Opinie o Fundacja Dziękujemy Za Wolność w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Dziękujemy Za Wolność. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Dziękujemy Za Wolność o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Dziękujemy Za Wolność w Mińsk Mazowiecki

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Fundacja Dziękujemy Za Wolność dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego.

Paula Nowy wpis

Cześć. :) Wstępnie szukam pracy biurowej w Mińsku i zauważyłam teraz, że fundacja ma swoje położone gdzieś przy Sosnkowskiego. Możecie mi napisać czy prowadzona jest w nim jakakolwiek administracja? Widziałam, że kiedyś ktoś pytał o pracę raczej w formie wolontariatu, mnie jednak zależałoby na tym, żeby sobie dorobić.

Sztanga Nowy wpis

Mam jedno pytanie.co to było 1 sierpnia,przecież to śmiech na sali w porównaniu z zeszłymi obchodami,żyjemy w kraju w którym patriotyzm i szacunek dla zrywuw niepodległościowych i ludzi w nich biorących udział jest moim zdaniem zakorzeniony dość głęboko więc czemu my się mamy podporządkowywać przybyszom zza wschodniej granicy,w końcu to oni są u nas gośćmi a nie my u nich,żeby syreny nie było dobrze słychać tylko jakieś pierdzenie,ato że podkładu pod hymn nie było to śmiem twierdzić że co poniektórzy zapomnieli o Wołyniu w 1943.

Edyta Nowy wpis

Czy w Fundacji w ogóle się zarabia? Z tego co wyczytałam jest to NGO, zatem celem działalności nie jest osiąganie zysków. Chciałabym wiedzieć, czy osoby wspierające organizację pracują pro bono, czy jednak jest jakaś szansa na zarobek.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fundacja Dziękujemy Za Wolność? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Iwona

Niestety nie widzę żadnej opinii na temat tego miejsca pracy, a w moich poszukiwaniach biorę pod uwagę to miejsce. Bardzo proszę o opinię obecnego pracownika. Czy warto aplikować? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź!

Mateusz

Cóż cza się cenić w firmie z wieloletnim prestiżem

BOLO
@Mateusz

Tak, tylko brać wam Boże z firm sobie robić jaja !!!

Ewelina
@BOLO

Kłaniamy się i dziękujemy za jaja !

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Dziękujemy Za Wolność - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Fundacja Dziękujemy Za Wolność?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Dziękujemy Za Wolność tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Dziękujemy Za Wolność
  • Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 21 lok. 16