Nie polecam kancelarii Pani Anny Urniaż w Olsztynie, gdyż NIE TRAKTUJE KLIENTÓW POWAŻNIE. Umawia się na spotkanie w celu omówienia sprawy, a na wyznaczonym przez Panią Notariusz spotkaniu oświadcza, że nie zajmie się sporządzeniem aktu notarialnego, bo jest zawalona robotą. To w jakim celu wyznacza termin spotkania?? W trakcie rozmowy telefonicznej mogła powiedzieć, że nie ma czasu, zamiast umawiać się ze mną na konkretny termin spotkania. Nie traktuje się tak ludzi!!! Zmarnowałam czas, pieniądze na parking i kosztowało mnie to sporo nerwów!!! STANOWCZO NIE POLECAM!!!!