał kasę za budowy i się nie wywiązał ) W Polsce podobno też nie lepiej bo komornicy na każdym kroku (pracownicy, sklepy i banki) , samochody już mu zlicytowali a teraz pod młotek mają iść domy ale to już rok temu słyszałem i dalej nic więc nie wiem ile w tym prawdy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

podwykonawca

Jest (usunięte przez administratora) nie wypłaca pracownikom i podwykonawcom.

Aneta
@podwykonawca

Poważnie? Panu nie wypłacili? Za co konkretnie

nn

(usunięte przez administratora) jakiego mało że on jeszcze chodzi po tym świecie to sie dziwie ,(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
krokodyl

typ z pod ciemnej gwiazdy od samego urodzenia cała rodzina mocno szurnięta ta jego kobieta to wg.mnie Zniewolona pani nigdy się nie uśmiecha ma murowaną depresję którą zafundował jej ten znienawidzony przez Podwilk i nie tylko (usunięte przez administratora) ,opowiada jak został nawrócony w Dursztynie i uwolniony od nałogu palenia .Wytatuowana matka Boża i Pan Jezus świadczy o jego podejściu do spraw Boskich to pusty i cyniczny Drań ale trafi na swojego zobaczycie.w jego rodzinie nie ma mądrego nawet swoich rodziców nie umiał po szanować to coś nie jest człowiekiem.

Mówicie ze szef taki zły, a między pracownikami tez taka zła atmosfera?

Eryk

To chyba jako szefa niezbyt polecacie tego Pana?

Gkm
@Eryk

Lubisz być dymany i pracować za darmo to jedz

Nn
@Eryk

Ten gość (usunięte przez administratora) tyłu ludzi że szkoda mówić mnie też, swoich pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) nie ma nawet szacunku dla swoich synów którzy są super

ala
@Nn

Super jest tylko starszy Patryk Adrian taki sam jak i ojciec zachowanie takie samo jak ojca nie ma w pobliżu

Adrian Palenik
@ala

Gratuluję poczucia humoru ;) nie pracuje u ojca od 21.04.2019 roku więc nie wiem czemu ktoś porównuje mnie do tego (usunięte przez administratora) I do tego użycie imienia mojej córki też pokazuje tylko złośliwość tego komentarza ;)

Palenik Krystyn to zdrowo (usunięte przez administratora) gość. Miałem "przyjemność" popracować miesiąc dla niego. Nie wypłacił mnie. Jeszcze miał pretensję, że to jemu się powinno płacić za możliwość pracy dla niego. Zerknijcie na FB tego pana. Nawet dwa profile se założył. Jeden mu mało. Zdjęcie z giwerą o czymś świadczy. Nie trzeba być psychologiem, aby to zauważyć. Życzę powodzenia kolejnym debilom, którzy mają zamiar za friko popracować ! Karma wraca panie Palenik. To tylko kwestia czasu.

nnn

już mu karma wraca bankrut bez majtek żył na koszt pracowników ponad stan teraz windykacja go karczma już splajtowała żoneczka podobno uciekła kto by z takim pajacem żył pod jednym dachem bez pieniędzy bo jak pieniążki były to i rodzinka była rodzina adamsów

Misiek

Kawal (usunięte przez administratora) z niego robiłem u niego i nie dostałem kasy. Przestrzegam przed pracą u niego chyba że ktoś chce robić za darmo. Jeszcze raz przypomnę że to (usunięte przez administratora). Radzę u niego nie robić ????????

Hyg

Na (usunięte przez administratora)z nim aby innym dać znać żeby z nim nie współpracowali trzeba dać odpowiedni wpis i niech ludzie na orawie poznają prawdę jakiego mają Janosika biednym zabiera sobie daje

jm

gość nie wypłacalny chory p..... i tyle nawet nie ma słów ,co tydzien nowi ludzie jak ktos wytrzymie 3 tygodnie to za te 2 nie zobaczy kasy z a taki religijny nnawet matke boską se wytatułował na przedramieniu a pasował by mu ch.. na czole .

Czy w Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik panuje luźna atmosfera?

nnn

z daleka od tej firmy jak nie chcecie byc wydymani i, (usunięte przez administratora) itp. .Gość bajkopisarz obiecuje złote góry ,a swoje prawdziwe oblicze pokazuje z czasem albo jak przyjdzie do wypłaty .

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Wściekła

Kawał dziada, nie człowieka. Mafiozo i (usunięte przez administratora) Z dała od takiego, kiedyś trafi na kogoś kto go potraktuje jak neży

nnn

DRAMAT !!!!!!!!!! z daleka od tego gośćia

hyd

Pan Palenik jest osobą bardzo dobrą dla samego siebie ludzi traktuje jak niewolników to że chodzi po ziemi jest cudem.Jego rodzinie dziwie się że wpuszcza go do domu jako człowieka. Ludzi pracujących u niego podziwiam i współczuje. Taki człowiek jak on powinien pracować w kamieniołomie do końca życia

pier

Przestrzegam przed firmą (usunięte przez administratora) bylismy podwykonawcami (usunięte przez administratora) nas kilku na duża kwotę pierwszy wyjazd ok później katastrofa człowiek niezrównoważony psychicznie ale tak tego nie można zostawic cos z tym trzeba zrobić przestrzec innych jak ma jakies jaja to niech nie grozi prokutatorem bo nawet nie wie znaczenia tego słowa predzej on tam trafi bo taki człowiek na to zasługuje nie ma sensu sie rozpisywac na btemat tego człowieka nie wart uwagi ale czegos innego

Podwykonawca

Witam byłem podwykonawcą Pana Palenika i mogę z czystym sercem i sumieniem powiedzieć, że Pan Krystyn jest człowiekiem niezrównoważonym psychicznie nieposiadającym szacunku do nikogo nawet do swoich 2 wspaniałych synów którzy (usunięte przez administratora) razem z innymi na równi z równym. Pan Krystyn Palenik nie wypłacił mi za wykonaną dobrze prace pomimo wystawienia mu faktury. Więc jeśli myślisz o pracy u tego buraka ja osobiście nie polecam no chyba, że tak powiem lubisz być ,,BITY, DYMANY I PONIŻANY"........

sprawiedliwy
@Podwykonawca

Mi jak i bardzo sporej grupie ludzi jest winien wiele kasy nie mówiąc o sklepach przemiał pracowników jest spory obiecuje bajeruje (usunięte przez administratora) .Pierwszy tydzień do rany przyłóż prawdziwe oblicze pokazuje z czasem ściema na temat kasy i traktowanie jak śmieci a nawet grożenie .UWAGA NA TEGO GOŚCIA !!!!!!!!!!!!!!.

naiwny

W pełni się zgadzam. Krystyn Palenik to człowiek niezrównoważony psychicznie. Innego człowieka ma za śmiecia. Wydaje mu się że wszystko może. Kawał drania. Z daleka od takich typów, Nie polecam nawet kontaktu z gościem.

@naiwny

Świeta racja miałem doczynienia z tym gośćiem dramat jak najdalej od niego nie znam osoby która by powiedziała o nim coś normalnego szkoda tylko jego synów bo spoko gosćie a on po nich jezdzi jak po p..ch

Zostaw merytoryczną opinię o Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik - Podwilk

• Jak się pracuje w Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik?

Zobacz opinie na temat firmy Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krypal Firma Remontowo Budowlano Handlowa Krystyn Palenik
  • 347a