Events Factory s.r.o. S.K.A.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Events Factory s.r.o. S.K.A.

Pracodawca

 Aktualność
Organizacja imprez to nasza pasja, stanowiąca od kilkunastu lat nieodłączny element naszego życia.

Jesteśmy zespołem specjalistów, których umiejętności i kompetencje ukierunkowane są na organizację i realizację imprez oraz konferencji o różnych skalach wielkości. Potrafimy przygotować zarówno mały firmowy event, jak i dużą, masową imprezę na światowym poziomie np. Strefy Kibica Euro. Prowadzimy wiele autorskich projektów imprez, przy których zaangażowani są nie tylko polscy, ale i również zagraniczni artyści i gwiazdy show business-u.
Posiadamy szerokie spektrum usług, które razem działają w sposób synergiczny. Pozwala to zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze naszych Klientów, którzy mogą cieszyć się imprezą na najwyższym poziomie.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam uniknąć wielu problemów, które często stanowią przeszkodzę dla nowych firm. Stale rozwijane kompetencje, oparte na empirycznych umiejętnościach umożliwiają nam redukcję ryzyka niepowodzenia imprezy do minimum oraz jej sprawny, niczym nieskrępowany przebieg przez cały czas jej trwania.
Kompleksowa organizacja imprez to całościowy proces, na który składa się kilkanaście elementów, które mogą Państwo zamówić u nas oddzielnie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa oprawę techniczną imprezy (wynajem sprzętu i techników), pomóc w zakresie marketingu i promocji imprezy, a także wynająć lokal na imprezę okolicznościową, którego jesteśmy właścicielem. 

Zostaw merytoryczną opinię o Events Factory s.r.o. S.K.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Events Factory s.r.o. S.K.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • Kierownik ds. organizacji eventów!, Lubin - Wrzesień 2022
  • ZATRUDNIĘ DO PRACY W PUBIE, Lubin - Lipiec 2022
  • ZATRUDNIĘ KONSERWATORA, Lubin - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Events Factory s.r.o. S.K.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Events Factory s.r.o. S.K.A.
Przejdź do nowych opinii