Opinie o Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego w Ełk

Adam Nowy wpis

o Kancelarii trafiłem dzięki bardzo dobrym opiniom w mediach i się nie pomyliłem. Byłem ograniczony czasowo a Pan Robert błyskawicznie wyznaczył termin spotkania. W bardzo przystępny sposób przedstawił moją sytuację prawną a następnie nakreślił scenariusz działania. Efekt to zakończenie mojej sprawy spadkowej z sukcesem. Muszę dodać, iż w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt, wsparcie, wyjaśnienie, dzięki temu wiedziałem, że moja sprawa jest ważna również dla "mojej kancelarii". O Panu Robercie mogę mówić w samych superlatywach - przystępny, profesjonalny, dobrze przygotowany, szuka rozwiązania ale nie ubarwia, nie koloryzuje a raczej uświadamia. Gorąco polecam

Radosław Nowy wpis

Od wielu lat korzystam z usług Pana mecenasa. Do każdej sprawy podchodzi z profesjonalizmem. Serdecznie polecam

Emil A Nowy wpis

Kancelaria Pana Roberta Gospodaryk polecam w 100% .Rzetelny zaangażowany w sprawy. Bardzo dokładny, opanowany.

Maria Ścierańska Nowy wpis

Polecam szczególnie w zakresie prawa rodzinnego. Bardzo pomocny w sprawach z problemami rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi. Zajmuje się sprawą rzetelnie i rzeczowo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mariola Pełszyńska

Z czystym sumieniem POLECAM Kancelarię Radcy Prawnego Robert Gospodaryk Profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do powierzonej sprawy. Zawsze kulturalny, opanowany i stanowczy.100 % zadowolenia na każdym etapie przeprowadzanej rozprawy. Gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy prawnej , na pewno zgłoszę się do p. Roberta. Dziękuję i pozdrawiam ;)

Malina

Pełen profesjonalizm. Pan Robert we wszystkim doradzi, pomoże, pokieruje od początku do końca. Szczerze polecam.

Mieszkanie na wodzie

Gdy znalazłem się w kłopocie prawnym, ponieważ zostałem poszkodowany przez nieuczciwego przedsiębiorcę z Ełku postanowiłem poszukać Kancelarii Prawnej. Kierowałem się doświadczeniem i rzetelnością radcy prawnego, który by w prosty i przystępny sposób wyjaśnił mi moją sytuację prawną oraz pomógł na drodze sądowej. Poszukiwałem kancelarii, która ma wyrobioną renomę i markę oraz była na bieżąco z aktualnymi przepisami. Znalazłem taką kancelarię, była to Kancelaria Radcy Prawnego Robert Gospodaryk, która zapewniła mi kompleksową pomoc prawną. Biuro to nie tylko udzieliło mi porad prawnych i konsultacji ale reprezentowało mnie przed sądem oraz w sposób rzetelny prowadziło sprawy na każdym etapie postępowania, które zakańczane było sukcesem.

Marian Denert

Do Pana Roberta Gospodaryk Mecenasa trafiłem z polecenia , zadowolony jestem w 100%, prowadził sprawy, które zakończyły się pomyślnie, w następnych sprawach będę korzystał z jego kancelarii , polecam

Grzegorz Czerepko

Pan Mecenas Robert Gopodaryk, to osoba która pamięta o terminach pism składania do Sądu,osoba która nie spóźnia się,osoba która oddzwania czy też odpisuje na meila co naprawdę nie u każdego prawnika jest rzeczą normalną, a być powinno. Do Pana Roberta trafiłem z dwóch poleceń i naprawdę nie żałuję.Mam porównanie do innego mecenasa to dosłownie "niebo a ziemia".Osoba która swoją stanowczością a zarazem kulturą potrafi wytłumaczyć szaremu człowiekowi który na co dzień nie ma styczności z wymiarem sprawiedliwosci co i jak.Czlowiek który nie podejmuje pochopnie działań,nie idzie na ilość ale na jakość.Jest bardzo dobrze przygotowany do rozpraw,obecnie prowadzi mi kilka postępowań naprawdę różnych rodzai i mogę w 100% przyznać że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu!Bardzo często próbuje zawrzeć ugodę pomiędzy stronami,oczywiście na dogodnych warunkach dla swojego klienta,co wiąże się z zaoszczędzonymi nerwami,czasem i pieniędzmi.

Natalia

Kancelaria Roberta Gospodaryk polecam w 100% .Rzetelny zaangażowany w sprawy daje 100%z siebie.

Patryk

Pełen profesjonalizm, polecam.

Pan Radca Prawny Robert Gospodaryk prowadził 2 sprawy które zakończyły się pomyślnie.Bardzo rzetelny i sumienny.Zaangażowany w 100% w prowadzonych sprawach.Polecam z czystym sumieniem.

Inka

W 2018 r. zakończyła się sprawa, którą zleciłam Kancelarii Radcy Prawnego p. Robertowi Gospodaryk. Zadanie było precedensowe i raczej bez cienia szansy, a jednak fachowa wiedza, pomoc i przygotowanie do przejścia trudnych dla laika spotkań w Sądzie dała nie tylko nadzieję, ale zakończyła się sukcesem. Opanowanie i troska, a także gotowość do wyjaśniania języka prawniczego wpłynęła na oswojenie się i rzeczowe podejście do sprawy. Wyobrażenia o sądzie, jakie miałam na podstawie przekazów telewizyjnych są nieadekwatne do rzeczywistości. Spotkałam się tu z szacunkiem i wysoką kulturą. Z taką pomocą, jaką otrzymałam od tej Kancelarii niemożliwe staje się faktem. Dziękuję i polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego - Ełk

Robert Gospodaryk Kancelaria Radcy Prawnego