Opinie o Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. w Poznań

Iza

Podstawa 4 500 tyś na rękę nie jest jakoś mocno atrakcyjna :/ Szczególnie na stanowisku kierowcy. Chociaż ktoś tez wspomniał o 6 tys., dochodzą więc do tego inne benefity? Pracodawca wypłaca np. diety? Może jakieś premie? Albo, chociaż są skłonni na podwyżki, jeśli ktoś dobrze pracuje?

Kondziu
@Tom

No to jak jest dodatkowa robot to dla mnie na plus bo wychodzi że można więcej zarobić. Powiesz ile płacą za nadgodziny? Stawka dużo wyższa? Jak zimą jest mniej to trzeba brać urlop? Jak ktoś nie ma to idzie na bezpłatny?

Nowy wpis

Co firma ma na myśli psiząc o atrakcyjnych zarobkach dla kierowcy c+e. Szkoda ze nie ma widełek podanych czarno na białym, ale moze ktoś z was mi podpowie, żeby nie aplikować w ciemno... szczególnie ze ktos tu okreslił kase jak psie pieniądze.

Blondyn Nowy wpis
@…

Dla każdego atrakcyjne zarobki znaczą co innego. W ogłoszeniu podawali wczesniej widełki i faktycznie odpowiadało to zarobkom. z Tym że jedni zarabiali mniej a inni więcej, w zależności od czasu pracy, roboty jaką kto robił etc. Czyli uczciwie. Ważne że kasa na czas i to co było powiedziane jest. jednemu za mało innemu ok. Dla mnie ok bo na czas, to od razu odpowiedź na drugi wpis, i wszystko na konto czyli marna bo marna ale emerytura będzie a nie jak gdzie indziej, wiadomo jak a za parę lat będzie bida, no każdy ma swój rozum i wybiera.

Agnes Nowy wpis

Napisze ktoś jak obecnie sytuacja z wypłatą wynagrodzeń, czy płacą terminowo bo słyszałam że od dłuższego czasu problemu nie było już. Na rozmowie o pracę mówią że wszystko idzie na konto no i codziennie w domu. Jak na realia opolskie to wygląda przyzwoicie. Jasne, można kilka stówek więcej gdzie indziej dostać ale pod stołem. Dajcie znać ludziska jak to realnie wygląda.

Kulfon

Witam Nie polecam tej firmy Byłem na rozmowie u Pana Derektora , Ale Tak szczerze to na Derektora on nie wygląda zero pojęcia i Transporcie opowiada głupoty ,patrząc na komentarz to wole poszukać co innego niże pracować z Pisie pieniądze

Agata Nowy wpis
@Kulfon

Ale na kogo to była rozmowa, kierowcę? Napiszesz coś więcej, jakie te pieniądze Ci zaproponowali i co ten dyrektor mówił? Powiem Ci, że nazwa firmy jest taka, że nic nie idzie wyguglać, ani pracy, ani strony firmowej.

Łysy

Z tego co czytałem to były w przeszłości problemy z terminowymi wypłatami w pandemi chyba a jak sytuacja wyglada teraz może ktoś coś powiedzieć w temacie

@Łysy

Od tamtej pory wypłata zawsze na czas i bez problemowo wszystko

@Tomek

Oooo...czyli firma wyszła na prostą? A czy od czasu tej pandemii na tyle jest dobrze u nich, że firma rozwija się i inwestuje w pracownika? Są podwyżki i jakieś szkolenia? Pytam, bo nie namierzyłem od 2021 roku żadnej oferty pracy i zastanawiam się dlaczego nikogo nie szukają..

Czy po rozmowie w Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Cześć. Wiecie może, czy tu dodatkowych pracowników na tak zwane dniówki też szukają? Chcę dorobić sobie gdzieś na budowie. Akurat tu mam blisko. Jakby była taka opcja, to cały sezon jest robota, czy zimą są postoje? Dajcie znać

Tom
@Iza

Diety są. Płacą też nadgodziny. jak jest fajowy miesiąc to można sporo ponad 6 wykręcić, no i na konto idzie cała kasa, więc i na emeryturę się odkłada. No i codziennie się spi w swoim łóżku w domu. Jak dla mnie to duży plus.

Aleksandra
@Tom

O fajnie, a dużo tych nadgodzin można robić? Nie ma jakichś przestojów w robocie? No i czy te fajne miesiące często się zdarzają w ciągu roku czy to raczej rzadkość? :)

Tom
@Aleksandra

No to nie jest tak że se możesz ustalić że chcesz trzaskać ileś tam nadliczbówek. z roboty wychodzi jak kiero poprzydziela, ale jeszcze nie słyszałem ze jak powie ktoś ze chce dlugą trasę to dostanie krótkom. Raczej większość by chciała szybko do domu wracać szczególnie te młode szczyle co im się tylko śpieszy żeby na kanapę przed telewizor wrócić. A roboty to nigdy nie brakowało więc zarobić można było chociaż teraz zimą to trochę faktycznie mniej było i zaległu urlop się skasował. Ale ludziska gdzie indziej to albo na podstawie jadą całą zimę albo i robotę potracili bo się przez tę wojnę wszystko (usunięte przez administratora) i budowlanka stoi.

Kondziu

Bartol

Ja tam nie powiem zlego słowa. Pracowałem krótko. Odszedłem na międzynarodówkę dla większej kasy. Ale to co powiedzieli, że będzie to było. Robota jak robota, trzeba swoje zrobić. Ale płacili w terminie i tyle co było powiedziane. Na krajówce więcej w Opolu nie zarobisz a raczej dużo mniej. Chciałoby się nowszych aut ale trzeba też sobie powiedzieć że dużo zależy od kierowcy. Jak się dba to się ma. A jak komuś zwisa to tylko patrzy za nowym autem bo jakiś czas będzie czyste i bezawaryjne. A wystarczy zajrzeć czasem tu i tam i zgłosić, że coś będzie do zrobienia a nie czekać aż się urwie.

Dawid
@Bartol

Ty jak jeździłeś to cały czas miałeś jedno auto bez żadej zamiany? Kierowca sam sprząta czy miałeś fundusze z firmy na myjnię? Ilu letnie były wozy?

Bartol
@Dawid

Jedno auto miałem na stałe, no chyba ze coś się zepsuło to na czas naprawy inne. No i na początku jeżdziłem trochę jednym, potem innym, ale to tak kilka tygodni. Każdy sam sprząta auto ale dają co trzeba i można elegancko sobie wymyć. Spor cześć floty była nowa ale teraz to już mają po 5-10 lat tyle że jak się psuje to robią.

Sławek

Dobrze , że poczytałem opinie o firmie,już mi się odechciało.

Kierowca

Jeździłem w tej firmie kilka lat i powiem tak; jak chcesz być codziennie w domu i zarobić całkiem przyzwoicie, to nie znajdziesz w opolskim niczego lepszego. Ze wszystkim można się dogadać, ludzie w biurze bardzo w porządku. Nikt Cię nie goni nie wydzwania, masz zrobić swoją trasę i fajrant. Ze wszystkim pójdą Ci na rękę. Jak już się człowiek wdroży to pracuje się bardzo przyjemnie

Xxx
@Kierowca

Przestań bzdury opowiadać są dużo lepsze firmy i dodaj ze pracujesz jak (usunięte przez administratora) w kwesti godzin jak ja mam robić 600km za 5tys to wole już iść do biedronki na kase

PZ

Kandydatom na kierowców z ogłoszenia, odradzam. Opowiadają bzdury na rozmowie, za wszystko dodatki,dopłaty a po okresie rozliczeniowym kręcą liczą dodają i wychodzi 4500 zł które powinno być podstawą. Rotacja ludzi w tej firmie wychodzi 5 kierowców na samochód w ciągu roku. Wystarczy poczytać opinie niżej. W tej firmie jedyne co to możesz jeździć od rana do nocy, a o przerwie zapomnij, twoja przerwa to załadunek. Pyra sam zacznie jeździć to oczy otworzy. Zwijaj leasingi i uciekaj z Opola.

@PZ

4,5 ale za ile godzin jazdy wyjdzie jak już? Ogólnie to faktycznie troszkę rotacja tu jest z tego co piszesz. Piszesz, że od rana do nocy się jeździ, ale przepisów chyba normalnie się tu przestrzega?

kandydat
@Agata

jasne ze przestrzega inaczej zostaniesz zwolniony jak nie zdarzysz zrobić całej trasy której zaplanowano karty do tacho cały czas szczytuje

Kandydat na pracownika

Witam, odradzam każdego kto chce robić jak (usunięte przez administratora) czy Ukrainiec 60% firmy to Ukraińcy, zaproponowano mi dzień próby za który oczywiście nie został zapłacony bo szef twierdzi ze nie ma żadnej umowy nie zgodziłem się na prace więc wynagrodzenia tez nie ma mimo ze swój czas poświęciłem byłem w pracy jeździłem z drugim kierowca Ukraińcem oczywiscie praca w godzinach 4-17 dziennie ok 500-650 km faktycznie codzienny powrót do domu ale na ostatnich minutach tacho także jak kto lubi i jak kto co uważa wynagrodzenie od 5 do 6 tyś na rękę uzależnione od spalania ile km ile godzin i tak dalej szef nie chce nic mówić za bardzo przez telefon zakładając ze tajemnica handlowa ,twierdzi ze ten kto się odzywa to (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

Transik

Witam pracuje wszystko pasuje

Kieroj

Od lat pracuje jako kierowca w różnych firmach i nie mam zastrzezen do tej firmy wszystko terminowo i ok

@Kieroj

A jeśli chodzi o czas pracy i zarobki? Bo ktoś kiedyś pisał, że podobno od świtu do zmierzchu się jeździ, więc jak to aktualnie w praktyce wychodzi?

Drajwer

Wszendzie trzeba pracować, a dogadać się można, a kasiora na czas.

Jolanta
@Drajwer

A ile ta kasiora wynosi? Jakieś szanse na premie są? Bo to jednak też dość ważna kwestia.

Mobilki

Pracuje we firmie jestem zadowolony kasa się zgadza i na czas

Dziad trans

Nie polecam firmy wcześniejsze komentarze mówią same za siebie z nieba się one nie wzięły

@Dziad trans

A napiszesz konkretnie za co nie polecasz firmy? Ciekawi mnie jaki powód konkretnie się powiela, tutaj tego jest sporo :/

***
@Iza

jazda od świtu do zmierzchu za marne pieniążki nadgodziny wypłacane nie w terminie

@***

Jak tak to czytam to się zastanawiam ile wypadków mogło być z tego powodu? Były?

Tomasz G

Miałem podjąć prace w firmie po uzyskaniu kwalifikacji na kat c lecz zawiodło brak profesjonalnego podejścia od strony kadrowej firmy w Opolu i widzę po komentarzach ze jednak cos w tym jest i chyba dobrze ze nie podjąłem z ta firma współpracy. Jestem jedynie zawiedziony z tego ze się napaliłem na prace w tej firmie jako nowy kierowca a nic z tego nie wyszło może i dobrze dla mnie. Czy polecam firmę? Może niektórym osoba odpowiadać, na pewno pedanta, osoba profesjonalnym czy z zasadami na pewno praca nie podjedzie.

Halina
@Tomasz G

Ale na czym polegał ten brak profesjonalnego podejścia? Opiszesz co się stalo, że nie zdecydowałeś się na pracę tam?

Tomasz g
@Halina

Szczerze to nie mam ochoty, zniechęciłem się do tej firmy za nim jeszcze zacząłem tam pracę. Ale brak profesjonalnego podejścia firmy widać po komentarzach, więc co tu więcej dodawać. Tak jak ktoś napisał w jendych z komentarzy , jak wam się nie podoba to przyjdą nowi na wasze stanowisko. Mam nadzieję że lukę kierowców w firmie da się uzupełnić dobrymi kierowcami z Ukrainy. Pozdrawiam

@Tomasz g

Faktycznie Ukraińcy tak dobrze jeżdżą, że masz właśnie taką nadzieję? Myślisz, że w związku z tym kierowcy stąd zaczną szukać kolejnego argumentu i będą obwiniać właśnie ich o stratę pracy? :/

Piolak

Nie pola am nie mogę odzyskać swoich prywatnych rzeczy. Wstawanie o 3 w nocy, załadunek podczas pauzy tyle temacie.

Paulina
@Piolak

W sensie jak nie możesz odzyskać swoich prywatnych rzeczy? O co chodzi?

@Piolak
@Paulina

Pożegnałem się z firmą. W ciężarówce, którą jeździłem zostały moje prywatne rzeczy, gdy chciałem je odzyskać pracodawca stwierdził, że ciężarówce nic nie ma. Po drugie nie ma możliwości dogadania się w żadnej sprawie z dyrektorem. Od razu jest wszystko skreślone. Nie Polecam!

Jolanta
@@Piolak

Ojeny tragedia.. A bardzo wartościowe rzeczy tam miałeś? Zgłaszałeś gdzieś?

warzywniak

Witam jak wyglad obecnie sytuacja w firmie ?? Zastanawiam się powznie nad ta firma proszę o podzielenie się oktualna opinia ??

Witam, czy sytuacja we firmie się zmieniała ? Czy wypłaty są na czas ?

Zostaw merytoryczną opinię o Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A.
  • Strzelecka 49
    61-846 Poznań

Budownictwo Polska Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością S.K.A.