Adres: Bratumiły 6 lok. 31, 61-608 Poznań

NIP: 9721275200 REGON: 367478734 KRS: 0000678229

Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miastoport

Filtruj opinie po kryteriach:

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała coś napisać odnośnie swojego doświadczenia czy czegoś nowego na temat pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miastoport w miejscowości Poznań?

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miastoport - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miastoport

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.