Opinie o Auto Handel Martyna Florczuk w Ciechanowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Martyna Florczuk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto Handel Martyna Florczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Martyna Florczuk w Ciechanowiec

dzień dobry, czy Pani jest też Pracodawcą może? Pracowałem w jednym komisie wcześniej i jak na razie sobie patrzyłem po tych okolicznych. spodziewałem się raczej opinii od osób ewentualnie zatrudnionych... Są tu teraz takie? nie mam pojęcia jak to z klientami ostatnie wyszło, bo komentarze są rozbieżne ale ile osób potrzeba teraz do ogarniania tych aut? Była w ogóle gdzieś jakaś oferta zatrudnienia wystawiana?

Kupiec

(usunięte przez administratora)!!! Nie kupujcie u tego handlarza bez sprawdzania u mechanika auta

Aleksandra
@Kupiec

A czemu tak uważasz? Co takiego jest nie tak z autem?

@Aleksandra

Auto na drugi dzień nie odpala się, mechanik twierdzi że auto prawdopodobnie po powodzie, niestety nawet do naprawy nie nadaje się, auto było kupione dla syna ( jest chory na cukrzycę i chcieliśmy chociaż jakoś podsłodić życie na urodziny 18) Jest mi bardzo przykro że te ludzi nawet nie chcą iść na kontakt i zwrócić kasę, bo nawet nie byłam poinformowana że te auto w takim złym stanie....(((

Katarzyna Nowy wpis
@Kupiec

To w ogóle możliwe, żeby tak z dnia na dzień nagle się popsuło? Czyli będąc u nich wszystko śmigało jak należy? Bo to dość pechowo wygląda w takim razie. Żadna rękojmia w razie czego nie przysługuje?

Kupiec Nowy wpis
@Katarzyna

Niestety, w umowie wpisane że nie przysługuje żadnej rękojmi ((( mam pecha, powiem że nie kupowaliśmy nowego samochodu, rozumiałam, ale niestety już naprawa kosztowała prawie 4000zł i to jeszcze nie wszystko( śmiesznie że nawet zamiast płynu chłodzącego była zwykła woda), kolejne wydatki czekają na elektrykę (((

Stefan Nowy wpis
@Kupiec

Taki zapis w umowie jest niezgodny z prawami konsumenta. Oczywiście rękojmia przysługuje, gdyż zawarła Pani umowę z przedsiebiorcą który odpowiada za wszelkie wady ukryte pojazdu. Na drodze przedsiębiorca konsument rękojmia przysługuje zawsze

Martyna

Nie polecam sprzedających, nic nie wiedzą o stanie aut, u mnie wyszły poważne wady ukryte a Sprzedający nie reagują. Już 3 tysiące w naprawy odrazu po zakupie.

@Martyna

Jakie wady tak właściwie wyszły, skoro już 3 tysiące trzeba było dołożyć? Coś z silnikiem? Jaki przebieg ma auto?

Marzena
@Martyna

U mnie wyszło 4 tysiące za naprawe po przejechaniu 400kil. Sprzedający zbywa i nie zapłaci . Nie polecam takiej firmy

@Marzena

4 aż? To co trzeba było w nim naprawiać tak właściwie. Coś z silnikiem?

Marzena
@Katarzyna

Tak silnik i nie wiadomo jeszcze czy na tym się skończy.

Zofia
@Marzena

O matko, to zaraz pewnie za naprawy wyjdzie drugie tyle co za auto, no nie? A może warto gdzieś dalej go sprzedać?

@Martyna

Poproszę o kontakt pod adresem corsarz89@gmail.com - oni nie są bezkarni w obliczu takiej usterki. Pozdrawiam

Poproszę o kontakt na corsarz89@gmail.com

Stefan

Kupujących chroni rękojmia na wady ukryte

Bożena

Polecam. To co ludzie piszą proszę w To nie wierzyć. Już mam kilka aut od Pani Martyny i nic się nie dzieje. To są ludzie z którymi da się dogadać.

@Bożena

Dogadać w sensie co do ceny na przykład? ;) A jakie modele konkretnie od nich braliście?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Handel Martyna Florczuk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krzysiek

Ze swojej strony nie polecam. Trzeba się trzy razy zastanowić.

@Krzysiek

No wiesz mój drogi zastanowić to się zawsze trzeba po kilka razy co by błędów życiowych nie robić. Ale w końcu coś u nich wziąłeś i jesteś niezadowolony czy jak? Ktoś jeszcze się jednak mimo wszystko rozczarował? :(

Kamil

Polecam. Kupiłem już kilka aut. Ze sprzedającym idzie się dogadać.

Michalina

Polecam z całego serca.

Małgorzata

Polecam. Uczciwy. A opisy zgadzają się z stanem samochodu.

Mariusz

Nie polecam kupować aut u tych ludzi. (usunięte przez administratora) w ogłoszeniach, samochód okazał się z wieloma wadami ukrytymi a sprzedawca ma to gdzieś.

Stefek

Auto okazało się mieć wady

Zonk

Auto bardzo ciężko pali na rozgrzanym silniku. Na dzień dzisiejszy nie kupił bym już tego auta

Maciek

Również nie polecam. U mnie wady ukryte wyszły również Klimatyzacja nie sprawna Stuki w silniku Termostat uszkodzony Opis ogłoszenia "auto bez wkładu finansowego"

Kupiec

Nie polecam, (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu wszystko ładnie cacy, Pan oferuje przywiezienie samochodu pod dom ponieważ boi się, że nie do jedziemy im do celu. Samochód kupiony nawet 100km nie przejechał a już wychodzą kwiatki min: uszczelka pod głowicą i wiele innych. Odradzam każdemu zakupy u tego Pana.

Kupujący

NIE KUPUJCIE OD TYCH LUDZI. TO (usunięte przez administratora) W ogłoszeniach piszą o bardzo dobrym stanie samochodów, a mają bardzo dużo usterek. On cię będzie kłamał prosto w oczy. Nigdy nie powie ci prawdy.

Kupiec

Oszukance, wszystko pięknie jak się kupuje samochód później obiecanki cacanki, zero rzetelności, nie słowni, absolutnie nie polecam sprzedawcę Żona mówi co innego Mąż co innego. Odradzam!

Przeczytajcie!

Od razu z grubej rury napisze, że nie polecam. Koleś sprzedał samochód z wadami o których nie poinformował i z chęcią sam zaproponował, że lawetą przywiezie, bo ubezpieczenia nie ma. Owszem nie miał, ale za to ma taką usterkę że może z naprawa w 2 tys się zmieszczę, bo wymiana uszczelki pod głowica kosztuje a jeśli się nie sprawdzi to cały silnik do wymiany. I jeszcze bezczelnie głos podnosi i wmawia, że to 150 zł kosztuje. Porażka. Niby miły a (usunięte przez administratora) jak ich mało. Uważajcie co bierzecie u tego Pana ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Martyna Florczuk - Ciechanowiec

• Jak się pracuje w Auto Handel Martyna Florczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Martyna Florczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Martyna Florczuk?

Auto Handel Martyna Florczuk
  • Uszyńska 37