Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Firma zapewniła mnie i mojej rodzinie spokój w czasie naszego zagubienia się w tak trudnym okresie. Moja siostra zmarła za granicą. Jej życzeniem była kremacja i pochówek w Polsce. Tak też się stało dzięki ogromnej pomocy i wsparciu tego zakładu. Rozmowy i ustalenia z firmą nie nastręczały najmniejszych kłopotów (stały kontakt 24 h na dobę).Ceremonia wraz z oprawą muzyczną i dekoracją miejsca pochówku zasługują na najwyższą pochwałę. Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni, zachowywali się doskonale, rzeczowo, godnie i tak samo też traktowali wszystkich żałobników. Ja, rodzina zmarłej i wszyscy, którzy przybyli pożegnać moją siostrę, bardzo chwalimy firmę i deklarujemy chęć korzystania z usług tego zakładu w przyszłości. Bardzo polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą z taktem i godnie pożegnać swoich bliskich zmarłych, tym bardziej, że koszty nie są wygórowane.