Klub Sportowy Alfa-Vector

Adres: Rokietnicka 21, 62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: 7781134784 REGON: 630524304 KRS: 0000104460

Klub Sportowy Alfa-Vector

Opinie o Klub Sportowy Alfa-Vector

Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i praca. Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Klub Sportowy Alfa-Vector w miejscowości Tarnowo Podgórne.

Zostaw opinię o Klub Sportowy Alfa-Vector - Tarnowo Podgórne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Sportowy Alfa-Vector