Opinie o Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie w Olsztyn

Stefan Nowy wpis

Ma ktoś informacje na temat pełnienia wolontariatu w tym stowarzyszeniu - czy jest płatny, jak długo trwa, jakie warunki?

Agniecha Nowy wpis

Podpowiedzcie czy stowarzyszenie zatrudnia pracowników czy jedynie wolontariuszy?

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie w miejscowości Olsztyn? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad