Opinie o Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki w Siemiatycze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki w Siemiatycze

Klient Nowy wpis

Bardzo dobry od kilku osób słyszałem pozytywne opinie na jego temat nic sobię nie liczy za ważne porady gdzie inni biorą po 50 100 za poradę typu poświęcę ci w 2min i powiem to co oczywiste

Arkadiusz Nowy wpis

Człowiek podejmuje się rozprawy sądowej twierdząc że zajmuję się od lat tego typu spawami- po pierwszym przyjedźcie starciłem czas i paliwo na dużą sumę że względu na odległość (okazało się ze mój przyjazd nie był w ogóle konieczny). człowiek nie zna się na niczym wszystko czyta z książek i internetu, kazał mi się odwołać od wyroku sądu 7 miesięcy czekałem na wyrok po przyjedzie do sądu potrwało to 5 minut kazał mi nagle bez żadnego wcześniejszego poinformowania minutę przed rozprawą powiedzieć że jednak się nie sprzeciwiam kare dostałem taką samą jaką miałem dostać 7 miesiecy temu nic mi jego pomoc nie dała zapłaciłem mu za wszystko odrazu i bardzo żałuję zapłaciłem mu za kilka regułek z internetu i 5 minut w sądzie skandal..po całej rozprawie zagwarantował że wyśle list sądu o skrócenie albo zrobi cokolwiek żeby ten wyrok już 7 miesięcy był odbębniony bo czekałem na nic tak naprawdę szkoda mi czasu pieniędzy na takiego człowieka. po wszystkim odrzucał moje połączenia i nie odpisywał jak zadzwoniłem z innego numeru momentalnie odebrał karygodny człowiek szkoda słów naprawdę idźcie wszędzie tylko nie tam bo stracicie czas, pieniądze a narobi wam tylko niepotrzebnej nadzieji.

Antoni

Moja opinia dotycząca kancelarii Adwokackiej Łukasza Sawickiego jest negatywna: Adwokat Sawicki jako pełnomocnik profesjonalista w procesach w których reprezentował mnie jako jednego z powodów wykazał się brakiem minimum należytej staranności, Czynności procesowe po podjęciu których nie podjął jako pełnomocnik spowodowały negatywne skutki przy rozpoznawaniu spraw przez Sądy w tym odwoławczy a szerzej doprowadziły do przegrania spraw. Jako pełnomocnik wykazał się brakiem szacunku, arogancjo zakłamaniem, mimo zapewnień nie składał stosownych dokumentów w sądach co miało negatywne skutki w końcowych wydanych postanowieniach, Nigdy nikomu nie polecę świadczenia usług przez tego prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki - Siemiatycze

Kancelaria Adwokacka Łukasz Sawicki