Nadax-Automation

4.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Nadax-Automation

LW Nowy wpis
Inne

Myślicie, że monter i elektryk zarobią za granicą podobnie? Mój partner ma kompetencje z tego drugiego stanowiska a zauważyłam, że właśnie niedawno jeden Pan pytał o to w kontekście montera. Warunków tam na miejscu tez w sumie nie znam to nie wiem czy partnerowi mogłabym obecnie polecić?

Monter Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie ile zarabia monter w Niemczech?

1
SV Nowy wpis
Inne

To ogłoszenie dla Kierownika Projektu, które teraz wisi na LinkedIn skoro ma oznaczenie „Wrocław” będzie tylko Polski się tyczyło? Ciekawi mnie to w kontekście tamtego zapytania o prace za granica, zauważyłam ze na forum o nią pytają. Fakt faktem kandyduje ktoś teraz? widzę ze z 15 osób się zgłosiło przez tamten portal, liczę na feedback z rozmowy. jak są prowadzone w przypadku takiego stanowiska? ile to etapów?

On Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracuje przez tą firmę za granicą? jakie wrażenia? @Pracodawca

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nadax-Automation kandydat na stanowisko Project Manager w branży Automotive ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Administrator

Firma Nadax-Automation szukała pracownika na Project Manager. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Ja
Kandydat

Bardzo dziwna i nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Pytania nie na miejscu i niezgodnie z prawem.

LJ
Kandydat
 Pytanie
@Ja

Cześć, czy chodzi może o kierownika projektu? Jest teraz oferta na linku i właśnie widzę, że już z 8 osób się zgłosiło. Mimo wszystko o jakie pytania chodzi i co dalej z tą rozmową mimo wszystko? Jaki wynik? Od razu po mniej więcej wiesz co dalej czy czekasz?

Sergey
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Praca tylko poza Polska? Jak to wygląda, jak często wyprowadzają się do domu?

5
Teresa
Kandydat
@Sergey

Tez jestem ciekawa czy tylko poza PL, było niby napisane, że firma działa na naszym rynku oraz zagranicznym. Nie można sobie na początku wybrać? ja to bym wolała, żeby chłopak przez pierwszy rok na delegacje nie jeździł. Czy Pracodawca daje elastyczna formę zatrudnienia?

Marzena
Kandydat

Witam, w ogłoszeniu dla elektryka przemysłowego w wymaganiach znalazły się uprawnienia SEP, samodzielność oraz doświadczenie. Czy mimo wszystko firma oferuje jakieś kursy doszkalające? I czy są sezony, w których możliwe jest przyjmowanie osób bez doświadczenia na przyuczenie?

Marian
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Czy firma aktualnie poszukuje doświadczonych mechaników do pracy ? Ewentualnie jakiś adres mailowy na który mógłbym wysłać swoje CV ? Pozdrawiam.

Pracodawca

@Marian

Witam. Przepraszamy za tak późną odpowiedź ale wcześniej nie korzystaliśmy z tego portalu. Oczywiście poszukujemy. aplikacje można składać poprzez nasze ogłoszenia o pracę. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Nadax-Automation - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Nadax-Automation?

    Zobacz opinie na temat firmy Nadax-Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Nadax-Automation
Przejdź do nowych opinii