Opinie o Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem w Murzasichle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem w Murzasichle

Omijać to miejsce szerokim łukiem. Szefostwo nie szanuje pracowników, problem z wypłatą pieniędzy. Najlepiej gdyby ktoś był dostępny przez 23h codziennie. Jest wiele innych miejsc do pracy na Podhalu gdzie dla Właściciela liczy się pracownik.

Woziorz
@Anonim

To jeszcze ktoś się nabiera na te obietnice ze strony tych chytrych i pazernych ludzi, co by nie powiem co zjedli spod siebie? Dalej traktują ludzi jak zero i mają ich za (usunięte przez administratora) Myślałem, że poszli już po rozum do głowy i mieli nauczkę ze Strażą Graniczna odnośnie zatrudniania na czarno obywateli Ukrainy ale jak widać karuzela kręci się dalej.

Jaka jest kultura pracy w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

Sasza

Tam nigdy już się nic nie zmieni. To górale są. Umowę zlecenie jak tam ma jedna osoba, na 15 pracujących to wszystko. Jak będziesz pracowała na relanium albo na bombie to idealne miejsce. Wypłacalność nie jest ich najmocniejszą stroną

Cześć, tam naprawdę się pracuje po 12h tylko, jak tu ktoś niżej sugerował? Ciekawe, czy te nadgodziny są opłacane jakoś albo oddają jako dni wolne, każdy w sumie inaczej pracodawca to rozwiązuje. Tu jak jest bym chciał wiedzieć?

@Svieta

@BG chyba chodziło o to, czy za przepracowaną nadgodzinę płacą tyle, co za jedną godzinę, czy o sto procent więcej :) A nie możesz tego zgłosić np. do urzędu wojewódzkiego? Jeśli masz pozwolenie na pracę w PL

Svieta

Wszystko na czarno. Dni wolne to jak jest im niepotrzebny. Inaczej dużo pracy 12/14 h codziennie. Ile godzin wypracujecie tyla może zapłacić. Nie wszystkim udało się odzyskać pieniędzy.

@Svieta

I nikt się jeszcze nie przyczepił, że pracują tu ludzie na czarno? Domyślam się jaka będzie odpowiedź, ale w takim razie te nadgodziny sa rozliczane po normalnej stawce godzinowej, nie jako setki np? Ile zdarza się tych dni wolnych w miesiącu, bo nie ma roboty?

Svieta Nowy wpis

Ludzie różne tam były. Nikt nie pyta. Tylko praca. Dni wolne mało albo nic. Godziny tyle ile wypracujecie to zapłaci mogą. Co to setki ?

@Svieta

Jaka jest kultura pracy w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

To miejscem nie ma nic wspólnego z kulturą. Ciężko ich nazwać nawet pracodawcami, bo do tego potrzebna jest umowa o pracę, a na to nie ma co liczyć. Szybciej karzą Ci "zdupcać" niż dadzą jakikolwiek umowę.

Czytałam opinię z 2022 roku, i miałam nadzieję, że coś się jednak tutaj zmieniło. Czyli nadal tak wygląda podejście firmy do pracowników i warunki? Co do tej umowy o pracę, to dają chociaż zleceniówkę? Nie wiem, czy czytałeś ten wpis, który mówi o pracy na czarno. Nie jestem przekonana, ale pracować gdzieś trzeba, a ja potrzebuję czegoś na cito :/ Myślałam o stanowisku kelnerki. Czy są chociaż wypłacalni?

Sasza Nowy wpis

@Anonim

Ale co u nich w ogóle pracownicy robią, że aż przez większość dnia nie masz swego życia? @Rysio dawniej pisał co się robi, ale to było do pośmiania się. A ja serio pytam. Pokojówki tu przyjmują?

Woziorz
@Anonim

Na jakie benefity można liczyć w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

Rysio

1. Możliwość pracy w systemie 31-dniowym i 12-godzinnym w zależności kielo miesiąc ma dni. 2. Poszerzenie swoich kwalifikacji o usługi asenizacyjne. 3. Poprawa tężyzny fizycznej w sezonie zimowym poprzez łodkidywanie śniega. Sakramencko fajno robota. 4. Zgłębienie annałów w sezonie grzewczym za co, kruca fiks, jest pobierana opłata klimatyczna w górach. 5. Bezpłatne, stacjonarne kursy języka ukraińskiego. 6. Nauka przetwórstwa cytryn na poziomie zaawansowanym.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ktos

Nie polecam. Wykorzystywanie na każdym kroku.

@Ktos

Możesz podać przykłady takiego wykorzystywania?

@Anna

A to już nie karzą palić śmieciami w piecach i wylewać szambo do potoku?

@Sezonowiec

To może panie Sezonowość pracowałeś/as w tym samym czasie co ja skoro wiesz o paleniu smaku Eco i (usunięte przez administratora) do potoku

@Sezonowiec

A to nie przypadkiem bardziej zabijanie naszej ziemi niż samo w sobie wykorzystywanie pracowników?

Kelnerka
@Anna

Zapewnienie dobrych warunków życia np zimno w pokoju w zimę brak cieplej wody mimo upominków nie było odzewu od strony pracodawcy wręcz gdy zadziwonilismy po pracy do pracodawcy z tym problemem po paru dniach robił problem ze musi to ogarnąć gdy nie zdarzyłeś na obiad to nie było więcej A przeważnie kelnerki nie miały czasu iść na obiad i nie jadły nic A gdy chciały zamówić jedzienie w pizzeri nie było takiej możliwość gdyż pracodawca nie pozwolił zamówić odpłatnie zamówienia Brak życia prywatnego wyzywanie się po pracownika przez to co robią po pracy Pracowanie na wielu stanowiskach a płatność za jedno stanowisko za mało personelu przez co brak wolnego i odpoczynku (2-3 miesiące) Całodniowy (usunięte przez administratora) przez to ze ani kuchni ani kelnerki się nie wyrabiały z powodu za małego personelu Prawdopodobne podejrzenie pluskw w paru pokojach pracowników. Wyzywanie się szefostwa na pracownikach gdy byli źli Podsumowując tą firmę : (usunięte przez administratora)

Obserwator

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tego miejsca oraz pracodawców których specjalnością są (usunięte przez administratora) manipulacja, brak jakiejkolwiek organizacji, krytykowanie, krętactwo i prostactwo, brak szacunku do czlowieka. Omijać tych ludzi z daleka.

Danuta
@Obserwator

A Ty tam pracujesz? Jesteś w stanie jeszcze dodać coś od siebie?

Czaruś

Co sezon obsada z łapanki i nikt nie wrócił. Wcale mnie to nie dziwi. Nikt z mieszkańców okolicznych wsi tam dłużej miejsca nie zagrzał, bo każdy wie jakimi ludźmi są właściciele. Lata mijają, a tam dalej wyzysk człowieka przez człowieka. Zjedzie się elita z całej Polski alimenciarzy, alkoholików, dzieci, bo obiecano im złote góry. Czytając komentarze to widzę, że chałupy w potoku się stawia za miliony, a na słownik zabrakło. W sumie do szkoły było pod górkę i poprawnej polszczyzny nikt nie nauczył. Dobrze, że jest autokorekta w telefonie. Co do karmy o której można przeczytać, to każdy kto tam przepracował chociaż jeden dzień wierzy w to, że i Wdowca sięgnie. Już w sumie kiedyś ich sięgła przez Urząd Celny, bo z chytrości ukraińskich pracowników zapomnieli zarejestrować ale to widocznie za mało, żeby wyciągnęli wnioski do dziś.

@Czaruś

Panie Czarki czytając tą opinię mogę się zgodzić ale zakładam że będzie to znowu na mnie że ja pisałem tą opinię

Ty jednak jesteś nienormalny

@Ktos

Dlaczego? Bo ma odmienne zdanie i uważa, że firma sama sobie zrobiła pod górkę?

Grzegorz

Pani Danuto. Ja się nie bawię wystawianie pani opinie. Jak bym chciał to bym to zrobił bo za 9 lat pracy u was wiele widziałem i wiele wiem. Ale to nie moja bajka. A określenie wyżyć się jest dla mnie śmieszne. Sami teraz zrobiliście się być e pod górkę. Skoro jak to twierdzicie że chce się wyżyć to na to wychodzi ze mam za co się wyżyć. Ale tutaj akurat to nie moja bajka

Hejho

Nie rub ofiary z siebie. Jak widać jesteś zastąpiony

@Hejho

Czy ja twierdzę że tak jest. Nie ma ludzi nie zastąpionych. W jakim sposób robię ofiarę z siebie. Ja przynajmniej nie ukrywam kim jestem

@Gzegorz

Twierdzisz.wcale nie ukrywasz to ty wszystko pisałeś bo mścisz się daj sobie wkoncu spokuj. Jesteś wrednom osobom, pamientaj ze karma wruci szybko do ciebie.

@Hejho

Jesteście śmieszni. Napisałem jeden komentarz odnośnie tego co było napisane że się mszcze. A odpowiedzieć sobie na pytanie czy mam się za co mścić. Więc proszę od..... Się ode mnie. A co do karmy to szybciej wruci do was niż do mnie.

Gzegorz

Wy myślicie że ja nie mam co robić tylko pisac durne komentarze. Świat na Wdowcu się nie kończy

@Gzegorz

Widocznie się kończy skoro co chwile tu wchodzisz i piszesz negatywne komętarze. Jesteś zawistnym człowiekiem. Daj sobie siana i zajmij się swoim życiem a nie niszcz go innym, skoro jusz nie pracujesz u wdowca to się do wdowca nie wpierdzielaj tam gdzie cię nie chcom

@Hejho

Zacznijmy od tego że ja od was odszedłem. Po drugie czytajcie że zrozumieniem to co się tu pisze. I nie obwiniajcie mnie za wszystkie komentarze. Jak popatrzycie dobrze to wystawiam je jako neutralne a nie negatywne

Jak zwykle bez winy. Cały Grzegorz

@Hejho

Jak zwykle cała Pani Danuta wszyscy winni tylko nie ona. Ja też się cieszę że mnie u was już nie ma. Tym miły akcentem i kończymy tę dyskusję które do niczego nie prowadzą.

Grzegorz wszystcy wiedzom rze to ty piszesz opinie żeby sie wyrzyc

????????‍♀️????????‍♀️
@..

Niestety muszę panią uświadomić że to nie jest pisane z rąk Grzegorza niech się pani zastanowi nad zachowaniem skierowanym do swoich pracowników bo gdyby miała pani inne podejście to co sezon nawet nie co sezon a pare razy w sezonie nie zmieniali by się pracownicy a byli by stali i zaufani ale niestety oszczędność na pracownikach do tego skłoniła że dobrzy pracownicy po prostu nie chcą tam wracać bo wasze zachowanie czasami jest karygodne

XD

No cześć Natalia

@????????‍♀️????????‍♀️

Dziewczynko żeby było jasne.. to nie Danuta.. a ktoś inny. Robicie ofiary losu z siebie. Nie pasowało to trzeba było (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) teraz po ludziach. Wy tez dobrzy jesteście. A to co odstawialiście to może tez powinno ujrzeć światło dzienne

WIELKIBRAT
@????????‍♀️????????‍♀️

Pani Danuta wszystkich krytykuje i ocenia zamiast spojrzeć prawdzie w oczy jak traktuje się u was ludzi jak (usunięte przez administratora) Opinie tu wystawione nie są bezpodstawne

????????

Pracowałam tam pare sezonów i jedyne co zdążyłam zauważyć szefostwo z Braku szacunku do pracowników i swojego łakomstwa na pieniądze nie myślą o tym ze ktoś jest naprawdę chory i nie da rady przyjść tylko liczy się utarg dostaniesz wolne Po tym jak skończy się ruch nie istotne ze ledwo stoisz na nogach i jeszcze dostaniesz zjebe ze ledwo żyjesz drugą sprawa są pieniądze 13 zł na godzinne Śmiech na sali zaznaczając dla osoby uczącej się (usunięte przez administratora) pracującej oszczędzanie na pracownikach syn szefowej flirtuje z dziewczynkami tylko po to by zostały pracowały za marne grosze rozkochuje je spiąć z nimi PORAŻKA !!!

@????????

Nie no jak niby to wychodzi, że tylko 13 na godzinę i dodatkowo ludzie się a to godzą, bo dalej robią? Nie rozumiem jaki jest powód, że wciąż pracują?

Ile jest zmian w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

Sezonowiec

Pewnie jak co roku, cała obsada z łapanki zjechała z całej Polski i obiecano im zlote góry

Cichy
@Sezonowiec

Pracowałem tam kilka sezonów więc mogę dużo powiedzieć na ten temat. Omijać szerokim łukiem. Jednym słowem wszędzie tylko nie tam.

Sezonowiec

Miejsce, które należy omijać szerokim łukiem jeśli chodzi o pracę. W sumie to nawet pracą nazwać nie można, bo już na wstępie nie ma mowy o umowie. Z uczciwością względem pracownika to miejsce ma niewiele wspólnego. Brak rozliczenia godzin? Brak wypłaty za prace? Wyjazd bez uregulowania należności za pracę? Brak ubezpieczenia? Brak odpowiadania składek? Brak rejestracji? Potrącenie za szkolenie BHP i ZUS? Brak urlop płatnego urlopu? Jeśli komuś to pasuje to idealne miejsce dla niego. To miejsce jest niczym (usunięte przez administratora) Caly miesiąc bez dnia wolnego i 12-godzinny dzień pracy to norma. Co sezon zmiana całej obsady i nikt normalny tam nie wraca. Ci normalniejsi uciekają w ciągu kilku dni. Najczęściej bez otrzymania wynagrodzenia.

Ktoś

Pracowałem tam i powiem tak.Placa 14 max 15 zł za godzinę to kpina. Pracujesz po 12 do 14 godzin dziennie. Obiecują ci gruszki na wierzbie a tak nie jest. Omijać szerokim Łukiem. Synek manager kawał prostaka uwarza się za Bóg wie kogo o życiu i pracy wie całe g

Żenada po prostu. Baba nawet nie chciała wypłacić moim przyjaciółką pieniędzy. Mówiła ze będą pracować za 12 zł/h po czym przyjechały i powiedziała, ze nie da im więcej niż 10 … jak koleżanki zaczęły sie z nią kłócić więcej sie tam nie pokazała i nie wypłaciła im pieniędzy za ponad dwa tygodnie pracy. Brak szacunku do drugiego człowieka i zero empatii. Bardzo nie polecam tych kłamców, niech karma do nich wróci

Zostaw merytoryczną opinię o Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem - Murzasichle

• Jak się pracuje w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

Zobacz opinie na temat firmy Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem?

Budz Danuta U Wdowca Pod Wykrotem
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Budzowa 27A
    34-531 Murzasichle