counter
1 12 41 5 1
Klient

Jestem ciekaw, kiedy poprawi ta super firma tę kostkę. A poza tym na Facebooku szuka ten pan pracowników. Ostatni byli spod sklepu. Nie polecam

Tak1Nie3
Klient

Firma Pejo-Bruk wczoraj dnia 17.10. zjawila sie do poprawy reklamacji z sierpnia tego roku. Pan P. przeznaczyl na poprawe nierownosci placu o powierzchni 225 m2 2-3 godzinki, gdzie wykonal zle podbudowe i kostki sie po prostu rozpadaja. Zniszczyl 200 kostek zasypujac je podsypka !! i ubijajac je mala ubijarka bez gumy (3 swiadkowie + jego pracownicy dodatkowo to podtwierdzili). Kazal poobcinac studzienki 10 cm nizej niz mial byc poziom kostki. Sam na budowie sie nie pojawil:-), bo sumienie mu na to nie pozwala. Wyslal 2 pracownikow, ktorzy byli zszokowani widokiem swojego dziela. W moich oczach tchorz i (usunięte przez administratora) Pracownikom mowi inne rzeczy, niz te ktore ze mna ustalil. Nie jestem jedyna oszukana klientka. Skontaktowalo sie ze mna juz pare osob. Kolejnych chetnych prosze rowniez o kontakt: dariaschwarzer@wp.pl. Zdjecia lub adres takze udostepnie.

Klient

Dzisiaj zakończyła pracę u mnie firma pejobruk i nie mam zastrzeżeń dobrze solidnie POLECAM

Bogdan Nowy wpis
Klient

Polecam dobrze wykonane chodniki i podjazd

DS Nowy wpis
@Bogdan

Pan Paranycz zamyka swoją firmetkę, wykończyła go niesolidność i (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że zamknie ją na zawsze, a nie tylko sezonowo.

P Nowy wpis
 Rekomendacja

Dlatego tylko pani ma reklamację która chcilismy poprawić pani nie pozwoliła ale to pani sprawa. A płyny nie skończyliśmy z innych przyczyn i właściciele wiedza o tym nie będę się tłumaczył niech pani dalej sobie tu pisze razem z mężem bo innych komentarzy tu niestety nie ma. Ale muszę pani pow że nie przez panią ale przez sytuację na świecie muszę ogłosić upadłość firmy tak zwane bankructwo

P
@Klientka z Dobrej / Reklamacja

Co pani teraz kłamie mam nagrana rozmowę jak pani nie pozwoliła wyjąć uszkodzonych kostek i zagęścić zagęszczarka plac a to że pani kupuję jakąś kostkę po kosztach i pęka to nie nasza wina a zawsze jest założona guma. A po drugie nie mogła pani wjechać na plac dużym autem z podsypka powyżej 10t. Jak zrobiliśmy pani plac chodziła pani z mężem i sprawdzaliscie i było ok ale ze odmówiłem ogrodzenia to zaczęło się wymyslac. Nie mam nic do dodania żegnam!

P
@Klientka z Dobrej / Reklamacja

Pani nie chce specjalnie tej reklamacji tylko nie wiem co pani tym ugra. Bo jak można zabraniać wymiany kostki i zagęszczenia ale to pani sprawa

@P

Ubijanie bylo bez gumy mam swiadka nawet nie umie pan studzienke na rowno z kostka obciac zdjecia sa na Facebook zobaczymy ktore osoby bedzie zadowolona z peje bruk Pana pawla paranacza z jego pracy zadna linia prosta nie jest rowna.

@Klient

Panie pawel a co z ta klientka co pan jej ukladal plyty betonowe na podworku tez krzywo panu wyszlo tez zlozyla reklamacja i pan jej grozil prosze odpisac ale nie klamac jak to pan robi w dzien dzien

@Klient

Podtwierdzam, zapraszam na oglądanie zdjęć. Chętnie je każdemu udostępnie. Takiej spartaczonej roboty, to 90% społeczeństwa jeszcze nie widziało. Sąsiedzi się głosem śmieją. Pan Paranycz nawet nie potrafi mi w oczy spojrzeć. Na budowę nie przyjechał. Taki tchórz z niego. Wstyd !!! 8 lat doświadczenia...ha ha chyba mu się coś przyśniło

Klientka z Dobrej
@P

Super, że nagrał pan naszą rozmowę telefoniczną bez powiadomienia mnie o tym. Będzie dobry dowód w sprawie. Kostkę sam mi pan polecił, mam kopię naszej rozmowy, mogę to panu przypomnieć, jeżeli choruje pan na sklerozę. Guma nie była na ubijarce założona, przez to uszkodził pan mi 200 kostek. Mam dowody. A także podtwierdzenie pracowników, którzy byli obecni. Pan się ze mną żegna, a ja nawet nie rozpoczęłam. Zgarnął pan 12500 zł na konto żony, bez wystawienia rachunku, to chyba się w świetle prawa jakoś nazywa i musi pan ponieść za to konsekwencje, prawda? Coraz większa liczba klientów ma ten sam problem.

P Nowy wpis
 Rekomendacja
@Klient

Ja nikomu nie groziłem a o płyty to my sami zrezygnowaliśmy i nawet tej pracy nie skończyliśmy to po pierwsze ale nie będę się tlumaczyc. Już mówiłem pani dario że cały czas chce fakturę 60zl za metr kostki i 80zl za palisady oraz za schody plus podatek ale pani jej nie chce przyjąć to nie Niemcy tylko polska

Damian
Klient

Nie chcę nikogo bronić bo u mnie zrobili bardzo dobrze nie mam zastrzeżeń. Ważne że przyjechali i robili poprawkę bo mało firm przyjeżdża na reklamację

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pejobruk

Ludzie co wy piszecie co źle wykonane gdzie dzwoniliscie jak jest reklamacja to zawsze się pojawiamy a po 2 jak jest źle zrobione to dlaczego normalnie się rozliczacie . Proszę nie oczerniać ludzi i nikt tu nie pracuje z pod sklepu

Tak2Nie3
@Pejobruk

Proszę o kontakt w sprawie reklamacji i udowodnić, że to prawda co pan to twierdzi. Czekam na odpowiedź, której nie dostanę!!!!

Klientka
@Pejobruk

tak, tak klamac to jedyne co pan potrafi. Chce jak najwieksza grupe liczbe inwestorow przestrzec przed ta firma

Klientka z Dobrej / Reklamacja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Magda
Klient

Witam chciałam pochwalić firmę pejobruk która robiła u mnie podjazd jestem bardzo zadowolona

Pejobruk

Pani dario proszę nie oczerniać dlaczego pani nie zadzwoni tylko tutaj z mężem pusze.

@Pejobruk

Panie Pawle, miło mi że pan odpisuje. Przynajmniej w ten sposób mogę się z panem skontaktować. Czekam do 20.9. na rozważenie mojej reklamacji, potem przejdziemy na drogę sądową. Mam nadzieję, że pan jako przedsiębiorca zna przepisy swojego kraju a także prawa i obowiązki. Pewna gazeta z rejonu też jest zainteresowana rozwojem tej reklamacji. Myślę, że nie wykupi pan całego nakładu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Nie ukrywam, że wszystkie wiadomości archiwuję.

@Pejobruk

Piszę prawdę panie Pawle, a ludzie niech się dowiedzą zanim 12500 zł stracą i wszystko do rozbiórki, bo spady są porobione w kierunku domu i 200 popękanych kostek przy 225 m2. A pan taki tchórz, że boi się podjechać i z honorem naprawić, to co pan ze swoją brygadą zepsuł.

Klient

Bardzo chętnie. Oto mój adres emailowy: dariaschwarzer@wp.pl

@Marek

Witam panie Marku, mógłbym zobaczyć zdjęcia zrealizacji. Chętnie prześlę panu adres mailowy. Pani rzecznik i kierownik budowy także chętnie by zobaczyli. Proszę o któtki komentarz, albo pan Paranycz wypisuje tu swoje nieprawdziwe komentarze.

@Klient

U mnie robili podjazd 100m kostki granitowej z przygotowaniem wyszło bardzo ładnie ja jestem zadowolony

Klient4
@Marek

Można podjechać zobaczyć?

@Klient4

Można jak najbardziej podjechać i zobaczyć

Pejobruk

To proszę zadzwonić a nie pisać zbędne komentarze jak nie było żadnych tel jestem w stanie zrobić reklamację jeśli ona jest tylko pierwsze trzeba zadz a nie oczerniać w internecie

@Pejobruk

Proszę nie kłamać. Szkoda, że nie można tu wklejać zrzutów ekranów panie Paranycz, wtedy przypomniał by pan sobie moją reklamację. Dostał pan nawet ją na piśmie i podtwierdził jej odbiór. A się nie odezwał. Sprawa jest już w urzędzie.

@Pejobruk

Mam nagraną rozmowę z panem, a świadek siedział obok mnie i słuchał.

@Pejobruk

Katastrofa uwaga nie polecam tej firmy

@1

Niestety, mimo 9 lat doświadczenia układają kostkę jak praktykanci, a o docinaniu studzienek już nawet nie mówię. Szkody materiału. A żeby klient nie od razu zauważył fuszerki, to zasypują wszystko podsypką i obiecują przyjazd w poniedziałek. To taka zagrywka. Rachunku nie wystawiają, a pieniądze najlepiej do ręki albo na konto żony.

KLIENT
Klient

Czytam co wy tu piszecie na firmę pejobruk. Chciałem wam powiedzieć że u mnie wykonał prace brukarskie bardzo dobrze szybko i solidnie dlatego az się dziwię co tu pisze a co najważniejsze jest bardzo tani w porównaniu z innymi firmami

@KLIENT

No tak, opinie też sobie trzeba pisać, żenada. W życiu takiej katastrofy nie widziałem. Powinni zwracać za zniszczony materiał.

@KLIENT

Tanio i płać podwójnie, bo wszystko do rozbiórki i 200 kostek zniszczonych.

Ewa
Klient

Firma godna polecenia szybko solidnie i co najważniejsze tanio ja napewno będę ja polecać jestem zadowolona z usługi

Klient 1
Klient

Kto chce zobaczyć, jak pracuje firma Pejobruk, to zapraszam na moją posesję. Po prostu katastrofa. Mam zdjęcia z realizacji. Chętnie udostępnię. Na reklamację 0 odpowiedzi, mój numer pan Paranycz zablokował, na Facebooku też, ponieważ udostępniłem jego prace i skomentowałem posta, gdzie szukał nowych klientów. Rachunku nie wystawił, pieniądze życzył sobie do ręki. Na tej podstawie mam prawo twierdzić, że to oszust.

Klient 1
Klient

Pan Paranycz nie odpowiada na reklamacje, bo się tak wstydzi, jak burak, że nawet z podwórka głowy nie wystawia. A firma pod innym adresem niż ten z Grodkowa, aktualny to Sukowice.

Tak1Nie3
Klient

Brukowanie podwôrka wyszło im fatalnie. Na reklamację brak reakcji.

@Klient

U nas także. Jedna wielka katastrofa. Mojej opini tutaj niestety nie wyświetlili. Możemy powalczyć o nasze prawa razem.

TakNie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Paweł Paranycz Pejo-Bruk w mieście Grodków nie ma żadnej opinii.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Paranycz Pejo-Bruk - Grodków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paweł Paranycz Pejo-Bruk
1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców Śląskich 20 lok. 15