Opinie o Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida w Białystok

Nikola Nowy wpis

Serdecznie witam, podobnie jak poprzednik chciałam spytać o możliwość zatrudnienia, jednak daleko mi do wykształcenia lekarskiego, jestem za to rejestratorką medyczną. Jedno pytanie, czy jest jakiś limit wiekowy dla osób, które zatrudnia?

Hej, jakiś czas temu przeprowadziłam się do Białegostoku. Z zawodu jestem psychoterapeutkę i poszukuję nowego miejsca pracy. Orientujecie się, czy właściciel tej firmy zatrudnia kogoś do współpracy? Jeśli jest szansa, aby się tu przyjąć, to na jakich warunkach? :)) Umowa o pracę wchodzi w grę czy B2B? Jak zarobki? Poda ktoś widełki? :)))

Karol Nowy wpis

Ty chyba sobie żartujesz ten człowiek to kompletna porażka on nie dość że nie pomaga pacjentom tylko ich gorzej dołuje to nawet psychiatrę potrafi (usunięte przez administratora) w Białymstoku trzymaj się od niego z daleka dla własnego dobra

Prawda o J.B Nowy wpis

Jako Doktor kompletna zenada jak Psychiatra może powiedzieć do pacjeta (usunięte przez administratora) Terapia szokowa w wykonaniu pana Doktora?? Tylko jak to może pomuc chorej osobie Pań doktor z racji swego nie zbyt (usunięte przez administratora)mści się na innych ludziach bez jakiego kolwiek powodu niszczenie innych ludzi sprawia mu przyjemność sam powinien udać się do specjalisty bo wymaga opieki i pomocy!

Czy Pan doktor prowadzi rejestrację telefoniczną i zatrudni osobę do pracy? Doświadczenie na podobnym stanowisku da duże szanse? W jakich godzinach odbywa się praca na rejestracji?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Mama

Zalecam omijanie "gabinetu" tego pana. Brak podstawowych kompetencji do wykonywania zawodu. Nawet nie ukrywa, że zależy mu jedynie na pieniądzach. Umówiłam się na wizytę z córką - 1 godzina 200 zł. Przez prawie dwie godziny bawił się komputerem, nie mogąc się zalogować do systemu. Prowadził ze mną pseudo kurtuazyjną rozmowę, zabawiając mnie sztucznymi tematami. Na koniec (nie rozmawiając ani razu z córką, zażądał 400 zł., tłumacząc, że byłam u niego dwie godziny, a więc należy się podwójna opłata. Skandal. Nie powinien wykonywać tego zawodu.

Henio

Odradzam nie pomagaja nic

Sama prawda

Potwierdzam ale amalteja wcale nie lepsza pieniadze w bloto wyrzucilem. Dopiero dobry psychiatra w warszawie mi pomogl.

Lekarz nie jest absolutnie godny polecenia. Kontakt z nim jest wręcz niemożliwy po pierwszych wizytach (drogich wizytach – 200 zł), nie odbiera telefonów, lekceważy niepokojące objawy związane z zażywaniem przepisanych na wstępnej wizycie leków psychotropowych, w żaden sposób nie jest w stanie pomóc pacjentowi, bo prośby o spotkanie są z wielkim wyrzutem ignorowane, pan Bida po prostu nie ma czasu! Kolejne wizyty umawia za kilka miesięcy. Nieprofesjonalny, lekceważący, arogancki, nastawiony na zysk, a nie na człowieka. (usunięte przez administratora) Jesteśmy mocno rozczarowani, piszemy ku przestrodze.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida - Białystok

Gabinet Psychiatryczny i Psychoterapii Odnowa Jacek Bida
  • Warszawska 67 lok. 4