Opinie o Fundacja Samarytański Ruch Maryji Jedność Pod Wezwaniem Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryji w Chełm kol. grabie

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fundacja Samarytański Ruch Maryji Jedność Pod Wezwaniem Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryji? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

BARBARA Nowy wpis

NIE MAM ZASTRZEŻEŃ CO DO FUNDACJI ALE MAM ZASTRZEŻENIA CO DO KAR.DZIWISZA ,ZŁODZIEJA ,I OSZUSTA. ZABRAŁ KOGOŚ KTO DO NIEGO NIE NALEŻAŁ, PRZEKUPIŁ OKŁAMAŁ OKRADŁ WYZWAŁ ŻE TO SEKTA CO NIE JEST PRAWDĄ ,PONIŻYŁ GEN.ANDRZEJA MICHAŁKA .POWINIEN GO ZA TO PRZEPROSIĆ , BO NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁA TA OSOBA TYLKO POMAGAŁA LUDZIOM ,DARUJĄC UBRANIAMI ,ŻYWNOŚCIĄ ,SŁOWEM I MODLITWA PRZEDE WSZYSTKIM MODLITWĄ I WSPARCIEM DLA SŁABSZYCH A KAR. DZIWISZ TO PRZEKRĘCIŁ JAKO SEKTA CO NIE BYŁO I NIE JEST PRAWDĄ .PROSZĘ O WSPARCIE I POMOC O WSTAWIENNICTWO ZA GEN . ANDRZEJEM MICHAŁEK Z GRABIA Z FUNDACJI. Z POWAŻANIEM .KATARZYNA PARAFIANKA Z GRABIA

No i jak ma się firma Fundacja Samarytański Ruch Maryji Jedność Pod Wezwaniem Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryji w miejscowości Chełm kol. grabie? Coś się dzieje w firmie? Oczekujemy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Samarytański Ruch Maryji Jedność Pod Wezwaniem Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryji - Chełm kol. grabie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad