Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz

Opinie o Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz

Magda

Polecam polecam!!! :) świetna zabawa dla dzieci a przy okazji pamiatki.

Malgorzata

Polecam super podejście super atmosfera polecam z całego serca:) Zdjęcia super aż nie che się wyjść :) polecam Moje sugestie dla Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz: Dziękuję :) Lubię atmosferę w Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz za: Wszystko uśmiech na twarzy :)

Ana J.

Wspaniała atmosfera, dużo pomysłów, zabawa, dzieci zachwycone. Polecam!

Hanna

Wspaniały fotograf...wspaniała osoba, ma indywidualne podejście do klienta, głowę pełną pomysłów! Dla osób z pomysłem na sesje- Ewa spełni Wasze myśli, dla osób, które nie wiedzą czego chcą- Ewa podpowie, znajdzie dla Was pomysł! Będą to wspaniałe pamiątki na całe życie! Serdecznie polecam Ewę! Lubię atmosferę w Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz za: Świetna zabawa. W studiu jest przytulnie i miło! Pełno rekwizytów i gadżetów.

Wiecie jak się pracuje w firmie Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz w mieście Zielona Góra? Macie może jakieś nowe wieści odnośnie pracy u nich lub odnośnie ofert pracy?

Zostaw opinię o Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa-Photography.Com Ewa Jagiełowicz