Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie w Wołomin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie w Wołomin

Ala

Dlaczego czynsz na oś lipińsk jest tak wysoki wyższy niż w W-wie ,bloki stare brudne , cóż za gospodarz

@Ala

Obecnie za mieszkanie własnościowe na os Lipińska metraż 37.8 zamieszkuje 2 osoby czynsz wynosi 820 zł plus światło , gaz ,woda , czy to nie chore . Blok nigdy nie był ocieplony - wilgoć , zimno . Myślę że prezes źle rządzi , trzeba lepszego gospodarza

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak się mieszka w bloku nr 12 ?

Interesuje mnie praca sprzątaczki jeśli chodzi o sprzątanie klatek i terenu wokół bloków. Tu zatrudniają takich pracowników na zlecenie? Czytałam w komentarzach że nie jest zbyt czysto. To dotychczasowi pracownicy się nie przykładają czy po prostu nie ma ekipy sprzątającej na osiedlu?

Basia
@Ala

A na osiedlu nafta myślisz ze lepiej jest ? Ludzie stąd tylko uciekają brud smród i ubóstwo nie wspominając ze drogo jak cholera kto mial więcej rozumu to juz dawno na tym osiedlu nie mieszka

Ala Nowy wpis

Nowy Nowy wpis

Chyba ktoś ukradł drabinę nie można wejść na dach głupią antenę poprawić bl 12

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

No powiem tak przyszedł rachunek za prąd o dwa razy większy w ciasnej kawalerce

Jan

Największe spółki energetyczne w Polsce skupiają węgiel 200 zl za tone później mają wielo milionowe przychody a tobie wciskają kit a rachunki rosną

Sylwia
@Jan

A skąd masz takie informacje? Może podasz jakies źródło bo aż się zastanawiam czy to w ogóle prawda?

Krzysztof

Ciekawe ile spółdzielnia podniesie za ogrzewanie bo podobno chodza słuchy ze nawet 200% nie dość ze kolejne podwyżki to w nocy 3nad ranem grzejniki sa przykręcane

@Krzysztof

Teraz grzejniki? Ale po co?

@Aneta

Gdzie teraz bardziej okres jesienno zimowy;)

@Krzysztof

Ano dobra ja myślałam na dany moment gdzie za oknem mam 30 stopni jeszcze. ;) No ale to chyba norma, że podniosą przy takich cenach?

@Aneta

Przez ta wojnę i ceny energi nie stać mnie będzie na opłacenie rachunkuw zimą

@Krzysztof

No to akurat przykre, ale spółdzielnia na wojnę i podwyżkę tych cen na rynku to wpływu raczej nie ma? :(

Jaka jest kultura pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie?

Sąsiad

Tego nie wiem ale wiem jaka jest kultura pod blokiem nr 12 skończę im te picie pod blokiem!!!

Podobno wynajęli piwnice Ukraińie w wielu miastach takie praktyki sa juz stosowane a raczej beda Wołominie centrum miasta kamienice i osiedle nafta, Kobyłkowska, Lipińska nowe plany maja kasę duża dostaną

Gg
@Gość

Blok 12 w pierwszej kolejności

Ddd
@Gg

Chyba do zbliżenia! Kto by tam chciał mieszkać jak ten blok to sama (usunięte przez administratora)

@Ddd

Zbliżenia? Chodziło o zburzenie czy źle myślę? A to źle, że wynajmują im te piwnice, bo nie wiem w czym problem?

Proszę zrobić cos z psem z pod numer 1 strach z bloku wychodzić

@Grażyna

Ale ugryzł już kogoś, że ludzie się boją?

Basia
@Aneta

Tak ugryzł sąsiadkę za noge sprawa zgloszona do spółdzielni byla. Dzieci boja się z bloku wychodzić

@Basia

No ja dzieciakom się nie dziwię, ale to on bez smyczy puszczany czy jak? Kaganiec powinien załatwić sprawię. Ciekawa jestem czy spółdzielnia zareagowała w końcu?

Stanisław
@Aneta

Spółdzielnia to raczej nie jest od zajmowania się wyprowadzaniem groźnego psa na smyczy? Takie sprawy to zgłasza się do służb miejskich lub policji.

Sylwia
@Stanisław

A zgłosiliście to koniec końców?

@Sylwia

Tak zostało to zgłoszone. Same problemy w tym bloku jak nie pies to stoją menele i piją czy na kladce czy przed blokiem nie nadarmo ludzie gadali ze bl 12 najgorszy na osiedlu

Bobik
@Grażyna

Idz Stary kapciu spać bo my i tak dalej na kladce będziemy chlac hahahaha:D

@Bobik

Tak? A w takiej sytuacji to policja nie może takich chuliganów przypadkiem pogonić? ;p

Ona

Sądzę że to kto mieszka na terenie osiedla to już nie jest wina Spółdzielni Mieszkaniowej. Jeśli ludzie są odrobinę myślący to będę potrafili się zachować, ale jak widać niestety w niektórych blokach graniczy to z cudem.

Grażyna

Jestem oburzona jacy ludzie w tym bloku mieszkają zero kultury i szacunku

@Grażyna

No ale spółdzielnia to już wpływu jako tako nie ma kto tu mieszka to raczej takie tematy na innym forum powinny być poruszane?

Gosc

I co z tymi piwnicami ? Słyszałem od sasiada ze w innych blokach to faktycznie wynajmują

Gregory
@Gosc

Tak ale na hibnera

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie - Wołomin

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek w Wołominie
  • Armii Krajowej 64 lok. 1