Opinie o Rzep-Cars Rzepka Adam w Gubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rzep-Cars Rzepka Adam. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rzep-Cars Rzepka Adam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzep-Cars Rzepka Adam w Gubin

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Rzep-Cars Rzepka Adam? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kotowski Paweł Nowy wpis

Sprzedawca w porządku. Samochód też bez zarzutów. Moge polecić

MM Nowy wpis
@Kotowski Paweł

To chyba żart świąteczny

Honorata

Z tego co piszecie, ktoś dał znać, że sprzedają samochody wątpliwej jakości. Opinie są ogólnie sprzeczne do tego tematu i tak się zastanawiam, co właściwie jest prawdą. Może ktoś da znać czy w ostatnim czasie zakupiony pojazd u tego Pana miał jakieś wady?

@Honorata

Graty podszykowane ,że zobaczysz co kupiłaś po krotkim czasie.

Kamila Nowy wpis
@MM

Podszykowane? Ale czy gdyby dosłownie z każdym tak było to mieliby podstawę do tego, żeby w ogóle funkcjonować? Bo jakby nie patrzeć skądś klientów brać jednak trzeba

LisuCars

Jako gubińska konkurencja Pana Adama mogę potwierdzić, że firma Rzepcars sprzedaje fajne pojazdy i bezwypadkowe. Prawda jest taka, że dobry towar zawsze znajdzie klienta i dlatego pan Adam sprzedaje kilkaset aut rocznie, a inne firmy (takie jak moja) tylko po kilka. Dlatego też zmuszeni jesteśmy pisać negatywne komentarze by jak najmniej klientów kupiło w tej firmie, a dało zarobić nam. Ludzie omijajcie takie uczciwe firmy, które mają wielu klientów i dajcie zarobić nam!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rzep-Cars Rzepka Adam? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Uwaga

Sami sobie piszą pozytywne komentarze. Zmienili lokalizację na Jaromirowice. Auta ulepy z programu niemieckiej ubezpieczenalni. Dobry temat dla urzędu skarbowego. Co nie? V5, next car, forum audi bmw :*

Andrzej Lisiewski

Przez telefon kontakt przeciętny i suchy. Na miejscu sprzedawca w porządku i otwarty na rozmowę. Kupiony VW okazał się dobrym samochodem. Serwis Aso Rzeszów nie znalazł wad. Ja polecam. Opiniami konkurencji się nie ma co sugerować.

Przemyslaw Wieckowski

Sprzedawca ma dobra sprzedaz bo ma naprawde porzadne wozki. Komentarze negatywne pisze konkurencja ktora nie potrafi sprzedac swoich złomów i sie uzala naokolo :) Bylem u 4 sprzedawcow w Gubinie i u 1 w Krosnie i kupilem u pana Adama bo jego samochody byly najlepsze i nie picowane pod klienta. Polecam kazdemu co szuka dobry samochod.

@Przemyslaw Wieckowski

Większej bzdury nie było tu jeszcze napisanej

Nie polecam.

Sprzedawca udzielił mi rocznej gwarancji na piśmie na samochód. Kiedy po roku chciałem wydłużyć gwarancję ba kolejny rok stwierdził że nie może przedłużyć bo nie serwisowałem auta w serwisie a oleje wymieniałem sam! Nikt mnie nie poinformował, że trzeba serwisować w serwisie!!!!!!!!

Kobal
@Nie polecam.

Tak jest wszedzie. Musisz serwisować aso a nie w garażu u siebie

BekoBmw
@Kobal

Fajna opcja z tą gwarancją bo rzadko który sprzedawca daje gwarancję

@BekoBmw

Fajna opcja to by była, jak by złomów nie sprzedawali.

Adrianek
@BekoBmw

jak masz pewne samochody to każdy sprzedawca udzieli gwarancji tak jak Rzepcars. jak handlują złomami to się boją brać odpowiedzialność za auto

BekoBmw

Bez przesady! Ten komis jest dobry dlatego że ma super samochody a nie dlatego że właściciel jest milutki. Jesli szukasz dobrego auta to w tej firmie kupisz dobre auto i lepiej nie oczekuj nic więcej!

@BekoBmw

Ten komis to ma dobre samochody na złom.

Damian Lewan:)
@BekoBmw

Sam sobie piszesz te komentarze? ????

@Damian Lewan:)

Dokładnie sam sobie pisze pozytywne komentarze albo jego koleżki.

Potwierdzam. Samochody fajne.

Lisu

Sprzedawca sprzedaje dużo samochodów,a do tego ma bardzo dobre samochody dlatego nie ma co liczyć na jakieś podlizywanie się jak robi to konkurencja. Chcesz kupujesz,nie to nie! Moja żona kupiła u nich bo podobał jej sie samochód i jest zadowolona. Sprzedawca wywiązał się ze wszystkiego. Auto kupione uczciwie za dobre pieniądze,a w aso nie znaleźli żadnej wady.

@Lisu

Sam sobie piszesz pozytywne komentarze? Wszyscy wiedzą, że te samochody sprzedawane to podpicowane złomowisko. Chcesz kupujesz i jesteś udupiony, nie to nie.

@Lisu

Zgadzam sie. Odnioslem podobne wrazenie. Samochody fajne,sprzedawca nie owija w bawelne,mowi szczerze co i jak i nie namawia na sile na zakup.

Czy w Rzep-Cars Rzepka Adam zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

MM

Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Dalej sprzedają złomy a nie samochody.

Mateusz

Co myślicie o organizacji w firmie, wszystko jest tak jak powinno?

Walki

Nie polecam. Stara ekipa z Gubina wałek na wałku. Wałek na rejestracjach aut na ciężarowe (na yt filmik o sprzedawcy (usunięte przez administratora) handlarze 11 minuta) jak skończyły się walki na rejestracjach , zaliczkach na akcyzę tj zaczęło ściągać turpy z programu. Przekładańce, doposażenie w pakiety których niema w vinie. Więcej powie ich gubiński mistrz przeróbki zdjęć. Nie polecam kupiłem od nich kiedyś Mercedesa ml

Piotr89

Kupiłem u tego sprzedawcy Bmw i kiedy po miesiącu dostałem telefon z serwisu że mam przyjechać to się wystraszyłem.na szczęście okazałoo się, że wzywali na akcje serwisowa, którą zrobiono mi za darmo. Podczas akcji serwis sprawdził samochód i prawie wszystko jest w porządku - do wymiany mam tylko czujnik abs. Dobre samochody ma ten sprzedawca.

V5.com.pl
@Piotr89

Widzę komentarze pisane w palmiarni ????

KaziQ

Mam mieszane uczucia bo kupiony samochód jest w porządku tzn.sprawny,bezwypadkowy i z oryginalnym przebiegiem. Sam zakup odbył się bez problemów i w dobrej atmosferze, ale sprzedawca obiecał mi że załatwi mi opony zimowe,a teraz mówi że przez koronawirusa nie jeżdzi do niemiec i nie ma żadnych opon.

Kamil Błaszczyk

Po dwoch latach urzytkowania Passata tdi uwazam ze moge polecic tego sprzedawce. przez dwa lata tylko tankuje i wymieniam olej!!!

Czyli to komis samochodowy tak?

Hurtownia Gama

Komis jak komis. Ja kupiłem i jestem zadowolony. Ktoś kupi i nie będzie zadowolony. W komisie auta dobre, z pełną historią, oryginalnymi przebiegami, fakturą, ale to nie zwalnia z konieczności sprawdzenia. 100 czy 200 złotych na badanie w Osp czy przez rzeczoznawcę nie stanowi problemu a ten sprzedawca się na to godzi. Nawet jak kupujemy w salonie to trzeba sprawdzać!

Dominika

Samochody bardzo dobre i ładne mimo że używane. Szkoda że sprzedający nie ma biura kredytowego na miejscu i trzeba załatwić to zdalnie. Polecam wydłużenie gwarancji na dwa lata - śpi się spokojniej. Jest możliwość wysłania swojego rzeczoznawcy i sprzedawca nie robi problemów. Polecam z czystym sumieniem.

Adrian Poznań

Kupiłem dwa auta, jedno zostawiłem w rozliczeniu i jestem zadowolony. Fajne samochody, bezwypadkowe, z pełną historią, sprzedawane na fakturę i bez żadnych krętactw. Rok gwarancji jest wystarczający. Nie podoba mi się tylko gadanie przez telefon.

@Adrian Poznań

To są złomy a nie fajne samochody.

Zostaw merytoryczną opinię o Rzep-Cars Rzepka Adam - Gubin

Rzep-Cars Rzepka Adam