Przemysław Derdaś

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przemysław Derdaś

Widziałem, że jeszcze w tamtym roku była dodawana oferta dla koordynatora robot montażowych, przy czym nie pojawiła się wzmianka w opisie dotycząca konieczności posiadania doświadczenia z tego samego stanowiska. czy to do teraz jest aktualne? mógłbym także dołączyć?

Były Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie polecam. Niby pięknie i ładnie, bo podstawa i fura firmowa, ale pieniądze tak śmieciowe, że serio lepiej iść na etat niż porównywać to miejsce do klasycznej (usunięte przez administratora) Dyrektor to zwykła (usunięte przez administratora) która po dwóch tygodniach wyskakuje z wyzwiskami pokroju (usunięte przez administratora) Niby w formie żartobliwej, ale nie znamy się latami, by móc sobie „kumpelsko” tak rozmawiać, a zaledwie dwa tygodnie. Nie polecam nawet tym najwytrwalszym.

Justa Nowy wpis

Przedstawiciel Handlowy ds. Pomp Ciepła ma wyznaczone jakieś zadania w ogóle? Mam na myśli normy, które musi wyrobić albo cele? Proszę o informację, jak to wygląda, i czy są one realistyczne po prostu, bo mam nieprzyjemne wrażenia po poprzednim pracodawcy, gdzie nigdy nie było wystarczająco

Moni

Największy nacisk był na zakaz narzekania, wymuszanie produktu osobom, które nie były nim zainteresowane, zakaz rozmów między połączeniami, a jeśli miało się słabszy wynik wmawianie, że się gorzej czujesz (mimo, że tak nie było)

Julia
@Moni

Co znaczy wmawianie, że gorzej się czujesz? Firma wyciągała jakieś konsekwencje, jeśli norma nie została zrobiona? Jaki jest minimalny wynik wymagany przez pracodawcę?

Moni Nowy wpis
@Julia

Kierowniczka zespołu pod koniec dnia podchodziła do osób z gorszymi wynikami i sama tak twierdziła. Najczęściej słabe wyniki kończyły się zwolnieniem danego pracownika, a wymagane było umówienie jednego spotkania na jedną godzinę, gdzie przy słabej odbieralności było niemożliwe.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przemysław Derdaś? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Łukasz

Polecam w 100%. Jak się robotę robi to nie ma żadnych spin.

Justyna
@Łukasz

A możesz coś Jeszcze więcej powiedzieć skoro polecasz robotę w 100% ? To chyba są jakieś konkretne powody na to???

Zofia

A na jakiej podstawie to stwierdzasz? Jesteś byłym pracownikiem? W jakich sytuacjach przeważnie kłamał?

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Derdaś - Żarnowica

• Jak się pracuje w Przemysław Derdaś?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Derdaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przemysław Derdaś