Opinie o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAMS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ADAMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Markus

Czy są normalne umowy o prace czy na zlecenie?Płacą za nadgodziny? Jest jakiś fundusz socjalny czy coś?

joł

typowy polski prywatny (usunięte przez administratora)

kotek

uradzi czy możesz bardziej opisać tą firme czyli zarobki i atmosfere w pracy? zachowanie szefa . Polecasz tam pracę ?

kotek

a na produkcji mają mniej czy tak samo?

kotek

ale ja słyszałem że zazwyczaj jest 1800 na ręke na magazynie boszef zawsze coś zabiera że nigdy nie ma 100 procent premi max to 90 procent czy to prawda kolego ? jak często tą premie zabieraja? czyli nie dostane nigdy tej premii po trzech miesiącach max 1400 uznaniowej na magazynie ?

xXx

Po 3 miesiącach masz na magazynie mniej więcej 2000 - 2200 na rękę razem z premią... Zdarzają się przypadki że zabierają 500 zł premii czyli dostajesz ok. 250 zł. Ale idzie wyżyć, nie ma co narzekać, bo z robotą teraz ciężko.

marek

mi obiecali na mgazynie 1600 plus premie uznaniową do 759 co to oznacza wogóle do 759 czy to zawsze daja czy dają zawsze mniej a potem jeszcze wiecej ale tak zwaną magrodę do 1400 o co tu chodzi?

?

ale xxx te premie wszyscy mają taką samą czy magazynierzy mają wiekszą ? ile masz więcej po 3 miesiacach ma magazynie?

xXx

Premia zależy od widzimisię szefa... Max jest 489 zł, ale przeważnie dostaje się około 300 zł. 1600 zł to jest brutto, żeby nie było nieporozumień... Jak się komuś nie chce pracować i myśli, że swoje 8h odbębni to lepiej niech nie próbuje nawet z Adam'sem. Jak przeżyjesz pierwsze 3 miesiące to potem już jest w porządku, bo pensja jest adekwatna do tego co robisz.

mycha

czyli wszyscy mają 1600 podstawy do tego premia uznaniowa która od czego zależy jej ilość od wydzimisie szefa czy od stanowiska które pistujesz ? ile ma premii magazynier?

?

to premia jest zawsze? ile tam zarabia magazynier operator wózka ?słyszalem że szef tą premie zabiera

yughjgg

1600 brutto masz podstawę - do tego dochodzi premia uznaniowa, która nie jest taka straszna :)

yughjgg

Najpierw na próbnej jakieś 1600 - 1700 zł netto, później przez 7 miesięcy 1900-2000 zł netto, później to różnie, zależy od stanowiska na jakim pracujesz, bądź chcesz pracować... 2000 - 2600 netto

eee

Pierwsza umowa to umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące

dasdasda

*netto

kotek

ile zarabia tam magazynier operator wózka?

Dziwne

Witam,co do firmy adam's....to dobra firma az tak zle nie jest,ale mogłoby byc lepiej,ludzie jak to ludzie kazdy krzywo patrzy i obgaduje ale cuż,prawda jest ze jesli chcesz zarobic chociaz pare zloty nie kokosy,bo zeby kokosy zbierac trzeba je sciagnac,i tak jest w adams chcesz wiecej zarabiac to musisz jebac jebac i jebac! Ci ktorzy chca zarabiac jakie kolwiek pieniadze to polecam firme.

Człowiek Karton

od 1800 do 2500 na produkcji

ludzie opamiętajcie się w każdej firmie trzeba ostro pracować jak się chce zarabiać pieniądze, w żadnym zakładzie pracy człowieka nie postawią za szybę, i jeszcze mu za to zapłacą. Jest jak jest ale nie ma co narzekać inni mają gorzej.A komu się nie chce pracować niech zajmie kolejkę pod URZĘDEM PRACY

Keke

ci co wychfalają fiame ADAM'S to lizusy albo maja niepokolei w bani. zmarnowalem tam pare lat, wiem jak sie tam hapie, chinczyk na polu ryzowym ma lepsza prace niz w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w ADAMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADAMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMS Sp. z o.o.