Opinie o Automil Kamil Zaremba w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automil Kamil Zaremba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Automil Kamil Zaremba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automil Kamil Zaremba w Białystok

gronk Nowy wpis

Witam, niestety moja opinia jako klienta jest mocno negatywna. Miałem tej opinii nie wystawiać, z uwagi na dłuższą współpracę, ale odkryłem coś, czego nie zauważyłem i się zagotowałem. Zacznę od tego, że na początku działalności pan Kamil wydawał się bardzo sensownym , młodym mechanikiem , z dużym potencjałem. Do tego stopnia , że parę lat temu powierzałem auto do napraw, nawet naprawy głównej silnika i Pan Kamil spisał się wyśmienicie. Ale wtedy pracował jeszcze z Panem Piotrem. Obecnie jakość usług się mocno pogorszyła, jak również kontakt, nad czym bardzo ubolewam, szczególnie, że byłem klientem od początku pana kariery na Wiewiórczej. Warsztat Pana Kamila wymieniał mi 13 stycznia sprężyny w Peugeocie. Jakość fatalna.... niewłaściwie poskładano podszybie, odstaje i lata... , nie dano też oryginalnej gumy pod sprężynę.... niby jej nie było. Na szczęście przypomniałem, że zrobiłem zdjęcia zawieszenia przed naprawą, zupełnie przypadkowo, szukając sprężyn do zakupu. Tam na zdjęciach one ewidentnie występują... Na uwagi i spostrzeżenia Pan Kamil zareagował tak, że ostatecznie nie będzie sobie psuł opinii i miał zadzwonić w celu usunięcia niedoróbek... Na telefon czekam do dziś.. (29 maja 2023). Ale napisałem to wszystko dlatego - ku przestrodze dla innych posiadaczy aut, żeby dokonywali właściwych decyzji kierując się do warsztatów. Jak się okazuje , nie ma nic stałego i jakość tutaj jest zdecydowanie zła. Odkryłem niedawno, przy samodzielnej wymianie kół na letnie uciętą wtyczkę do wiązki czujnika zużycia okładzin hamulcowych. To mnie ostro zagotowało. Ktoś powie, taki drobiazg, ale dla mnie ważny. Te wtyczki zamawiałem i wymieniałem za ciężkie pieniądze , ponieważ właśnie były poucinane przez takich pseudo fachowców. Teraz mam znów uciętą, bo ciężko było panom odkręcić przy wyjmowaniu amortyzatora i to tak chamsko, ze przy samej wtyczce i nie da się połączyć. Koszt takiej wtyczki to prawie 500 zł i są niedostępne. NIE POLECAM ... żałuję , że tak muszę opiniować, z ciężkim sercem.

Sylwester 2021-----2022 Nowy wpis

Omijam szerokim łukiem napewno w nowym 2022 roku tam nie zajadę takie tam postanowienie noworoczne

Jarpen

Słabe zarobki dużo godzin pomieszczenia bez klimy słabe warunki czystości dojazd drugi koniec miasta. Nie polecam...

Normalny
@Jarpen

Jestem w bardzo cieszkiej sytulacji i potrrzebuje troche pieniążków zrobić nie jestem jakim tam fachowcem ale znam sie sie troche na pracy. Mógł by ktoś coś polecić? Uwielbiam elektryke ale nie mam nawet papieru na 1kv

Nigdy w życiu Nowy wpis
@Jarpen

Sama prawda a zimą co marznac nigdy bym nie poszedł tam w zyciu

pedro

kto tam odbiera telefony w tej firmie ?????? ?????? to jakaś gimnazjalistka co to ma byc wogóle dzien dobry dowidzenia dziekuje przepraszam naucz sie takich słów dziecko

gbur totalny Nowy wpis
@pedro

dokładnie totalne gburstwo nie dziwota ze robi na takim (usunięte przez administratora) z miasta juz dawno takie partaczejra pogonione zostali

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Automil Kamil Zaremba? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Gimbus na telefonie

Nie warto a ta sekretarka odbierająca telefony to skąd ona się tam wzięła typowe dziecko pokolenia Neostrady i szybkiego internetu

Goral

Omijam szerokim łukiem ani nie pójdę tam na rozmowę a już napewno nic nie dałbym do robienia takie jest moje zdanie myślę E każdy kumaty wie co to znaczy

waldek

ciekawe jak tam z praca jest bo dla klientów to psuja samochody z tego co słyszałem

Potwierdzam
@waldek

Potem się nie przyznają umywają raczki bardzo nieeleganckie zachowanie

Zgadzam się
@Potwierdzam

O to to to umywają rączki którymi coś spiepszyli

Michałki słodkie smaczne
@Zgadzam się

Zepsucie to zepsucie ale jakość usługi na jakim poziomie jakie podejście do klienta jakie dasanie się zero pokory sekretarka tragedia że takie warsztaty jeszcze mają rację bytu myślałem że większość takich popadało ze względu na jakość świadczonych usług oraz podejścia do klienta jednak jak widać są takie które pomimo upływu lat dalej funkcjonuja

Arecki
@waldek

Komuna rok 2021 takie jest moje zdanie uczciwie rzecz ujmując

tomeczek

kiedys zglosiłem sie tam do roboty ale jak odebrala ta nieprzyjemna sekretarka to odechcialo mi sie tam nawet isc pracowac ze tak to okresle troche kultury proponowalbym

Sierzput

Pensja niezadowalająca w zwykłej pracy więcej dostałem. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Automil Kamil Zaremba - Białystok

• Jak się pracuje w Automil Kamil Zaremba?

Zobacz opinie na temat firmy Automil Kamil Zaremba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Automil Kamil Zaremba
  • Wiewiórcza 66