Opinie o Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. w Goniądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. w Goniądz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Sprzedawczyni. Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. - Goniądz

Firma Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH, Goniądz - Sierpień 2022
  • SPRZEDAWCA CZEŚCI ROLNICZYCH, Goniądz - Sierpień 2022
  • DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW, Goniądz - Sierpień 2022
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, Goniądz - Sierpień 2022
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM, Goniądz - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 70
    19-110 Goniądz
  • NIP: 5461308879 REGON: 451202616 KRS: 0000433764

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Voltrans Usługi Handlowo-Transportowe Uścinowicz Piotr Horczak Adam sp.j.