SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Opinie o SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Brock Nowy wpis

Pracowałem wcześniej w dwóch innych drukarniach, tak naprawdę miałem juz dość pracy w poligrafii. Dałem sobie ostatnia szansę...i znowu z usmiechem przychodzę do pracy:) Nie ma chyba firmy z tak luźną atmosferą, a zarazem profesjonalnie zarządzaną. Wszystko co potrzeba to dostajemy na wczoraj:) Można się skupic na pracy. Najważniejsze, że nie ma żadnych zgrzytów miedzy pracownikami, wszyscy działy pracują razem. Pytałem kolegów o niektóre negatywne opinie na tej stronie o firmie to tylko się usmiechnęli...

Nck fury Nowy wpis

Ciekawe kto pisze te dobre komentarze . Przecież to ściema . Wyzysk najtańszym kosztem . Atmosfera do kitu . Szef nie panuje nad sobą i potrafi naubliżać . Pensja słaba , a oczekiwania potężne . Nadgodziny ludzie robia bo podstawa słaba i do tego mocno dadzą odczuć jak się nie będzie robić . Oczywiście stawka za nadgodziny mocno okrojona i pod stołem . Moje spostrzeżenie - pozytywne komentarze mają przecinki i są napisane bezbłędnie . Nie wszyscy ludzie tak piszą .

Maja

Witam pytanko czy w zakladzie pracują też kobiety.pozdrawiam

Ola
@Maja

Również jestem ciekawa ????

Beata
@Maja

A który dział Cię konkretnie interesuje?

Malik Nowy wpis
@Maja

W biurach tak, na produkcji kilka, ale już wiele lat.

Iwona Nowy wpis
@Malik

A cieżko jest kobietom na produkcji czy dają radę?

tom

Niestety zostałem zwolniony, ale złego słowa nie powiem. Spoko ludzie i właściciele.

Beata
@tom

Zwolniony? A wiesz jaki był powód? Coś się im nie układało czy po prostu za dużo pracowników mieli??

tom
@Beata

Zostałem zwolniony ... na własne "życzenie", co do stabilności finansowej i ilości zleceń to nie masz się czego martwić, pracują 7/24h bo większość pracowników produkcyjnych chce robić w weekendy nadgodziny. Jak był Covid to...pracy bylo jeszcze więcej, dobrze tym zarządzają.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Key Account Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Max

Odszedłem rok temu bo nie pasowały mi dojazdy, potwierdzam opinie o pracodawcy, fajna atmosfera, niezłe pieniądze na podstawie, dużo możliwości dodatkowego zarobku. Nie ma ściemy jeżeli coś nie pasuje pracodawcy to wali to prostu w oczy bez zbędnej kurtuazji, Ci co pracują to wiedzą o czym mówię, ale szybko po "burzy przychodzi dzień"

Aleksander
@Max

Dobrze wiedzieć, że praca w firmie Sigolabels Marek Dokupil i Wspólnicy ogólnie Ci pasowała. Dobrze, że panuje też tam normalna i konkretna atmosfera. Napisałeś o niezłych pieniądzach na podstawie a ja chciałbym ustalić, ile dokładnie tam właśnie można było zarobić. Pomożesz mi i napiszesz?

Franko

@B-L czyli na pewno nie najniższa ?

Patryk

@B-L a ile dokładnie dają zarobić ?

B-L
@Patryk

W zależności od stanowiska, ale są ponad rynkowe watrości, można się dogadać

B-L

Naprawdę spoko firma, dają zarobić, luźna atmosfera, aż chce się pracować

D.S

Bardzo fajna atmosfera, niezłe pieniądze, wszystko na czas.

A.K

Luźna atmosfera, fajni ludzie. Niezłe zarobki, wszystko na czas

Beck

Rzadko rekrutują, większość pracuje od wielu lat.

M.P

Fajna firma, mała rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA - Tyniec Mały

• Jak się pracuje w SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA