Opinie o MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce w Białystok

Serge Nowy wpis

Przełożonym zależy na ilości zleceń tak samo jako edukatorom. Dla większości z nas jest to stałe źródło utrzymania. Jednocześnie praca dobrze łączy się z dodatkową aktywnością zawodową. A firma jest rzetelna, jak mało która na prywatnym rynku.

Zbyszek

Pracuje się dobrze, atmosfera jest ok., jednak jeśli ktoś myśli, że jest to praca wystarczająca, żeby się utrzymać to się myli. Jest to praca dodatkowa (poza dużymi aglomeracjami), nie we wszystkie dni tygodnia, poza tym w wakacje prawie nie ma zleceń, a w grudniu i styczniu jest ich bardzo mało, także trzeba mieć jeszcze jakieś inne zajęcie przynoszące dochody, bo pracuje się 8 miesięcy w roku i nie zawsze pełny tydzień.

Natalia
@Zbyszek

A możesz powiedzieć co wpływa na to, że w wakacje prawie nie ma zleceń? Mniej więcej ile dni w tygodniu pracujesz i ile można w takim razie tygodniowo zarobić?

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Klientami sa glownie placowki oswiatowe (szkoly, przedszkola)

Jolanta Nowy wpis

Czy są przy tych ośmiu "pracujących" miesiącach te, w których zbierze się więcej godzin? Ewentualnie które by to były? Jest też szansa na bardziej szczegółowy opis specyfiki pracy? Zawsze pewnie z punktu widzenia pracownika będzie to nieco inaczej wyglądało niż w opisie z ogłoszenia.

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w tej firmie juz troche czasu i jestem bardzo zadowolony

Honorata

Z tego, co widzę to jest tylko jedno pytanie o to jak się tu pracuje. No i bez odpowiedzi. Akurat szukam pracy, dlatego jest to dla mnie istotne by wiedzieć jak wygląda atmosfera i zarobki?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Mobilnego Kina Sferycznego – Edukator?
czesc

Pracował ktoś w tej firmie jako pracownik mobilny planetarium (z pokazami filmowymi 3D)? Chodzi mi o to czy firma jest uczciwa, czy wypłaca wynagrodzenie za przeprowadzone pokazy itd. czy lepiej omijać łukiem tę firmę?

mag
@czesc

cześć czy miałeś rozmowę lub tam pracujsz ? proszę o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce - Białystok

• Jak się pracuje w MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce?

MB Sferinis Kinas Spółka Mała Oddział w Polsce
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 10A lok. 107
    15-111 Białystok