counter
Zwykly Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Klient

Witam. Jaka panuje atmosfera w firmie na produkcji? I jak wyglądają zmiany 3. 2 czy 4 brygadowka? I jak wychodzi się finansowo? Pytam bo zamierzam aplikować na produkcję z góry dziękuję za odpowiedź.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Grzybmar.Matuszewscy sp.j.?

Człowiek Nowy wpis

Opinie trafne. Dodam że właściciele za nic mają człowieka. Wszystkich Świętych w trasie - Oni z rodziną .Boże Narodzenie w trasie - Oni z rodziną. Wielkanoc i Sylwester w trasie - Oni z rodziną. W oczach mają tylko funty a Ty na nich rób . W niedzielę za to pierwsza ławka w kościele . Nie polecam, chyba że jesteś desperatem .

Były Nowy wpis

Uciekać jak najdalej . Płacą grosze jak na taką pracę . Wszystkie święta , weekendy , ciągle nocki . Za te pieniądze co dają , lepszą pracę znajdzie się z wolnymi weekendami i świętami. Poza tym nie szanują kierowców. Są wybrańcy którzy mają wolne święta . (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kierowca

Nie polecam. Jazda 99 % Anglia. Wypłaty uzależnione od ilości kursów tak między 5500 a 6500 czasami jeszcze mniej. Jazda głównie nocą . Podwójna obsada. Generalnie trafi się jeden weekend w miesiacu wolny. Po kilka miejsc rozładunku , głównie giełdy . Przeprawy w Callias (pociąg ). Spedytor bez języka . Nic nie załatwi , martw się sam. Jeśli chcesz jeździć na legalu, szukaj innej pracy. Nie polecam .

Czy macie jakieś nowe info odnośnie pracy? Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Grzybmar.Matuszewscy sp.j. w miejscowości Wielichowo!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzybmar.Matuszewscy sp.j. - Wielichowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad