Opinie o Kancelaria Notarialna Monika Zapilaj-Baziak Notariusz w Zielona Góra

counter
1 1 3 5 1
Anna Maria L Hiszpania Nowy wpis

Nieuprzejma, arogancka. Nalezy w kontakcie z nia byc bardzo ostroznym poniewaz latwo sie obraza. Zaczyna kontakt ot zwrocenia uwagi klientce na stylistyczny blad w e-mailu..Obraza sie na protest klientki odnosnie wygorowanej oplaty za wykonanie "Oswiadczenia o odrzuceniu spadku". Kontakt z nia to niemile i drogie doswiadczenie.

TakNie
ewa Nowy wpis

To najgorsza kancelaria do jakiej trafiłam. Notariusz nie posiada podstawowych umiejętności przyjmowania interesantów. Brak jej kultury osobistej, a jej sposób bycia i mowy zniechęca do kontynuowania spotkania. Jej wiedza na temat mojej sprawy była praktycznie zerowa.

Tak1Nie

Czekamy na aktualne info odnośnie firmy Kancelaria Notarialna Monika Zapilaj-Baziak Notariusz w miejscowości Zielona Góra. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Monika Zapilaj-Baziak Notariusz - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad