Opinie o Łukasz Mazurek Luktrans w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Mazurek Luktrans. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łukasz Mazurek Luktrans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Mazurek Luktrans w Poznań

Jakub Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą. To co słyszałem przez telefon a to co okazało się finalnie na rozmowie to zupełnie dwie inne rzeczy. Kiedy już dogadaliśmy się i przystałem na niektóre warunki Pan Łukasz zapewnił mnie, że prześle drogą elektroniczną skierowanie na badania medycyny pracy. Od zapewnienia minął jeden dzień- cisza. Drugi dzień- cisza. W trzecim dniu zadzwoniłem do Pana Łukasza i zapewnił mnie, że dziś szanowna małżonka podeśle skierowanie aby móc zacząć już od poniedziałku/ wtorku bo na te dni będzie miał wyjazd. Czwarty dzień cisza. W piąty dzień- rano zadzwoniłem do szanownej małżonki powiedziała, że zaraz podeśle skierowanie. Nic nie dostałem więc postanowiłem wieczorem, że zadzwonię. Pytam szanownej małżonki co się dzieje i o co tu chodzi na to ku jej zdziwieniu odpowiada- A mąż nie dzwonił? Nie dzwonił- odpowiadam. Na to szanowna małżonka odpowiada, że praca która miała być dla mnie będzie dostępna dopiero od marca (a był początek stycznia). Zapytałem w takim bądź razie po co zapraszaliście mnie na rozmowę, robiliście ksero moich dokumentów i zapewnialiście mnie, że po badaniach od razu zaczynamy? Przez tydzień czasu gdybym sam nie zadzwonił to nie miałbym żadnej informacji zwrotnej. Pierwszy raz sfrustrowała mnie bezmyślność i kompletny brak jakichkolwiek kompetencji ludzi którzy zarządzają firmą. Zawodowo jestem aktywny już od ponad 5/6 lat i nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Jechałem na rozmowę około 400km w dwie strony po to żeby za tydzień usłyszeć od Pani pseudo zarządającej, że praca jest jednak od Marca. Całe szczęście, że nie zrobiłem badań za swoje pieniądze bo zapewne już bym ich nie odzyskał. Strata czasu i pieniędzy. Brak poszanowania dla drugiego człowieka. Nie polecam współpracy z tą firmą, zero szacunku i zdrowego podejścia do drugiego człowieka. O rozumie już nie wspomnę. Nie wspomnę już o tym, że warunki przedstawione telefonicznie zupełnie odbiegały od tego co usłyszałem w biurze. A to po to żeby zachęcić potencjalnego pracownika żeby przyjechał na rozmowę w biurze. Nie polecam nikomu zdrowych zmysłach.

Pracownik PILOT Nowy wpis

Polecam firmę LUKTRANS Poznań, pisze jako Pilot BF3, robota poukładana , bez stresu i nie potrzebnych nerwów, chcąc zarobić pieniądze nie trzeba harować i spać po 2 godziny bo trzeba lecieć na drugi koniec Niemiec żeby podjąć gabaryt jak to się dzieje u konkurencji. Kierownik sam dzwoni i pyta się czy możemy podleciec a 99% wszystkich transportów wykonujemy z tym samym kierowcą Teamem. Samo to że na obecną chwilę nawet nie ma wolnych etatów świadczy o firmie bo jest chyba takie zainteresowanie Wszystkie auta jeżdżą. Jak się pojawi ogłoszenie warto uderzać do nich. Jeśli chodzi o chłopaków z LKW to chyba też wszystko OK. Szef Łukasz jest normalnym gościem któremu kasa nie odjebała. Czasami nerwowy ale nawet w takich trodnych sytuacjach stara się być normalnym. POLECAM firmę LUKTRANS Poznań

Były Kierowca hds

Zgadza się w dzień wypłaty właściciel firmy jest nie osiągalny..

________
@Były Kierowca hds

MOŻE kiedyś, nie teraz...

pracownik Nowy wpis
@Były Kierowca hds

Szczególnie, że trzeba się przypominać, że wypłata to już. I nagle ani szef ani jego żona nie są dostępni

Kierowca Nowy wpis
@pracownik

Widze ze co nie ktorych niosa troche emocje. Chlopie poprawiles sobie na lepsze to chwala ci za to.Dodam tylko jedno zdanie nikt z piszacych tutaj napewno swiety nie byl i podejrzewam ze gdyby trzeba bylo podac prawdziwe imie i nazwisko to nikt by tego juz nie zrobil. Dlatego jak czytam te opinie to jest mi was poprostu szkoda,gdyby zapytac tego chlopa o zdanie na wasz temat podejrzewam ze mialby o czym pisac.

Romuś

(usunięte przez administratora) i jeszcze pół metra mułu. Pracowałem w tej firmie przez pewien czas i zawsze był problem z wypłatami !!!!! Nie polecam ...

_____
@Romuś

nie zgadzam się

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Łukasz Mazurek Luktrans. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca międzynarodowy kat. C+E?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Aplikowaliście na stanowisko Osoba Sprzątająca w Łukasz Mazurek Luktrans i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

.... a wogóle było takie ogłoszenie dodane????

Kierowca TYRA ????

Te opinię są (usunięte przez administratora) jak ktoś nie lubi ludzi to będzie dawał złe opinie. Moja opinia jest taka: Mimo, iż jestem byłym pracownikiem chętnie polecę firmę LUKTRANS z Poznania. Niestety nie dane mi jest współpraca bo zmieniłem miejsce zamieszkania pod Rzeszowem. Zawsze można było się dogadać z szefem, p. Łukasz sprawdzał wykonana pracę i jeśli ktoś tu pisze że kasy nie otrzymał to nie dodał również że albo coś uszkodził nie informując biuro albo cos zapier...ł. Kto chce dać Negatywa to będzie wymyślał i dodawał więcej niż to naprawdę warte. Ja osobiście POLECAM LUKTRANS, fajna atmosfera. Trzeba wykonywać dobrze swoją pracę wtedy będzie OK zresztą jak wszędzie Co do kasy jeśli były jakieś opóźnienia ZAWSZE byliśmy informowani i spłacani (czasem z procentem ????) ale to było kiedyś teraz chłopacy nie narzekają wręcz kasa nawet przed czasem. WARTO rozważyć tego pracodawcę ???? fajnie spędzony czas, miła atmosfera.

Firma

Ja również polecam świetna współpraca żadnych problemów, fachowe doradztwo.

Klient

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca a nawet uważam, że się polepszyła. A te negatywne komentarze są śmiechu warte. Panowie zakończony jest pewien rozdział w życiu więc trzeba iść dalej.

Kierowca HDS

Nie polecam!!!! Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i ani razu pieniądze były wypłacone na czas !!!! Każdorazowo w dniu wypłaty był jakiś problem albo właściciel był nieosiągalny !!!! Jeżeli komuś odpowiada proszenie się o swoje ciężko zapracowane pieniądze tygodniami to to jest właściwe miejsce do pracy dla tej osoby... szukajcie dalej i omijajcie to Luktrans szerokim łukiem

Hds
@Kierowca HDS

Niestety, ale sama prawda została napisana. Nie mam w zwyczaju udzielać się na takich forach,ale wchodząc tutaj z czystej ciekawości, widzę, że cały czas jest tak samo,mimo że od mojego odejścia minęło już trochę czasu. Pozdrawiam bylych, I nigdy nie docenionych pracowników.

Kierowca

Firma jak firma, pracować trzeba wszędzie. Wypłaty na czas, auta w miarę nowe, atmosfera całkiem inna niż w "tych molochach" (indywidualne podchodzenie do pracownika), firma się rozrasta więc raczej OK. Jak na moje, warta uwagi.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Mazurek Luktrans - Poznań

• Jak się pracuje w Łukasz Mazurek Luktrans?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Mazurek Luktrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Mazurek Luktrans?

Łukasz Mazurek Luktrans
  • Anieli Tułodzieckiej 48