Opinie o Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski w Luboń

counter
2 3 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski?

Centrum Serwisowe Tarnów Nowy wpis

Dzień dobry, postanowiłem podzielić się opinią o firmie Grupa Piotrowski Sławomir Piotrowski aby przestrzec innych, potencjalnych klientów przed podjęciem współpracy z tym Panem. Nie zapłacił mi za wysłane w lutym i marcu podzespoły do kotłów na kwotę 1010zł. Nie odbiera telefonu, nie płaci, czuje się (usunięte przez administratora) przez tę firmę. Co ciekawe na początku kiedy zamawiał wcześniej zawsze płacił więc albo popadł w długi i nie ma odwagi tego przyznać albo zwyczajnie zamawia a gdy zdobędzie zaufanie nie płaci za towar. Panie Piotrowski tak się nie robi. Jeżeli jest Pan osobą uczciwą proszę o spłatę zobowiązania względem firmy Centrum Serwisowe Tarnów za części które Panu wysłaliśmy abym mógł jak najszybciej odzyskać o Panu dobrą opinię i usunąć po wpłacie wówczas nieaktualny już komentarz.

Tomysl Nowy wpis

W dniu 25.05.2020r wziął ten Pan 600zl i Do dzisiejszego nie odzyskałam pieniędzy po zakończeniu współpracy.

Lulla

Pozdrowienia od serwisu Trochanowskiego. Pracowaliście razem.... Milo Pana Piotrowskiego zapomina (celowe określenie). Luboń Grzybowa 25. Proszę obejrzeć siedzibę Pan prezesa zarządu...Google Maps

Sławomir Piotrowski Nowy wpis
@Lulla

Panie Trochanowski z całym szacunkiem dla Pana nie ładnie bawić się z konkurencją na komentarze wiem że ma Pan ogromne kompleksy na tym punkcie ale proponował by się zająć pracą a nie wykorzystywaniem swoich pracowników rozumie Pan przecież że stałem się Pana konkurencją ze względów mobbingowych i na Pana szczęście nic z tym nie zrobiłem pozdrawiam Sławomir Piotrowski

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alan

Czy wiecie czy może teraz będą jakieś rekrutacje?

Olek

Zna się ale kasuje sporo.

Jaga

Jaką wiedzę ma mieć serwistant do konsultacji telefonicznych? I czy jest wstępne przeszkolenie z obsługi klienta przez telefon?

Serek

podczas rozmowy telefonicznej zostałem zapytany co się dzieje i już na tym etapie serwisant wiedział co jest nie sprawne. przyjechał jeszcze tego samego dnia późno wieczorem i naprawił. Serdecznie polecam tą firmę.

TakNie2
Auto
@Serek

Autoreklama

Lala Szefri

Piotrowski Grupa, dawniej Complex Serwis z Lubonia k. Poznania. Grupa to jedna osoba. Jak wziął zaliczkę 250 złotych, to tyle go już widziałem. Radzę sprawdzić opinie o firmie. Niezbyt pochlebne. 513 783 623

Tak9Nie
Grześk

,,Grupa Piotrowski,, nikogo nie zatrudnia. Chyba że licząc Pana Właściciela.

Tak9Nie
Nick

Obecnie Piotrowski Grupa. Rzekoma siedziba Poznań Głogowska 65. Kto korzystał z usług ten się domyśli dlaczego nastąpiła zmiana nazwy. Patrz ,,opinie Complex serwis Luboń,, Pozdrawiamy

Tak7Nie

Co dla ciebie oznacza praca w firmie Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski w mieście Luboń? Wypowiedz się na temat tej firmy i napisz, czy warto robić w niej karierę. Twoja opinia może wiele zmienić.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Complex Serwis Systemy Grzewcze Sławomir Piotrowski - Luboń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad