AdRepublic

Toruń

Opinie o AdRepublic

Maja

W tym momencie poza wolnym stanowiskiem stolarza, można dostać pracę na stanowisku KEY ACCOUNT MANAGER http://adrepublic.pl/kariera/ w AdRepublic. Osoba na tym stanowisku będzie mogła oczekiwać od swojego pracodawcy: elastycznych formy zatrudnienia (częściowy home office), szansy na rozwój zawodowy, przyjaznej atmosfery, adekwatnego wynagrodzenia wraz z systemem motywacyjnym, dużej samodzielności działania, prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenie. Kogoś zainteresowała ta oferta pracy?

Maja

Aktualnie firma AdRepublik poszukuje kandydatów na stanowiska Monter Ekspozycji Reklamowychoraz Stolarz. Jesteś pracownikiem firmy? Co możesz doradzić osobom zainteresowanym którąś z ofert pracy? Jak wygląda praca w tych działach firmy? Co możesz powiedzieć na temat tego jakim jest pracodawcą?

maciek

Ważne żeby ta baza klientów była stała i uczciwa, bo podejmując z nimi współpracę liczy się na profesjonalizm, a wyplata terminowa?

Zostaw opinię o AdRepublic - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AdRepublic