Opinie o Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. w Wodzin-Okupniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. w Wodzin-Okupniki

Jak w Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

S Nowy wpis

na jakie stanowiska wyższe ???? WYŻSZE stanowisko to może być WIERZYCIEL ????????????

Artur Nowy wpis

Co to za spam? To forum dla pracowników. Nic tu się nie można dowiedzieć jaki to pracodawca. Kto się orientuje czy już u niego lepiej z płatnościami?

Eurogate

jak chcecie odzysklać od tych (usunięte przez administratora) pieniadze to dzwońcie 789224341

aldona070

potwierdzam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Łukasz

@Łukasz

Dziękuję Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. 1 Na podstawie 1 ocen. Opinie (32) Zadaj pytanie więcej Opinia udostępniona dla Ciebie Pytanie 15.07.2021 10:22 Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.? Filtruj Tomasz 24.02.2021 14:54 Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912 20 11 Wyświetl wcześniejsze komentarze kamień na kose 24.02.2021 15:08 Odzyskamy Państwa środki, prosimy o kontakt: .882-126-851. 15 9 Wyświetl wcześniejsze komentarze Nowy wpis Łukasz 21.07.2021 09:50 Firma ewidentnie unika płatności... na szczęście przy pomocy prawa i ludzi co nie jedno odzyskali - udało mi się! Polecam i zostawiam numer (może jeszcze komuś pomogą) 510 221 143 Nowy wpis Pytanie 15.07.2021 10:22 Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.? Dansped Daniel Henzel 27.05.2021 14:23 Nam rowniez nie zaplacili... 2900 eur netto... Ktoś wie gdzie mieszka typ do ktorego mozna pojechać po siano? andrzej 28.05.2021 14:46 @Dansped Daniel Henzel byliśmy u nich, ale pocałowaliśmy tylko klamkę 1 anonim 12.03.2021 11:47 (usunięte przez administratora) 2 Spółka 16.03.2021 21:25 I kolejna Firma, która (usunięte przez administratora) jak widzę nie tylko mnie. Miałam mieć płatność ok. 3 tysiące EURO w dniu 15 marca 2021, a dzisiaj próbowałam się skontaktować z Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. i lipa. Telefonu nie odbierają, na e-maila nie reagują, a z Trans.eu zniknęli. Wysłałam Wezwanie do zapłaty przedsądowe i pozew do Sądu będę składać, bo w firmy windykacyjne nie wierzę od dawna... po przykrych doświadczeniach

kamień na kose

Odzyskamy Państwa środki, prosimy o kontakt: .882-126-851.

Marchewka
@kamień na kose

Ja mam problem i nie odbierają telefonów

@Marchewka

I kolejna Firma, która nie zapłaciła, jak widzę nie tylko mnie. Miałam mieć płatność ok. 3 tysiące EURO w dniu 15 marca 2021, a dzisiaj próbowałam się skontaktować z Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. i lipa. Telefonu nie odbierają, na e-maila nie reagują, a z Trans.eu zniknęli. Rozmawiałam z innymi Wierzycielami, podobno to Firma Krzak, w KRS fikcja Więc jest źle

Roberto
@kamień na kose

Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, kasa jest do odzyskania.

EuzebiuszCargo
@kamień na kose

W końcu ktoś podejmuje właściwe kroki w sprawie tej firmy.

ivcio
@kamień na kose

Ma Pan jakiś kontakt do właściciela firmy?

MarianoSpeed
@Marchewka

Nie ma z nimi kontaktu.

@kamień na kose

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego kontaktu z BAJMIX, ludzie zniknęli, firma widmo w polu, żadna Windykacja nic nie zrobiła, a pisanie o pomocy, Firm Windykacyjnych to ściema, skorzystałam z dwóch takich - zero skuteczności. Ale nie załamujcie się Wierzyciele (jest nas bardzo dużo), ONI kiedyś pójdą na emerytury, będzie z czego ściągać !!! uzyskujcie NAKAZ ZAPŁATY- tylko to będzie skuteczne - z daleka od Firm Windykacyjnych !!!

Hanys
@Tomasz

Ma Pan jakiś aktualny numer do nich ?

Eurootransport

Dzięki za pomoc.

ivcio
@Tomasz

Dużo jest osób poszkodowanych?

@ivcio

Tak z dnia na dzień poszkodowanych przybywa.

Soffi
@Hanys

od stycznia 2021 się ukrywają, nie odbierają żadnych telefonów, nie odbierają żadnej korespondencji, ale ja nie odpuszczę, teraz mam nakaz zapłaty złożony do Sądu, zgłoszenie wysłane do Prokuratury, zgłoszenie wysłane do US o wyłudzeniu VAT-u, potem założę sprawę o odpowiedzialność Zarządu, potem złożę sprawę o zakaz prowadzenia działalności, potem poczekam na ich emeryturę i będzie z czego spłacać !!! NIE ODPUSZCZĘ jak większość Wierzycieli, ja mam czas....

Endrju
@Tomasz

bajmix to firma nastawiona na wyzysk

kasia
@Tomasz

NIE POLECAM. Ta windykacja nie odzyskała ani grosza!!!

@kasia

Warto tak kłamać i dodawać fałszywe opinie? Wszystkie sprawy na tą chwilę mamy w toku, oraz potwierdzenia wpłat z tamtego roku na etapie windykacji polubownej. Także bzdury Pani pisze. Proszę podać nazwę firmy i nr kontaktowy. Pozdrawiam

@Tomasz

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego kontaktu z BAJMIX, ludzie zniknęli, firma widmo w polu, żadna Windykacja nic nie zrobiła, a pisanie o pomocy, Firm Windykacyjnych to ściema, skorzystałam z dwóch takich - zero skuteczności. Ale nie załamujcie się Wierzyciele (jest nas bardzo dużo), ONI kiedyś pójdą na emerytury, będzie z czego ściągać !!! uzyskujcie NAKAZ ZAPŁATY- tylko to będzie skuteczne - z daleka od firmy Windykacyjnych !!!

Dansped Daniel Henzel

andrzej
@Dansped Daniel Henzel

byliśmy u nich, ale pocałowaliśmy tylko klamkę

Spółka

I kolejna Firma, która (usunięte przez administratora) jak widzę nie tylko mnie. Miałam mieć płatność ok. 3 tysiące EURO w dniu 15 marca 2021, a dzisiaj próbowałam się skontaktować z Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. i lipa. Telefonu nie odbierają, na e-maila nie reagują, a z Trans.eu zniknęli. Wysłałam Wezwanie do zapłaty przedsądowe i pozew do Sądu będę składać, bo w firmy windykacyjne nie wierzę od dawna... po przykrych doświadczeniach. Pozwolę sobie jutro do Was zadzwonić i pogadać....

Jan
@Spółka

dzien dobry zaplacili ci???nam nezaplacili 2450e

dawid

Firma unika płatności, na szczęście z pomocą prawną odzyskałem pieniądze. Polecam i zostawiam do nich nr 789224341.

Transeuropa

Udało mi się odzyskać kasę po długiej walce. Pomogła firma, zostawiam numer do nich... 731-504-996

Gosia

W sprawie nieopłaconych faktur zapraszam do kontaktu : 572 685 232

równouprawnienie
@Gosia

baby do garów, a nie do windykacji

ciekawski

To Gosia czy Ewa bo różnie się ogłaszacie ze swoją pseudowindykacją. Co wy kobitki wiecie o windykacji...

Spółka

Firma unika, kontaktu, nie płaci uwaga na nich!! Zgłoszeniu w dniu dzisiejszym na giełdę dłużników i do prokuratu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. - Wodzin-Okupniki

• Jak się pracuje w Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.
  • Zielona 9
    95-080 Wodzin-Okupniki

Bajmix Trans Bogdan Niepsuj sp.j.