Opinie o Gama Dubanowicz sp.j. w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gama Dubanowicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gama Dubanowicz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Dubanowicz sp.j. w Oleśnica

Tomek Nowy wpis

Witam .Jeśli chodzi o pracę Gama Opole to komentarze są w 100 procentach Prawdziwe ! Pracowałem tam to Wiem. Ludzi zatrudnia bez umów o pracę Mówi Pan Sylwester, że to okres próbny Szkoda czasu na tą Firmę Jak to ludzie tam mówią... firma Kogucik

Tomek Nowy wpis

Kurczaczku Nie trzeba być gwiazda tv Zawsze negatywne komentarze bolą no , ale cóż prawda zawsze boli. Skoro Szefostwo z Oleśnicy na takie coś pozwala to wiedzą co się dzieje w Opolu.

Tomek Nowy wpis

Przeczytaj wszystkie negatywne komentarze i wyciągnij wnioski.Trochę pokory i Szacunek do ludzi którzy pracują w tej firmie. www.pip.gov.pl

Pokora Nowy wpis
@Tomek

Każdy może wysmarowac negatywną opinię. Tylko nielicznych stać na to by porozmawiać i naprawić ewentualne nieprawidłowości. To kwestia tzw. odwagi cywilnej a w mojej opinii po prostu dojrzałości. Jest jeszcze taka opcja, że opinie anonimowe pisze ktoś kto sam nie jest ok i dlatego boi się konfrontacji. A jeśli nie pracuje w firmie to już w ogóle podważa wiarygodność tych opinii. Ja nie muszę czytać opinii, sam weryfikuję to co widzę. Odwagi człowieku!

Anonimowy

Zajrzałem na tą stronę gdyż w firmie huczy, że ktoś się odważył napisać i ciekawi mnie dlaczego @Tomasz tak zaciekle broni @Pracodawca. Nikt nie napisał, że praca jest zła, że pracodawca jest zły. Uwagi dotyczą jednej osoby, wszystkim znanego, wszechmocnego, nieomylnego szefa oddziału w Opolu. Ja może z inne strony, w ostatnim czasie coś musiało się wydarzyć, ktoś musiał w końcu zauważy te wszystkie negatywne komentarze, gdyż Sylwester trochę zluzował z chamskimi odzywkami, może kiedyś wyjdzie na ludzi. Co się nie zmieniło, rotacja w pracownikach, płacenie do "kopert" i przepływ informacji. Tak jak ktoś wyżej napisał, albo akceptujesz to i robisz swoje albo idziesz gdzieś indziej. Z mojej strony, życzę kierownikowi z Opola, by zajął się tym za co mu płacą i przede wszystkim szanował pracowników, bo jak wszyscy odejdą to sam będzie musiał wrócić do Oleśnicy! Wesołych świąt!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomasz

17.03.2024 11:03

Tomaszikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Tomaszikona wywiad

W Gama Dubanowicz pracuję od kilku miesięcy.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Tomaszikona wywiad

Tak. W tej firmie są jasno określone oczekiwania wobec pracownika, jest dobra komunikacja i panuje miła atmosfera.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Tomaszikona wywiad

Jasne i przejrzyste zasady pracy. Plusem jest też słowność pracodawcy i dobra komunikacja.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Tomaszikona wywiad

Wczesne, poranne godziny rozpoczęcia pracy. Chociaż pewnie nie dla każdego to będzie minus.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Tomaszikona wywiad

Pozytywnie, choć nie ze wszystkimi pracownikami kontakty są tak samo dobre.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Tomaszikona wywiad

Dla mnie ta atmosfera jest bardzo dobra, nie mam żadnych zarzutów.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Tomaszikona wywiad

Przede wszystkim swoboda w relacjach panująca w firmie. Każdy ma okazję porozmawiać z każdym.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Tomaszikona wywiad

Wszystko odbywa się zgodnie z ustaleniami.

Polecam tę firmę .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gama Dubanowicz sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gama Dubanowicz sp.j. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy KSIĘGOWA (m/k) (105)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii w Oleśnicy
Oleśnica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak czytam te opinie to ze smutkiem muszę przyznać, że negatywne opinie na temat oddziału w Opolu to prawda. Ze względu na rotację pracowników przyjmowani są ludzie z łapanki. Ile raz się zdarzyło, że przychodzili wypici, kradli, wyjadali z lodówek jedzenie innych pracowników, ogólnie dramat. Problem jest w tym, iż kierownik oddziału, wspomniany wyżej Sylwester nie potrafi pracować z ludźmi. Wielokrotnie obraża pracowników, krzyczy, zwala na nich odpowiedzialność za błędy swoje albo jego kobiety, która chce być super ważna. Dziwi mnie to gdyż kiedyś rzekomo sam był kierowcą w tej firmie. Wydaje mi się, że stara się na siłę wykazać jakim to nie jest super menadżerem czy szefem a najnormalniej w świecie mu nie wychodzi. Zdecydowałem się napisać tą opinię bo liczę po cichu, że dotrze to wszystko w końcu do szefostwa w Oleśnicy i coś w końcu z tym zrobią. I dodam dla broniącego ich Tomka, że jestem nauczony ciężkiej pracy i nie mam z tym problemu ale szacunek dla ludzi i wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy powinien być standardem. W przeciwnym wypadku Sylwester niedługo sam będzie przyjmował zamówienia, szykował je i rozwoził. A i to prawda Sylwester płaci ludzią część wynagrodzenia pod stołem!!!!!

ODDZIAŁ OPOLE

Nie wiem jak wygląda praca w siedzibie firmy ale w Opolu to jeden wielki DRAMAT! Krótki czas pracy w tej firmie ale wiele wiedziałem. Warunki pracy jak i obowiązki jak wszędzie.Robisz swoje i za to masz kasę i premię.Premia do kieszeni .Niby normalnie gdyby nie jeden dowodzący tym przedmiotem , wszechwiedzący, niemylący się nigdy SYLWESTER! Chłop z problemami emocjonalnymi.Dzień pracy i atmosfera biura , kierowców, magazynierów zależy od jego chumoru.Drze się, wyzywa, krzyczy, poniża.Nie zwraca uwagi czy ktos jest obok czy nie. Jedzie po wszystkich ile sie da. Nigdy nie powie dobrego slowa, nie pochwali , nie podziekuje. Spróbuj mieć inne zdanie lub sie pomylić ! Koniec !!! Furia murowana! Najgorzej mają panie w biurze.Jedna z nich to jego kobieta. Ta to dopiero jest traktowana!!! Cos strasznego ! Aż dziw że jeszcze one tam pracują. Zero poszanowania.Do tego brak komunikacji, relacji i przepływu informacji. Wracając do premii , dawana jest do kieszeni co miesiąc jednak od jakiegos czasu raz jest raz nie.Nagle znika! Podobno wał na listach pracy też jest. Daje to mi do myślenia. Podsumowując ; zwolnić Pana mądrale, dopracować dokumentację, stworzyć rodzinny klimat i atmosferę a wtedy praca w tej firmie będzie i przyjemna i do zniesienia.Inaczej wszyscy odchodzą a szefowie myślą że się ludzie do pracy nie nadają a to ON nie daje ludziom pracować bo kto to wytrzyma !!!! NIE POLECAM !!SZEFOWIE OBUDZIC SIĘ bo firma jednak jest w nie tak doskonałych rękach jak myślicie!!

Patryk
@ODDZIAŁ OPOLE

Praca dalej jest taka jak wczesniej? , wiesz cos moze ?

Ciekawe jak długo wspomniany Sylwester albo jego partnerka myśleli nad taką odpowiedzią… zamiast pisać elaboraty jak to wszystko jest fajnie i zgodnie z prawem wzięli by się za siebie, ogarnęli albo się zwolnili dla dobra ogółu. Potwierdzam, kierownik oddziału z Opola to choleryk, wybuchowy, (usunięte przez administratora), nieuprzejmy, drze się z byle powodu. Faktycznie wszystkie dodatki wypłaca z pod stołu a tak naprawdę to z jego ‚saszetki’, z którą wygląda naprawdę komicznie…. Nie szanuje pracowników, poniewiera nimi, rotacja na magazynie i wśród kierowców jest non stop. Zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał a wiedzy prawie zero. Zarówno On jak i jego partnerka często się mylą ale winą obarczają innych. Ludzie po cichu myślą że ktoś z szefostwa w końcu to zauważy i zrobi z nimi porządek…. Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tym panem ….

Na imię mam Tomek. Nie boję się podać imienia bo nie mam nic do ukrycia. Ty jak widzę czegoś się boisz. Czy chodzi o to, że kłamiesz i konfabulujesz czy może o to, że to jakaś zemsta frustrata? Co do faktów. Jaka rotacja wśród kierowców? Od pół roku nikt nie przyszedł i nie odszedł. Zacząłem pracę pół roku temu i nigdzie się nie wybieram. Inni też nie wspominają o odejściu. Na magazynie też jest część stabilna kadry a część jeszcze się krystalizuje. Szkoda, że powoli, ale jak widać plewy trzeba powoli odsiewać. Widzę, że jak spora grupa superpracowników wiesz najlepiej co jest dobre dla firmy. Bijecie na głowę nawet dwudziestoparoletnie doświadczenie. Brawo! Jeszcze raz postaram się wytłumaczyć kilka podstaw. Pracodawca to ktoś kto zleca pracę, nadzoruje jej prawidłowe wykonanie i wypłaca wynagrodzenie. Pracobiorca (czyli teoretycznie ktoś taki jak Ty) przyjmuje obowiązek wykonania pracy zgodnie ze zleceniem za określoną (umówioną) zapłatę. Jeśli pracodawca ma problem by wyegzekwować prawidłowe wykonanie pracy to trudno się dziwić irytacji. Taki niestety los szefa. I uwierz nie każdy może nim być. W firmie krążą różne anegdoty ale jest i taka smutna o gościu który mówił np. że nie będzie dziś na chłodnię wchodził i tak robił. Jak myślisz, to taki skarb pracownik, że klękajcie szefowie? Nie obchodzą mnie czyjeś sympatie lub ich brak. Nie wszyscy muszą się lubić. Sympatyczna atmosfera w pracy to bonus. Ciekawe czy masz na tyle odwagi by stanąć i powiedzieć zainteresowanym co o nich myślisz czy będziesz tak sikał na innych z ukrycia. Słabe to.

Sprzedwaca

Tyle się mówi o bezpieczeństwie na drodze o tym by nie siadać po alkoholu. Może najwyższy czas by pracodawca sprawdził swoich kierowców. Nagminnie od kierowcy czuć alkohol, ma się czasami wrażenie że jest jeszcze pod wpływem alkoholu. Wszystko jest do czasu aż komuś zrobi krzywdę.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Gama Dubanowicz sp.j.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Magazynier?

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Dubanowicz sp.j. - Oleśnica

• Jak się pracuje w Gama Dubanowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Dubanowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Dubanowicz sp.j.?

Gama Dubanowicz sp.j.
  • B. Krzywoustego 18