Opinie o Mar-Gos Marcin Goszka w Jabłonowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mar-Gos Marcin Goszka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mar-Gos Marcin Goszka o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Gos Marcin Goszka w Jabłonowo

Czy Mar-Gos Marcin Goszka zapewnia kartę multisportu?

Ja Nowy wpis

Tak Co dziennie przez pare godzin

Jestem sobą

Odpowiedz do Niku pytanie . pytanie. Będziesz miał czy pijesz hehe. Nawet piwka nie można ci wypić w dzien wolny od pracy on się czuję że jesteś jego własnością a sam chleje

Mądry w necie a śmieć w necie Nowy wpis
@Jestem sobą

Odpowie se jeśli masz jakieś aluzje do swojego szefa to zmień pracę kolego mój nick odpowiada twojej osobie

D Nowy wpis

Firma ok . Terminowi , pracowników jest sporo i praca idzie szybko. Widać staranność wykonywanej pracy. Mamy porównanie do innych i tu jesteśmy bardzo zadowoleni. Kostka jest położona pięknie ! Mamy cudowny taras . Właściciele bardzo sympatyczni ,dużo nam doradzili . Polecił mi tą firmę mój znajomy i nie zaluje bo faktycznie solidna firma. Nie wiem jak stosunki z pracownikami ,ale widziałam że dobre, potrafili pożartować, oczywiście zwrócić uwagę, ale z szacunkiem.

twoja zmora

firma to (usunięte przez administratora) najgorsza na rynku (usunięte przez administratora)pracownicy oraz sam szef pracownicy to alkocholicy potrafią (usunięte przez administratora) nawet proste linie do wyciagania przy kostce brukowej np; zawada prosty taras 90m to 5 razy zostal poprawiany i tak jest (usunięte przez administratora) sory ale ta firma to najwieksza pomylka jak mogla znalesc sien na rynku

Daria
@twoja zmora

Niemożliwe . Nam położyli idealnie. Było widać ile starań zanim była położona kostka.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mar-Gos Marcin Goszka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marzena

Tak czytając te opinie to stwierdzam że te dobre to pisali członkowie jego rodziny a te zle to jest prawda nik twoja zmora masz rację zgadzam się z tobą

Marzena

Witam , z całego serca nie polecam tej firmy

Wiesiek

Marcin Goszka to najlepszy szef, człowiek jakich mało jest na świecie, a czemu? bo to dobry człowiek, o wielkim (sam jest dużych rozmiarów) dobrodusznym sercu. Jeśli ktoś zachowuje się w stosunku do niego uczciwie, sam też jest fair do tej osoby, potrafi pomóc i chce pomagać innym. Nikogo nie zostawia bez pieniędzy jeśli ktoś potrzebuję. Potrafi odwdzięczyć się za dobrze wykonaną robotę i swoich pracowników stawia na pierwszym miejscu. Nie ma mowy o jakimkolwiek mobbingu w pracy, Szef jest człowiekiem charakternym i ma poczucie humoru. To tyle, noc dodać nic ująć. Pozdrawiam Szefa.

Zdr
@Wiesiek

Wiesiek pracujesz tam. To to widzę że cię te, sobie przypomnieć najgorsza firma jak może istnieć

Jagoda

Polecam firmę bardzo gorąco

Koń

Firma Mar-Gos to firma na której czele stoi człowiek o wielkim sercu. Szef jest sympatyczny. Firma jest godna polecenia, ponieważ zawsze wypłata na czas, dobra atmosfera i najlepszy szef który na pewno nigdy by nie poniżał swoich pracowników, a wręcz przeciwnie stara się żeby każdy pracownik był doceniany i dobrze traktowany. Opinia którą była tak bardzo źle napisana nawet nie powinna być brana pod uwagę bo widać że człowiek który ją napisał to człowiek nie mądry, który nie potrafi powiedzieć prosto w oczy tylko oczerniać, a tym bardziej za te błędy... Bardzo polecam tą firmę. Najlepsza firma ever....

Zbyszek

Po rażących błędach ortograficznych i stylistycznych można ustalić poziom intelektualny ludzi (lub też jednego człowieka) którzy wypisują takie nieprawdziwe, zakłamane i obrażające firmę Mar-Gos hasła. Jak najbardziej polecam firmę innym osobom zarówno pod względem otrzymania w niej zatrudnienia jak i wykonywania przez nią prac

Łukasz

O firmie Mar-gos można wyrażać się wyłącznie w samych superlatywach, Szef jest uczciwym człowiekiem który podchodzi do pracownika z sercem na dłoni. Nigdy niema problemu z wypłata pieniędzy na czas, pan Marcin traktuje swoich pracowników jak członków rodziny i bardzo się stara żeby firma funkcjonowała dobrze pomimo zmiennej sytuacji na rynku pracy. Poniższe opinie są tylko próbą "podłamana" i tak już nieskazitelnej opinii o tej firmie przez byłego pracownika który bezpodstawnymi zarzutami oraz pomówieniami chce osiągnąć co? No właśnie nic tylko ewentualnie zamęt wokół własnej osoby oraz próbę (nieudaną) zwrócenia na siebie uwagi. Polecam gorąco firmę Mar-Gos

Adammmm

Jak można być takim człowiekiem ..Który nie umie nawet w oczy spojrzeć tylko wypisywać takie nie prawdziwe z palca wyciogniete nie prawdziwe słowa. .Ale na takich też jest sposób ..Policja i nie tylko już się zajęła tym kimś !!!!

Mesi

Nie polecam nikomu tej firmy pod względem wykonania pracy i tagze pracowania w niej ,jako inwestor to byłem świadkiem że uderzył swojego pracownika ludzie którzy u niego robią boją się jego wyzywa ich od różnych skaczą jak pieski przy nim. A jak rozmawiałem z nimi jak szefa ich nie było tonarzekali. Na niego nie szanuje ich są na niego jak popychadła płaci im grosze za taką ciężką pracę zarabiają na godzinę 13 zł netto i z tego jeszcze odciąga im ZUS to tak naprawdę zarabiają po 11 zł z 10 godzin ciężkiej pracy jeszcze odciąga im. Czas na przerwę za którą nie płaci i to jest pracodawca. Poprostu powiem tak (usunięte przez administratora) się na czymś zna ten ich szef tylko w gadce modry. I we wlosnych wizjach jeszcze jedno od znajomych wiem jak u nich robił to chciał wywiecznik od kominka podłączyć pod rore drenarzawa powiem że że śmiechu nie mogłem i to jest szef margosu śmiechu warte niech. Się schowie albo Boraki sądzi na polu do tego się nadaje

Szpak.
@Mesi

A ty najpierw naucz się pisać (usunięte przez administratora)złamany bo sprawa jest zgloszona na policję. I naucz się pisać buraki to ty możesz sądzić (usunięte przez administratora)

Adammmm
@Mesi

Za te fałszywe pomówienia sprawa trafiła na policję ...Człowieku nie wiesz co ty mówisz ..I już nie długo za to odpowiesz !!!!

@twoja zmora to poważne oskarżenia.. masz na to dowody ?

Zelus
@ja

(usunięte przez administratora) krętacze matacze. Nie polecam tej firmy najgorsza jaka może byc

Zmoea
@ja

Mam dowody a co myślałeś że nie??? Zdjęcia filmiki co chcesz

@Zelus

No tak szkalowac kogos na internecie to wszyscy cwani.

Szpak.
@Zmoea

Taki bystry jestes a ty to alfa i omega. Też napewno nie umiesz a kogos opisujesz.

Tak mam

@ja

Mam i to dużo dowodów i nawet filmiki

Masi

Nie polecam tej firmy. Mobink i nic więcej ze strony szefa kłamcą (usunięte przez administratora) Ludzi na dodatkowe koszty za pracę

Zelus

Masakra nie polecam nigdy w życiu

twoja zmora

no tak jak lubisz byc (usunięte przez administratora)to pracujesz albo nie po prostu wiechal ci na ambicje ze jestes nic nie wart

@ken od samego początku czyli od kiedy?

Ken

Ja pracuję w tej firmie od samego początku i nic złego nie powiem. Dobra atmosfera, wypłata na czas bez opóznień. Ja polecam.

Byly

Powiem tak nie polecam tej firmy

kiedyś
@Byly

a skąd to wiesz pracowałeś bo chciałem zadzwonić bo słyszałem dobre opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Gos Marcin Goszka - Jabłonowo

• Jak się pracuje w Mar-Gos Marcin Goszka?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Gos Marcin Goszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Gos Marcin Goszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mar-Gos Marcin Goszka
  • 56 lok. 1