Opinie o Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak w Złockie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak w Złockie

Czy w firmie Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak są regularne szkolenia pracownicze?

Krystyna Nowy wpis

Kupuję po raz kolejny u pana Wiesława. Zawsze bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i nie mogę zgodzić się z poniższymi negatywnymi opiniami. Drewno jest bardzo dobrej jakości. Zawsze otrzymuję paragon za zakupione drewno. Serdecznie polecam!

Jaki jest wkład kierownictwa Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jarek Nowy wpis

Nie polecam towar marnej klasy właściciel nie miły wręcz gburowaty (usunięte przez administratora)po zwróceniu uwagi krzyczy i kombinuje z metrami zawsze jest mniej .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kupująca

Polecam sprzedającego, bardzo dobry kontakt. Drzewo bardzo dobrej jakości suche, super nadające się do kominka i nie tylko. Kupuje je od lat. Polecam serdecznie!!!

Kupująca

Drewno dobrej jakości polecam sprzedawcę. Kupuję od lat.

Wiecie, czy Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hejka również nie polecam zakupów u tego sprzedawcy gdyż drewna po ułożeniu jest o wiele mniej niz zamówione i zapłacone.

Kupująca

Co tu dużo mówić. Kupowałam drzewo od tego Pana byłam zadowolona do czasu. Tym razem jestem zawiedziona drzewo bardzo kiepskiej jakości. Dużo spróchniałego w środku. Nie kupię już ani raz nie polecam.

Rafek

Witam również nie polecam tego sprzedawcy drewno słabej jakości a co do ilości to brakuje przy większym zamówieniu gdy przywieźie oglasza sie na (usunięte przez administratora) .na pewno więcej nie kupie u tego człowieka.

Kupiec

Nie polecam tego sprzedawcy (usunięte przez administratora) na drewnie dokładnie na ilości nie wystawia faktury drewno z nie wiadomego pochodzenia opryskliwy jak sie mu zwróći uwage .nie polecam wręcz odradzam zakup w tej firmie

andrzej m

witam panie jarzebak mam pytanie czy moge zamowic drewno bukowe opalowe 20 m na wiosne 2023r z dowozem na lesna w muszynie do andrzej miczulski pozdrawiam.prosze o drewno w 1 lub w 2 metrowkach dziekuje.

Mx94

Bardzo dobrze presperujaca firma Polecam z korzystania zakupu najlepszego drewna w okolicy

Zostaw merytoryczną opinię o Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak - Złockie

• Jak się pracuje w Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak?

Zobacz opinie na temat firmy Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak?

Kangal F.H.U. Wiesław Jarzębak
  • 50