Opinie o Dil Group Jacek Michalski w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dil Group Jacek Michalski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dil Group Jacek Michalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dil Group Jacek Michalski w Zielona Góra

Emma Nowy wpis

Cześć. Widzę, że sporo tutaj opinii od niezadowolonych klientów, którzy mieli problem z towarem. Ja rozglądam się za pracą ( telefoniczna/mailowa obsługa klienta) i rozważam pracę w tym miejscu ze względu na dogodną lokalizację. Tutaj ktoś jest w ogóle zatrudniany na takie stanowisko? Bo widziałam, że ktoś próbował się kontaktować z samym wlascicielem.

kaskader19 Nowy wpis

Kupiłem ? u niego ogrodzenie zapłaciłem 5000zl rok temu, ani towaru ani pieniędzy. (usunięte przez administratora) ! Ludzie nie kupujci nic u tego (usunięte przez administratora) i złodzieja.

@kaskader19

Wystawia jeszcze gdzieś ogłoszenia?

Ja również zamówiłem ogrodzenie w tej firmie. Po wpłaceniu zaliczki towar przyjechał niekopletny. Brakuję towaru na jakieś 3000. Wysyłałem kilka wezwań ale cisza. Pan Jacek nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Prosiłem o zwrot chociaż części kosztów i byłoby po sprawie. Może jakiś pozew zbiorowy dałby radę powstrzymać przed kolejnymi (usunięte przez administratora)? Ogólnie ludzie uważajcie na SKŁAD B/DIL GROUP.

Dominik

Witam, U mnie taka sama sytuacja dojechało cześć towaru po wpłaceniu za pobraniem całości i od kilku tygodni brak kontaktu. Zgłaszam sprawę do sądu.

@Dominik

Z tego co przeczytałam może nawet nie ma potrzeby zgłaszać? Ktoś tu pisał, że poinformował o przekazaniu sprawy do komornika i od razu problem został rozwiązany. Może wystarczy podobną informację wysłać listownie? Jak myślicie ?

Dominik
@Grażyna

Dziękuje za info :) w tamtym roku miałem podobna sytuacje tylko podmurówka nie dojechała ale pieniądze przelał a musiałem ten sam wzór zamówić płotu i teraz zamówiłem ponownie ale jak narazie miałem obiecane że towar dojdzie i nie doszedł.

@Dominik

No to niefajnie, ale jak teraz po tygodniu? Może już informacje są?

Brałeś udział w rekrutacji do Dil Group Jacek Michalski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
OdzyskanaZaliczka

W naszym przypadku również był problem. Otrzymałam ofertę i fakturę proforme w wysokości 30% która zapłaciłam. Oczywiście zamówienia nie zrealizowano. Najczęściej nie podnoszono słuchawki, a jak dzwoniłam z innego nr to pan deklarował kolejne terminy. Zrezygnowałam i zażądałam zwrotu pieniędzy, miałam skierować sprawę do komornika, napisałam p. Jackowi ze przekazałam sprawę do kancelarii komorniczej, a Państwa zaproszę do wytoczenia wspólnego procesu… pieniądze zwrócono na kilka dni przed możliwością podjęcia działania komornika

@OdzyskanaZaliczka

Serio to było takie proste? No to chyba dzięki tej firmie żaden komornik sobie nie dorobi skoro wynalazłaś tak prosty sposób? Aż teraz jestem ciekawa co inni na to. ;p

Dariusz

15-11-2021 wpłaciłem za Fakturę proformę Panu Jackowi 7,306 zł Do dziś nie otrzymałem za kupionego towaru , ani Faktury wysyłam listy ,wezwani ,które wracają OSTRZEGAM WSZYSTKICH to (usunięte przez administratora)

poszkodowany
@Dariusz

Ostrzegam wszystkich ten Pan nie wywiązuje się zamówień. Nie odbiera telefonów.

Malwina
@poszkodowany

Dziękuję za, opinie. Już prawie zapłaciliśmy zaliczkę ale coś mnie skusiło by poszukać opini na temat tej firmy. Ale rezygnuje, gościu ewidentnie leci w kulki ze swoimi klientami

Teresa
@poszkodowany

Jak zamierzasz to rozwiązać?

Aneta Wapniewska

W styczniu zamówione ogrodzenie z podmurówką. Zaliczka przelana 2777zł. Towar miał być dostarczony w ciągu dwóch tygodni. Po wielu telefonach w marcu dowieziono nam same ogrodzenie bez podmurówki za które oczywiście zapłaciliśmy kierowcy. Po dwóch tyg dzwonienia i proszenia właściciela o dowiezienie towaru niestety przestał odbierać tel. Przez prawnika prosiliśmy o zwrot zaliczki niestety mamy maj a zaliczka nie została zwrócona. Uważam to za zwykłe (usunięte przez administratora) Sprawa zgłoszona na policję.NIe polecam a nawet odradzam współprace.

Pppp
@Aneta Wapniewska

Witam czy mozna uzyskac jakis kontakt z pania zeby porozmawiac telefonicznie ?

Halina
@Aneta Wapniewska

Działają już coś w tej sprawie? Udało się coś ustalic?

Justyna
@Aneta Wapniewska

@ Aneta Wapniewska, u nas identyczna sytuacja. Zapłaciliśmy całość. Panele dostarczone, elementy betonowe do tej pory nie - zamówiliśmy w listopadzie. Od marca kontaktu ze sprzedającym nie ma. Proponowaliśmy polubowne załatwienie sprawy, wysyłaliśmy pisma. Teraz zgłaszamy sprawę na policję i do urzędu skarbowego (bo nie otrzymaliśmy żadnego dokumentu sprzedaży, mimo zapłaty całej kwoty). Mam nadzieję, że chociaż skarbówka dojedzie tego Pana, bo na odzyskanie towaru już nawet nie liczę.

Justyna

Dzień dobry, również jesteśmy (usunięte przez administratora) przez Pana Michalskiego. Zapłaciliśmy całość, a część towaru nie dojechała. Kontakt ze sprzedawcą urwany. Czy ktoś z Państwa przeszedł już na drogę oficjalną, zgłaszając sprawę na policję lub do sądu. Chcielibyśmy powstrzymać tego Pana przed dalszymi oszustwami i może warto połączyć siły. Pozdrawiam

klient

Proszę zgłaszać do urzędu skarbowego zawiadomienie na temat tej firmy. Właściciel wystawia tylko fakturę proformę, która nie jest dokumentem sprzedaży. Towar nie jest fakturowany a Vat znika.

Agnieszka

Uwaga !!! I Ja się dałam nabrać, ogłoszenie niestety z Allegro lokalnie: Podmurówka betonowa +łącznik betonowy/metalowy . Zadzwoniłam zapytać o ofertę, Pan przekonująco mówił., że wyślę ofertę, którą należy opłacić przelewem i tak zrobiłam. Od tygodni czekam i nic. Dzwonilam , to auto popsute, to nie ma kierowcy, to że na pewno w ubiegłą sobote już będzie. I nie było. I kontakt się urwał dziś nie odbiera telefonu, wysłałam sms z dokumentacją o zwrot. Z tego co czytam powyżej- również zostałam (usunięte przez administratora) A firma istnieje w rejestrze, na allegor się ogłasza i pewnie nabiera innych.

@Agnieszka

Poważnie? Zgłaszałaś już to gdzieś może?

Agnieszka
@Agnieszka

NA SZCZĘŚCIE ODZYSKAŁAM PIENIĄDZE Z PRZEPROSINAMI.

MAŁGORZATA KLIENT

Ogrodzenie zamówione w listopadzie. Wpłacona zaliczka. Cały marzec czekałam na dostawę, która nie dojechała. Aktualnie od 3tygodni czekam na zwrot zaliczki. wysłałam wezwanie do zwrotu zaliczki po tym okresie sprawę kieruje na policję.

Halina
@MAŁGORZATA KLIENT

Ale to firma ucięła kontakt czy jak to się stało?

Mateusz
@Halina

Wiadomo, pan Jacek przestał odbierać.

Rafał
@MAŁGORZATA KLIENT

Witam! Czy udało się Pani otrzymać towar lub zwrot zaliczki? Również zostałem (usunięte przez administratora) przez tego pana

@Mateusz

I poważnie do teraz nie odbiera i uważa, że to temat skończony? To ma w ogóle uzasadniony jakiś logiczny sens w sobie?

Mateusz

Ogrodzenie zamówione w listopadzie. Wpłacona zaliczka 4000zl. Cały marzec czekałem na dostawę, która nie dojechała. Aktualnie od 3tygodni czekam na zwrot zaliczki. wysłałem wezwanie do zwrotu zaliczki po tym okresie sprawę kieruje na policję. Zapraszam wszystkich oszukanym na grupę facebook "skład b. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Mateusz

Witam! Proszę o podanie nazwy grupy.

Michalk

U nas sytuacja podobna. Od 8 tygodni ogrodzenie nie może dojechać. Widzę,że to nie pierwszy taki numer. Chyba trzeba się tam przejechać

Krzysztof Gdańsk

(usunięte przez administratora) Zamówiłem ogrodzenie i wpłaciłem zaliczkę po otrzymaniu fv proforma. od dnia 08.2021 otrzymałem część zmówienia i mimo maili i telefonów które czasem odbiera a czasem przez długi czas nie odbiera prosiłem o zwrot zaliczki skoro nie jest w stanie dostarczyć zamówienia. Brak kontaktu, towaru i zwrotu pieniędzy. zgłaszam sprawę do prokuratury...

Mariusz
@Krzysztof Gdańsk

Witam czy udało się rozwiązać sprawę? Bo nadctez najprawdopodobniej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dil Group Jacek Michalski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Dil Group Jacek Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Dil Group Jacek Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dil Group Jacek Michalski?

Dil Group Jacek Michalski
  • Energetyków 7