Opinie o BWP Skórkiewicz sp.j. w Olecko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BWP Skórkiewicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BWP Skórkiewicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWP Skórkiewicz sp.j. w Olecko

Ile jest zmian w BWP Skórkiewicz sp.j.?

Pęcherz Nowy wpis

Są 2 zmiany. 1 zmiana zaczyna się od 5:30 do 13:30. 2 zmiana zaczyna się od 14:00 do 22:00.

Gość Nowy wpis
@Pęcherz

Przerwa jest wliczona w czas pracy czy jakoś oddzielnie? Te pół godziny między zmianami to jest przekazanie obowiązków czy w jakim celu ta pauza?

Domi Nowy wpis

Jutro kończy się rekrutacja na stanowisko polernika. Mąż waha się co do aplikacji. Może ktoś w wątku wie jakie są realne zarobki? Ponad 4 tysiące na rękę wyjdzie w skali miesiąca? Można sobie dodatkowo dorobić do wynagrodzenia nadgodzinami? Jak są rozliczane? Pracodawca docenia pracowników motywując ich np premiami?

Pracownick

Z tego co wiem, to Bwp nie zajmuje się produkcją Łodzi. Pytanie należy skierować do innej firmy-TechnoLab - to takie państwo w państwie.

Praca

Witam, czy na chwilę obecną jest możliwość zatrudnienia kobiet. Za odpowiedź dziękuję I pozdrawiam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWP Skórkiewicz sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POLERNIK?
Praca

Czy jest zapotrzebowanie przyjęcia do pracy kobiety? Jeśli tak to przy czym dokładniej?

ONA

Wie ktoś może czy potrzebują na laminaty?

Maciek

Z tą atmosfera bym nie przesadzał. :)

Jak jest z pakietem medycznym w BWP Skórkiewicz sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Rada

Dołącz i Ty swoją rodzinę.

Jaka atmosfera jest między działami w BWP Skórkiewicz sp.j.?

Każdy z każdym bardzo dobrze się dogaduje i pomaga wzajemnie.

Protoszon

Luz ????

Łukasz
@Protoszon

Pytasz czy oznajmiasz? ;D Bo nie wiem co masz na myśli

MIG

Mam pytanie do administratora.Dla czego usuwa wpisy pracowników które są nie wygodne pracodawcy.Czytam to bo tam pracuję i widzę że pozostaje tylko to co jest wygodne,reszta znika.

Jak Ci zle
@MIG

Ej, to jak Ci tak zle i tragicznie to po co tam pracujesz?

JANUSZ
@Jak Ci zle

Pytanie brzmi: dlaczego są usuwane wpisy?

Justyna

Jak to? A dlaczego? Przecież nie można tak bez powodu sobie obcinać pensji. Skandal.

Don

Jak tam Wars sie sprawuje?

MIKRUS
@Don

Jest w porządku.

Luka

Bardzo dobra firma, również jako pracodawca więc z pewnością warto starać się dostać tu pracę. Zarobki jak najbardziej ok!

Bcs

Jak złożyć cv ?

Witek

@krystian możesz napisać ile mniej więcej można dostać ?

Czy pracownicy w BWP Skórkiewicz sp.j. dogadują się między sobą?

;)

tak

Katarzyna
@;)

A co powiesz o premiach? Jak one są rozliczane w BWP Skórkiewicz? Ktoś wcześniej wspominał, że jest to niejasny system. Zgadzasz się z tym?

Krystian
@Katarzyna

Nic się nie zmieniło. Firma z jednej strony chwali się coraz większym zyskiem, a z drugiej co miesiąc któryś z pracowników chodzi "na górę" dowiedzieć się dlaczego jego wypłata jest znacznie niższa niż miesiąc wcześniej mimo niemal identycznego wymiaru godzin pracy. Ze względu na ogromną ilość ciągle postępujących zmian wymówek jest multum. W ostatecznym rozrachunku jednak zarobki nie są najgorsze.

Nickoś

Po przepracowanym roku mogę śmiało powiedzieć , że firma rozwija się i zmienia , oczywiście w gorszym kierunku. Wprowadzane są coraz bardziej absurdalne normy czasowe na wykonywane elementy, obniżanie zarobków tłumaczone oszczędnościami i zakup kosztownych maszyn , które stoją nieużywane . Pan Skórkiewicz ma dużo barwnych wizji niepokrywających się z rzeczywistością , nierealne obietnice i absurdalne wymagania . Umowa o pracę w oparciu o płacę minimalną , a dalsze naliczanie premii jest co miesiąc jedną wielką zagadką .

Zostaw merytoryczną opinię o BWP Skórkiewicz sp.j. - Olecko

• Jak się pracuje w BWP Skórkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy BWP Skórkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWP Skórkiewicz sp.j.?

BWP Skórkiewicz sp.j.

BWP Skórkiewicz sp.j.