Opinie o Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. w Szaflary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. w Szaflary

Cicha

Jak wygląda praca w tej firmie, interesuje mnie atmosfera, szefostwo, bo z tych opinii to tak różnie

@Pracownia@

No i co w takim przypadku można od szefa usłyszeć? Bo ja przyznam, że chciałem przejść się do firmy i zapytać o wolne etaty, ale najpierw wszedłem zobaczyć co na forum się dzieje. Czy można początkowo przejść jakieś szkolenia albo wdrożenie żeby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i żeby nie dopuszczać do takich sytuacji?

Maria
@Cicha

Na jakie stanowisko ogólnie to chcesz się starać? Masz jakieś doświadczenie? Co cię zainteresowało w tej firmie właściwie?

@Maria

Ofertę widziałam na handlowca, 5lat pracowałam w handlu, ale już znalazłam pracę

@Cicha

czyli nie byłaś na rozmowie tutaj ani nic? pytam, bo deklarujesz 5 lat doświadczenia i ciekawa jestem ile by tu zapłacili a takie. Orientuje się ktoś w potencjalnych stawkach dla doświadczonych już handlowców?

pracownia
@Emilia

nie ma znaczenia z doswiadczeniem czy bez taka sama stawka centuja rowno na wszystkim, nie wyplacaja naleznych pieniedzy podstawa plus reszta pod stołem ( zawsze jakies braki w naleznosci)--zwlaszcza J.P. (usunięte przez administratora) do potegi ps. nie wiem czy branza tej padaki dla kobiet jest ????? chyba ze ksiegowosc (falszywa p Anna)

Kazimierz
@pracownia

tak samo jeśli chodzi o kasę i wymagania wobec pracownika na magazynie? i co mam rozumieć przez - nie wypłacają należnych pieniędzy?

@Kazimierz

Nie słuchaj głupot, pracuję już parę lat i pieniądze są wypłacane zawsze na czas, a nawet wcześniej (zawsze przed 10-tym). Nigdy się nie zdarzyło żebym nie dostał wszystkich pieniędzy. Ludzie piszą głupoty!!!

Gabriela

To z jakiego powodu ludzie tak piszą? Jakaś słaba atmosfera u was w pracy panuje czy o co chodzi?

Kazimierz

a te pieniądze w kopercie to regularnie co miesiąc, taka jakby premia? i co to są za kwoty? w ogłoszeniu sprzed wielu lat widziałem, że sprzedawcy do tej hurtowni elektrycznej dawali umowę o pracę na czas nieokreślony. co jeszcze firma zapewnia?

Pracownia
@Kazimierz

Płaca najniższą krajowa tylko ,reszta wypłaty w kopercie (na lewo)-czesto się właśnie nie zgadza Szefostwo właśnie tak nalicza należność a o premiach można zapominać -zawsze jąkać wymówkę znajdą by obciąć wyplate

@Pracownia

No to tak w sumie ile dostajesz za tę pracę? Całość mnie interesuje, jeśli to nie jest sekret jakiś, jak to wygląda. A oprócz premii, jakkolwiek ten system nie działa, są jakieś dodatki? Głównie mam na myśli prywatną opiekę medyczną.

Pracownia Nowy wpis
@Monika

2800 na rękę to z umowy + procent od utargu(koperta) wychodzi jakieś 3500-3700,.ja pracuję nie długo inni z większym stażem napewno mają więcej(nikt ci nie powie ile ma) a opieki.medyvznej żadnej -sams sobie ja musisz zapewnić Ja obecnie szukam innej firmy , z tą długo nie pociagniesz

Beata Nowy wpis
@Pracownia

Czemu uważasz że długo się tu nie pociągnie? Właśnie ze względu na te zarobki? Sam mówisz że inni z wyższym stażem zarabiają więcej więc nie chcesz poczekać? Czy może chodzi o coś jeszcze? A umowa tu jaka jest?

Pracownia@ Nowy wpis
@Beata

Bardziej chodzi o admosfere w pracy. Ciągle pretensje kierownika o źle wykonywana pracę, za wolno się ruszasz , za długo masz przerwę, a jak już się pomyślisz ( bo raca pod rygorem) masz zapewniony dywanik u szefa który nie słucha twojej racji..... Ogólnie złe warunki pracy (usunięte przez administratora)

@Pracownia@

Ogrodnik

Zięciunio i kiero widzę stali się bliscy swojemu sercu♡

Kacior
@Ogrodnik

Zieciuno znalaz inny obiekt dla siebie, a kieo to odpowiada Niestety -praca z teściem nie popłaca.....

były klient

Za byłego kierownika w szaflarach było jeszcze w miarę umiał on wszystko utrzymać w ryzach ... jednoczył klientów jak i pracowników, a aktualny podzielił już wszystkich ale za to wzmocnił relacje z pracodawcami którzy nie wiedzą nic ani o towarze jak i o handlu. w Zakopanem dobrze że Rafał bo inaczej upadło by to wszystko już dawno w Zako jak i w szaflarach.

@były klient

Tak w sumie to jak konkretnie tego dokonał, że podobno ludzi między sobą podzielił?

mariolka
@Emilia

goni z donosami wybiera kogo obsluguje siedzi caly dzien i tylko w kamery patrzy

@mariolka

I nikt kompetentny tutaj tego nie zauważa i nie reaguje?

mariolka
@Emilia

jest oczami szefów to kto mu podskoczy jak na każdego ma coś... że kawe pije za długo itd

@mariolka

Aa bo to w takim sensie. A jakie jeszcze powinien mieć obowiązki na swoim stanowisku?

Mariolka
@Emilia

Kontakt z klientem i pracownikami na wysokim poziomie a nie chamskie nie śmieszne żarty. Nie nadaje się na to stanowisko w ogóle... Na magazyn go wysłać, a nawet tam by sobie nie poradzil albo zwolnić w p...u.

Czy firma Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. oferuje elastyczne godziny pracy?

janusz

nakazuje pracy nadgodzinowej i brak wolnych sobót

PRACOWNIK
@janusz

W odpowiedzi na Pana wpis informujemy że to jest nie prawdą gdyż każdy pracownik ma normowany czas pracy i gdy zaistnieją nadgodziny ma wypłacone należne pieniądze pozdrawiam byłego pracownika .

Kierowca

Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Joanna

Trochę ciężko się połapać w komentarzach. Klienci ogólnie są zadowoleni, chociaż nieszczególnie z pracowników. Pracownicy stanowczo odradzają, ale nie podają szczegółów. Napiszcie proszę, co jest nie tak, ponieważ zastanawiam się nad podjęciem pracy. Co Wam nie odpowiada: zarobki, umowa, atmosfera, relacje z właścicielem? Będę wdzięczna za odpowiedzi, bardzo mi pomożecie.

piłat
@Joanna

moze juz za pozno ale odpisze odradzam prace w tej firmie konkurencja wewnetrzna wsrod pracownikow na niespotykana skale oczywiscie za przyzwoleniem wlascicieli najgorszy to krzys g ---lize rowa starym na kazdym kroku a kalatowoz nie lepszy lepiej unikaj tej firmy

Beata
@piłat

Ale to te konkurowanie polega tylko na podlizywaniu się czy jest coś jeszcze?

piłat

stanowczo odradzam ta firme ceny moze i dobre --zalezy kiedy i z kim rozmawiasz ale porażający brak profesjonalizmu i obycia z towarem nie mowiac juz o atmosferę w pracy

W.K.

Bardzo ładny zadbamy budynek . Dobrzy mili właściciele. Firma godna polecenia .

Sławomir
@W.K.

Miałeś okazję odwiedzić bezpośrednio firmę Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek? Oceniłeś ładny budynek w którym firma się znajduje ale nie napisałeś pod jakim w ogóle kątem miałeś z nimi kontakt. Mógłbyś to zrobić, aby zaspokoić moją ciekawość? Ogólnie szukam informacji o zatrudnieniu w tym miejscu, więc może chociaż trochę dowiem się od Ciebie? Oby.

W.K
@Sławomir

Owszem odwiedziłem tę firmę osobiście tak jak pisałem ładny budynek Ale również miła kulturalna i profesjonalna obsługa Ale przede wszystkim dobrzy i uczciwi właściciele. Kupowałem tam wiele razy i zawsze wychodziłem z tamtąd z uśmiechem. Również miałam okazję porozmawiać z właścicielami. Myślę że jak najbardziej może Pan tam szukać zatrudnienia napewno się Pan nie zawiedzie!!!

byla parcownia
@W.K

niestety kolego pozory myla budynek moze i ladny bo nowy ale zobacz np filie zakopane ---- odradzam wlasciciele to tylko dudki umia liczyc nic wiecej zwłacza ten wysoki ---- pojecia nie ma czym handluje (toczek) ta firma to tzw mordownia dla pracoenikow

mis
@Sławomir

jak ci moge to stanowczo odradzam to miesce pacy tzw wdepniecie na mine !!!!!!!

Bardzo porządną godna zaufania firma polecam w 100% mili właściciele

ona

nie polecam 1000%%%%%% toczek i wstretny żab

Elu

Brak profesjonalizmu. Firma jak za komuny. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana pracowników

krzys

dziadownia --nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. - Szaflary

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j.?

Kandydaci do pracy w Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j.
  • Zakopiańska 18
    34-424 Szaflary

Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek J.E.Poniedziałek sp.j.