Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej

Adres: Jagiellończyka 10 D, 50-240 Wrocław

NIP: 8981930629 REGON: 932254437 KRS: 0000057759

Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej

Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej

Wątek o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej w mieście Wrocław nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Animacji i Kultury Alternatywnej