Klub Nurkowy Exstream. Wrocław

Adres: Tadeusza Kościuszki 35 C, 50-011 Wrocław

NIP: 8942667990 REGON: 932638497 KRS: 0000025245

Klub Nurkowy Exstream. Wrocław

Opinie o Klub Nurkowy Exstream. Wrocław

Wiesz coś może o rekrutacjach w firmie Klub Nurkowy Exstream. Wrocław w mieście Wrocław? Dodaj komentarz i pomóż osobom chcącym pracować w tej firmie. Napisz opinię o tym pracodawcy.

Zostaw opinię o Klub Nurkowy Exstream. Wrocław - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Nurkowy Exstream. Wrocław